Můj účet

Toyota RAV 4 - cenově dostupné ozvučení s DSP procesorem

Toyota RAV 4
  • Druh instalaceOzvučení s měřením zvuku a nastavením na DSP procesoru
  • VozidloToyota RAV 4
  • Datum realizace18.09.2023
  • Časová náročnost16 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace41 980 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 41 980 Kč s DPH
Toyota RAV 4 a nové ozvučení. U této instalace bychom rádi ukázali, že i velmi kvalitní ozvučení s využitím DSP procesoru je možné pořídit za přijatelnou cenu. Při správném výběru komponent, vhodné lokaci reproduktorů a profesionálnímu nastavení zvuku lze dosáhnout "cenově dostupného sound quality" téměř v každém automobilu. K tomu stačí tři důležité komponenty - kvalitní reproduktory, zesilovač s DSP procesorem a neméně kvalitní subwoofer. A samozřejmě zkušený technik, který se postará o měření frekvenční odezvy reproduktorů s následným nastavením zvuku v programu DSP procesoru. Pro tuto instalaci jsme vybrali komponentní reproduktory Audible Physics základní řady Tandav, která představuje pomyslný vstup do audiofilního světa tohoto špičkového výrobce reproduktorů. Pokročilý zvuk, který byste očekávali u mnohem dražších reproduktorů, je základem tohoto nového sound systému. Jeho kvalitě příspívají i přiznané výškové reproduktory na palubní desce, což umožní prakticky perfektní lokaci a optimální zvukovou scénu. Reproduktory jsme zapojili v aktivním režimu na pětkanálový zesilovač Awave, jenž patří do portfolia tradičního italského výrobce Steg. A od stejného výrobce je i kompaktní subwoofer, který jsme umístili do zavazadlového prostoru. Na závěr instalace přišel čas i na měření a nastavení zvuku na DSP procesoru. K tomu nám pomáhá profesionální měřící systém JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní změřit všechny nedostatky a překážky ve zvuku v interiéru daného vozu. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem takové instalace je v dané ceně možná až překvapivě kvalitní zvuk přizpůsobený nejen posluchači, ale samozřejmě i tomuto konkrétnímu automobilu. Více informací se dozvíte v naší fotoreportáži.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz