Můj účet

Sinus Live BK-25P

5 metrů napájecího kabelu - červený 25 mm², 2 očka + 2 vidličky v balení
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sinus Live BK-25P

Napájecí set Sinus Live BK-25P

Vysoce flexibilní jemné lanko (0,12 mm) spletené navzájem. Izolace odolná vůči působení oleje a benzínu. Napájecí kabel je vyroben z mixu: 100% měděného kabelu bez kyslíku a 50% vysoce kvalitního kabelu CCA s vysokým obsahem mědi. Směs materiálů umožňuje snížit odpor ve srovnání se standardním kabelem CCA o více než 30%.

Hlavní vlastnosti

  • Průřez kabelu 25 mm².
  • Červené provedení.
  • Délka kabelu 5 metrů.
  • Součástí balení 2 očka a 2 vidličky.

O značce

Sinus Live je německá značka, která byla založena již v roce 1977 ve městě Kaltenkirchen. Tato značka se prodává ve více jak 40 zemích po celém světě a v kategorii montážního materiálu nabízí jednoznačně nejlepší poměr cena/výkon! Produkty značky Sinus Live prodáváme od roku 2005, můžeme tedy na základně vlastních zkušeností doporučit hlavně montážní materiál nebo kabely, které vynikají svou bytelností, kvalitou provedení a dlouhou životností. Sinus Live ale nabízí také reproduktory, zesilovače a subwoofery. Za těch 18 let jsme si kompletní sortiment důkladně otestovali a nebojíme se vám tuto značku doporučit.
Katalogové číslo13987
ZnačkaSinus Live
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|Jirka , 04.03.2021, 22:16
Dobrý den. Mám dotaz. Vlastním škoda superb 2 generace. Chtěl bych zapojit napajeci kabel ale nevím jestli ho můžu připojit někam pod volant k pojistkové skříňce nebo jestli ho musím zapojit rovnou na baterku. Hlavne nevím kudy prostrcit kabel kdybych ho pripojoval rovnou na baterku. Děkuji za odpověď a hezký den.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.03.2021 08:32
Dobrý den Vážený zákazníku, napájecí kabelu musí být připojen přímo na baterii, hned za baterií musí být osazena pojistka. To je jediné správné řešení. Pro protažení kabelu lze využít originální průchodku, stačí najít kabelový svazek, který jde z motorového prostoru do kabiny vozu, jít jeho cestou a určitě se podaří najít i průchodku.

Hodnocení

Celkové hodnocení
93 %
8 zákazníků hodnotilo
Karolína Kovářová
17. 1. 2021

Vhodný pro menší výkon ....

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.