Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Zvukově izolační materiál Comfortmat Integra

špičkový zvukově izolační materiál do dveří, 500 x 350 mm, tloušťka 6 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Zvukově izolační materiál Comfortmat Integra
-27 %
TipAkce

Zvukově izolační Comfortmat Integra

Comfortmat Integra je špičkový protihlukový materiál z modelové řady Premium navržený speciálně pro odhlučnění dveří automobilu. Jedná se o membránový materiál, který kombinuje zvukově i tepelně izolační funkci díky své vícevrstvé struktuře. Je tvořen z jedinečné zvukotěsné membrány o tloušťce 1,5 mm, tepelně i zvukově izolační vrstvy o tloušťce 4 mm a speciální adhezivní vrstvy AdiT s těsnicím účinkem. Důležitou součástí Integry je i nejnovější generace moderního montážního lepicího tmelu vyvinutého pro sezónu 2018/2019, který zaručuje stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů. Lze tedy zaručit, že Integra se samovolně nikdy neodlepí. Mezi další unikátní vlastnosti patří také váha - jedná se spolu s Comfortmat Skyline o nejlehčí protihlukový materiál na světě, který obsahuje zvukově izolační membránu. Integra je samozřejmě 100% voděodolná a vyrobená speciálně pro svislé povrchy dveří. Použití je však možné na odhlučnění téměř libovolné plochy v autě. A co je nejdůležitější, Comfortmat Integra poskytuje vysokou úroveň zvukové izolace a dokáže snížit hluk až o 28 dB. Takového čísla lze dosáhnout díky speciálnímu složení s protihlukovou membránou, která umožňuje nejúčinnější odhlučnění vozidel součastnosti. Pro zajímavost konkurenční produkty pro odhlučnění dveří umožňují průměrně cca o 10 dB nižší snížení hluku. 

Hlavní vlastnosti materiálu Comfortmat Integra

 • Špičkový zvukově i tepelně izolační materiál určený speciálně pro odhlučnění dveří automobilu.
 • Vícevrstvá struktura tvořena zvukově izolační membránou, zvukově a tepelně izolační vrstvou a adhezivní vrstvou.
 • Nejlehčí a nejúčinnější membránový materiál současnosti určený speciálně do dveří vozu.
 • Schopnost snížení hluku díky unikátní protihlukové membráně až o 28 dB.
 • 100% odolný vůči vodě a vlhkosti, nehnije, neabsorbuje vlhkost a nerozkládá se.
 • Extrémně přilnavá samolepící vrstva, díky které se materiál samovolně neodlepí dokonce ani pod vodou. 
 • Odolnost vůči extrémním teplotám - stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů.
 • Pohodlná instalace díky vysoké flexibilitě materiálu. 
 • Možnost aplikace pro odhlučnění nejen dveří, ale i libovolné plochy auta.

Technické parametry materiálu Comfortmat Integra

 • Tloušťka: 6 mm
 • Rozměr: 500 x 350 mm
 • Hmotnost: 537 g
 • Měrná hmotnost: 3,25 kg / m² 
 • Přilnavost: 6 až 8 N / cm
 • Cena za: 1 ks

Kam tlumící materiál Comfortmat integra aplikovat

Comfortmat Integra je primárně určen pro odhlučnení dveří automobilu. Aplikuje se jako druhá vrstva na antivibrační materiál (například Comfortmat D2), který zamezí vibracím a rezonancím. Díky svému vícevrstvému složení se zvukově izolační membránou plně nahrazuje třetí vrstvu odhlučnění. Integru můžete použít také k odhlučnění víka kufru, podlahy, zavazadlového prostoru nebo předních a zadních podběhů. Na všechny tyto oblasti však máme speciálně určené materiály, proto doporučujeme použít náš konfigurátor odhlučnění, který zvolí vhodné materiály i počet kusů podle typu auta. Nejčastější použití tlumícího materiálu Comfortmat Integra: 

 • Přední a zadní dveře
 • Víko kufru (páté dveře)
 • Podlaha
 • Zavazadlový prostor
 • Přední a zadní podběhy

