Vonný difuzér Smell of Life Black Cherry (100 ml)
Více o produktu
- Využijte naši poradnu
- Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
- Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Vonný difuzér Smell of Life Black Cherry (100 ml)
Vytvořte si doma prostředí plné pohody, elegance a sladké ovocné energie. Vonné difuzéry Smell of Life od českého výrobce přinášejí originální vůně vytvořené z těch nejkvalitnějších esencí na trhu, které zcela promění atmosféru vašeho interiéru. Black Cherry je vůně, která osloví milovníky sladkých tónů a hřejivé atmosféry. Oproti běžným difuzérům, jejichž vůně rychle vyprchá, si Smell of Life udržuje intenzitu a svěžest po dlouhou dobu – a to až 3-5 měsíců. Difuzér je dodáván ve skleněném flakonu klasického vzhledu, s pěti černými rákosovými tyčinkami a elegantní černou krabičkou, díky které se skvěle hodí i jako dárek.
Popis a složení vůně
Představte si, že vstoupíte do místnosti a ihned vás obklopí bohatá sladkost zralých třešní, jemně podpořená tóny mandlí a ovocné svěžesti. Taková je vůně Black Cherry – smyslná, sladká a zároveň elegantní. Přináší do prostoru nádech letní pohody, hřejivosti a radosti z přítomného okamžiku. Ideální pro ty, kdo chtějí, aby jejich domov působil útulně, ale zároveň stylově a s osobitým charakterem.
Hlavní vlastnosti
- Vonný difuzér ve skleněném flakonu s elegantním designem.
- Objem 100 ml.
- Výdrž vůně: 3-5 měsíců.
- Obsahuje 5 ks černých rákosových tyčinek.
- Vůně: sladká černá třešeň s jemnými ovocnými tóny.
- Intenzitu vůně lze regulovat počtem tyčinek.
- Dodáváno v černé dárkové krabičce.
- Vyrobeno v České republice.
Návod k použití
- Opatrně sejměte víčko ze skleněného flakonu a vložte do něj černé rákosové tyčinky, které jsou součástí balení.
- Počet vložených tyčinek určuje intenzitu vůně – čím více tyčinek použijete, tím silnější bude uvolňování vůně.
- Pro ještě intenzivnější efekt doporučujeme tyčinky pravidelně otáčet (cca 1x týdně).
- Umístěte difuzér na dobře větrané místo, ideálně tam, kde proudí vzduch – například poblíž dveří nebo v chodbě.
- Vyhněte se umístění difuzéru do rohů, knihoven nebo uzavřených prostor bez cirkulace vzduchu – může to snížit efektivitu uvolňování vůně.
Bezpečnostní upozornění
- Vyhněte se přímému kontaktu s pokožkou. V případě potřísnění omyjte dané místo vodou a mýdlem.
- Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.
- Pokud dojde k rozlití obsahu, ihned otřete politý povrch – obsah může poškodit citlivé materiály nebo laky.
- Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.
- Difuzér uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření a zdrojů tepla.
Katalogové číslo | SL1536 |
Značka | Smell of Life |
Odkazy | Oficiální webová prezentace |