Můj účet

Sinus Live CX-00

signálový kabel - metráž
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Sinus Live CX-00

RCA kabel v metráži Sinus Live CX-00

CX-00 obsahuje párově zkroucené kabely pro signál a uzemnění, které jsou dodatečně stíněné alufólií a měděnou tkaninou. Vnější stínění je spojeno s uzemněním pouze na straně autorádia pro ještě lepší odstínění rušení. Kabel má na svoji třídu vynikající akustické vlastnosti.

Hlavní vlastnosti

  • 3x stíněný signálový kabel.
  • Barva černá, poloprůhledná.
  • Cena za 1 m!

O značce

Sinus Live je německá značka, která byla založena již v roce 1977 ve městě Kaltenkirchen. Tato značka se prodává ve více jak 40 zemích po celém světě a v kategorii montážního materiálu nabízí jednoznačně nejlepší poměr cena/výkon! Produkty značky Sinus Live prodáváme od roku 2005, můžeme tedy na základně vlastních zkušeností doporučit hlavně montážní materiál nebo kabely, které vynikají svou bytelností, kvalitou provedení a dlouhou životností. Sinus Live ale nabízí také reproduktory, zesilovače a subwoofery. Za těch 18 let jsme si kompletní sortiment důkladně otestovali a nebojíme se vám tuto značku doporučit.
Katalogové číslo14080
ZnačkaSinus Live
OdkazyOficiální webová prezentace (německy)

Komentáře k produktu

1|Tomáš Vácha , 08.11.2015, 09:24
Dobrý den jaký je rozdíl mezi tímto kabelem a Sinus Live CA. A ještě se chci optat mám to pro rozvedení signálu po baráku jaké to bude mít ztráty při délce 35m k zesilovači
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.11.2015 10:54
Dobrý den Vážený zákazníku, řada CX je nástupce řady CA. Délka signálového kabelu není rozhodující, ztráty budou minimální.

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
9 zákazníků hodnotilo
Pavel Wolf
26. 11. 2019

Bytelný, v naprostém pořádku.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.