O tlumících materiálech Comfortmat

Společnost Comformat působí na trhu již přes 10 let a za tu dobu se rychle etablovala do pozice předního světového výrobce antivibračních a tlumících materiálů. Zejména v Rusku, tedy v zemi, ve které má samotné odhlučnění vozidel původ, jsou tlumící materiály Comfortmat™ momentálně nejvíce využívané pro profesionální odhlučnění vozidel, a to především z důvodu jejich excelentní účinnosti. Comfortmat přinesl do automobilového průmyslu nové technologie umožňující maximální efektivitu, nižší hmotnost materiálů, stálou účinnost i v extrémních teplotách a v neposlední řadě velmi snadnou aplikaci. To vše bylo možné dosáhnout pouze mnohaletým výzkumem v laboratořích Comfortmat, nejvyšší kontrolou kvality v každé fázi výroby, modernizací výrobních strojů se zapojením předních světových odborníků do automatizace výrobních linek a vytvoření výzkumného centra vybaveného nejmodernějšími zařízeními. Vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti Comfortmat mají rozsáhlé vědecké a výrobní zkušenosti, pravidelně provádějí nezbytné fyzikální a mechanické zkoušky a disponují odbornými znalostmi z oblasti vibroakustických vlastností automobilů. Díky tomu mohou výrobky Comfortmat™ splňovat ty nejnáročnější požadavky současného automobilového trhu. 

Katalogové číslo:COM INTEGRA-350
ZnačkaComfortmat
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Typ tlumícího materiáluProtihlukový, zvukově a tepelně izolační
Tloušťka6 mm
Hmotnost537 g
Měrná hmotnost3,25 kg / m² 
Schopnost snížení hluku- 28 dB
Přilnavost6 až 8 N / cm
Rozměr500 x 350 mm
BarvaŠedá
Cena za1 kus
Možnost aplikacePřední, zadní a páté dveře, podlaha, kufr

Komentáře k produktu

3|Zdeněk , 03.10.2020, 23:56
Dobrý denTento materiál se může použít i do kufru nebo je lepší použít (Zvukově izolační materiál Comfortmat Blockshot)
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 06.10.2020 14:10
Dobrý den Vážený zákazníku. Do kufru určitě doporučuji použít Comfortmat Blockshot.
2|Jaroslav Těšínský , 13.09.2020, 21:14
Dobrý den, jaký by jste mi doporučily materiál na vytlumeni dveří za reproduktorem a pod tapec na Octavii 1 combi. Nebudu používat pěnu Tsunami. Tak jakou tloušťku zvolit a kolik desek na přední dveře? Díky.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 14.09.2020 13:29
Dobrý den Vážený zákazníku. Vše potřebné naleznete v našem článku o odhlučnění dveří.
1|Marek , 03.06.2020, 17:32
Jaký je prosím rozdíl mezi touto Integrou a Blockshotem? Za stejnou cenu vypadá Integra jen tenčí (a tím pádem asi izolačně horší) materiál než Blockshot. Proč nedat do dvěří raději Blockshot namísto doporučované Integry? Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 04.06.2020 10:51
Dobrý den, je to tak jak píšete. Integra má tloušťku 6 mm a protihlukovou membránu o tloušťce cca 1 mm, Blockshot 7 mm a protihlukovou membránu 1,5 mm. Integra sníží hluk o 28 dB, Blockshot o 31 dB. S tím souvisí i váha, Integra je mírně lehčí. Obecně tedy Blockshot má vyšší tloušťku, ale i účinnost, Integra je zase lehčí. Rozdíly jsou obecně zanedbatelné, ale do dveří se spíše hodí Integra nejen kvůli váze, ale i tloušťce. V některých dveřích ten milimetr může hrát roli. Co se týče ceny, tak Integra se nyní zdražila, Blockshot bude zdražen brzy kvůli nepříznivému kurzu, bude tedy opět o 10 Kč dražší jako dříve. Nicméně Blockshot do dveří můžete samozřejmě použít, tak jako Integru na podlahu, jsou to velmi podobné materiály. 

Hodnocení

Celkové hodnocení
97 %
29 zákazníků hodnotilo
24×
Petr Hnilica
6. 9. 2020

Perfektní materiál na odhlučnění, velice dobře se s ním pracuje

Radim Kalouda
31. 3. 2020

Velmi účinný materiál, rozdíl v odhlučnění po aplikaci na dveře je hodně znatelný.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.