Můj účet

Materiál pohlcující hluk SGM BB-Tone 8

materiál pohlcující hluk, 1000 x 750 mm, tloušťka 8 mm, hmotnost 0,6 kg/m²
Více o produktu
Prodej skončil
Vyberte si, prosím, podobné zboží ze stejné kategorie
Materiál pohlcující hluk SGM BB-Tone 8
Prodej skončil

Materiál pohlcující hluk SGM BB-Tone 8

SGM BBTone je materiál absorbující hluk vyrobený z elastického materiálu ve formě znovu napěněné polyuretanové pěny s polymerní impregnací a samolepící vrstvou. Na montážní straně je materiál chráněn silikonizovaným papírem. Největší předností materiálu je vysoká schopnost absorbovat vzduchem šířený hluk uvnitř automobilu a odolnost vůči významným změnám teploty a vlhkosti. Struktura polyurethanové pěny se sekundárním napěněním je charakterizována přítomností otevřených pórů a relativně velkých dutin mezi vločkami, takže nedochází téměř k žádnému odrazu zvuku. Zvukové vlny jsou absorbovány buněčnou strukturou materiálu. Speciálně vybraná struktura síťovacího složení a polymerní impregnace materiálu je jedinečným vývojem společnosti SGM a poskytuje maximální možné charakteristiky absorpce zvuku. BB-Tone je navíc extrémně lehký materiál o hmotnosti pouhých 0,4 Kg / 1 m², který je možné použít i pro instalace, kde je hlavním úkolem příliš nenavýšit hmotnost vozu a přitom jej účinně odhlučnit. Materiál je vysoce flexibilní a je možné jej aplikovat i na velmi reliéfní plochy. Extrémně přilnavá samolepící vrstva zaručuje účinnost při -40 °C až +120 °C. Materiál vyhovuje normám pro požární bezpečnost v automobilovém průmyslu, rychlost hoření je menší než 100 mm za minutu. K dostání v tloušťce 4 a 8 mm. Upozorňujeme, že výsledná barva materiálu se může oproti fotografii lišit, záleží vždy na aktuálním zdroji vstupních surovin při výrobě. 

Hlavní vlastnosti materiálu SGM BB-Tone 8

 • Zvukově a tepelně izolační materiál vhodný pro odhlučnění libovolných oblastí vozu.
 • Vysoká schopnost absorbovat vzduchem šířený hluk uvnitř automobilu.
 • Výrazně vyšší schopnost zvukové izolace než u běžných materiálů na bázi gumové pěny.
 • Odolnost vůči extrémním teplotám se stejným lepícím účinkem při teplotách od -40 °C  do +100 °C.
 • Vysoká flexibilita materiálu pro rychlou a snadnou aplikaci i na velmi reliéfní povrchy.
 • Schopnost tepelné izolace a ochrana před tepelnými ztrátami. 

Technické parametry materiálu BB-Tone 8

 • Tloušťka: 8 mm
 • Rozměr: 750 x 1000 mm 
 • Hmotnost: ?
 • Měrná hmotnost: 0,6 kg / m² 
 • Přilnavost: 3 N / cm
 • Barva: mix více barev
 • Cena za: 1 ks

Kam materiál SGM BB-Tone 8 aplikovat

SGM BB-Tone je určený pro odhlučnění prakticky všech oblastí vozu. Díky extrémně nízké hmotnosti je jeho použití vhodné zejména pro instalace, kde nechcete příliš navyšovat hmotnost vozu. Aplikuje se jako druhá vrstva na antivibrační materiál, který zamezí vibracím a hluku o nejnižších frekvencích (např. SGM Beta 2 nebo SGM Alpha 2). Nejčastější použití zvukově izolačního materiálu SGM BB-Tone 8:
 • Podlaha
 • Přepážka motorového prostoru
 • Středový tunel
 • Zavazadlový prostor
 • Blatníky

O tlumících materiálech SGM

Ruská společnost SGM Technology byla založena v roce 2006 a od té doby patří k předním ruským výrobcům zvukově a tepelně izolačních materiálů pro automobilový, lodní, letecký i stavební průmysl. Kombinace excelentních fyzikálních vlastností materiálů a technologických metod je výsledkem vysoce efektivního výkonu specializované pracovní síly společnosti SGM, která je tvořena specialisty z nejlepších technických univerzit Ruska. V současné době nabízí společnost SGM přes 200 druhů materiálů, které splňují nejpřísnější standardy kvality a stability s certifikací podle norem ISO 9001: 2008 a ISO / TS 16949. Dlouhodobá spolupráce s takovými giganty jako je Bosch nebo LG je důkazem nejvyšší kvality produktů SGM, které dlouhodobě patří k tomu nejlepšímu na dnešním trhu. Na přelomu roku 2019 a 2020 představila společnost SGM hi-tech protihlukové materiály z nejvyšší řady Prime, které  svým výkonem mírně překonávají i prémiové materiály leadera trhu s odhlučněním od společnosti Comfortmat. Produkty obou vysoce konkurenčních výrobců, kteří se neustále předhánějí s inovacemi v oblasti odhlučnění vozidel, můžete zakoupit na našem eshopu s garancí momentálně technologicky nejvyspělejších a nejúčinnějších produktů současnosti. Díky oficiálnímu zastoupení naší společností pro ČR a SR se můžete spolehnout na dostatečné skladové zásoby i profesionální servis. 
Katalogové číslo:SGM BB-TONE 8
ZnačkaSGM
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Typ materiáluZvuk pohlcující materiál
Tloušťka8 mm
Rozměr1000 x 700 mm
Protihluková membránaNe
Hmotnost 1 kusu
Plošná hmotnost0,6 kg / m²
Přilnavost3 N / cm
VoděodolnostNe
Tepelná izolaceAno
BarvaVíce barev
Cena za1 kus
Pořadí vrstev2. vrstva

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
2 zákazníci hodnotili
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.