Můj účet

Sealant na kola Poorboy's Wheel Sealant (237 ml)

špičkový sealant na kola, ochrana, vosk na kola, 273 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sealant na kola Poorboy's Wheel Sealant (237 ml)
-5 %
Tip

Prověřený sealant na kola Poorboy's Wheel Sealant

Chraňte svoje kola! Poorboy's Wheel Sealant je dlouhodobá ochrana kol tam, kde je problém s usazováním brzdového prachu, což je de facto u všech aut. Můžete použít na jakákoliv kola: chromová, lakovaná, plechová atd. Sealant na kola lze použít i na plastové kryty kol. Částečně zabraňuje usazování brzdového prachu a špíny na kolech, což usnadňuje jejich následné mytí. Složení, které je tvrdší než klasické vosky, vydrží vysoké teploty a agresivní prostředí. Navíc chrání proti oxidaci a má neskutečnou vlastnost - dokonalé odpuzování vody. Na co nesmíme zapomenout je podmanivá vůně sealantu, konkrétně vůně ovocné žvýkačky.

Poorboys Wheel Sealant

Důležitá příprava před aplikací sealantu Poorboy's

Před aplikací sealantu na kola Poorboy's je důležité kola dekontaminovat, např. odstraňovačem polétavé rzi ValetPro Dragons Breath. Pokud je na kolech usazený brzdový prach a hrubé nečistoty, je potřeba je odstranit. Můžete použít Clay nebo nějaký hodně silný čistič, např. biologicky odbouratelný čistič Bilt Hamber Surfex-HD. Pro dokonalý odvod vody a vysoký lesk bez škrábanců přeleštěte kola strojně leštičkou – my používáme leštičku Rupes iBrid nano a pasty Rupes pro odstranění hologramů. Před samotným nanesením sealantu kola vyčistěte některým z čističů laku, např. Dodo Juice Lime Prime Lite.

Ochrana na kola - sealant Poorboys

Nanesení sealantu na kola

Jakmile máte kolo připravené, umyté, vyčištěné, případně naleštěné a vysušené, můžete začít aplikovat sealant. Použijte pěnový aplikátor Bilt Hamber App Pad a sealant naneste rovnoměrně v jemné vrstvě na celé kolo. My jsme sealant nanesli jen na čelní stranu, ale pro dokonalý výsledek ho můžete nanést i na vnitřní část kola. Sealant setřete cca po 5-10 minutách, musí být na omak relativně suchý. Nanášejte vždy minimálně dvě vrstvy sealantu, a to v několikahodinovém rozestupu. Na sleštění použijte mikrovláknovou utěrku s dlouhým vláknem, např. Dodo Juice Fantastic Fur Buffing Cloth. Sealant se velmi jednoduše nanáší a snadno se i stírá. Jeho nanesení a následné setření je otázkou chvíle. Pro dlouhou výdrž vosku/sealantu nepoužívejte čističe na kola, ale jen samotný šampon.

Sealant na alu kola od Porboys

Odvod vody 17" kola z Mini Cooper S v pohybu

Katalogové číslo:PB-WS
ZnačkaPoorboy´s
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
95 %
33 zákazníků hodnotilo
27×
Michal Pražák
31. 3. 2022

Skvěle odvádí vodu a zabraňuje usazování polétavé rzi (stačí spláchnout wapkou). Uvidíme jak dlouho vydrží.

Lukáš Friedl
12. 12. 2021

Kdo nechce keramiku, tak pro toho je zde tento produkt. Krásně voní, rychle a snadno se s ním pracuje. Dávám 4/5 - výdrž by podle mě (vzhledem k opravdu dobré přípravě kol) mohla být lepší.

Tomáš Kročil
14. 5. 2021

Nejlepší sealant na kola. Aplikace a následné sleštění je opravdu jednoduché

Jan Lindauer
6. 12. 2019

OK

Michal Janík
21. 11. 2019

Vše v pořádku, mohu doporučit.

Petr Skácel
11. 12. 2018

dobře se nanáší, ošetřena celá kola, snadné mytí

Ověřený uživatel
17. 12. 2017

Funguje jak má..co dodat..jsem spokojen.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.