Můj účet

Zvukově izolační materiál Comfortmat Integra

zvukově izolační materiál, 700 x 500 mm, tloušťka 6 mm, izolace 27 dB, hmotnost 2,91 Kg/m² 
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Zvukově izolační materiál Comfortmat Integra
Tip

Zvukově izolační Comfortmat Integra

Comfortmat Integra je špičkový protihlukový materiál z modelové řady Premium navržený speciálně pro odhlučnění dveří automobilu. Díky své nižší hmotnosti je materiál vhodný i na odhlučnění všech dalších oblastí, kde není vhodné příliš navyšovat hmotnost odhlučnění. Jedná se o membránový materiál, který kombinuje zvukově i tepelně izolační funkci díky své vícevrstvé struktuře. Je tvořen z jedinečné zvukotěsné membrány o tloušťce 1,5 mm, tepelně i zvukově izolační vrstvy o tloušťce 4,5 mm. Díky tomu je materiál schopen zvukové izolace až 27 dB. Důležitou součástí Integry je i nejnovější generace moderního montážního lepicího tmelu vyvinutého pro sezónu 2018/2019, který zaručuje stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů. Lze tedy zaručit, že Integra se samovolně nikdy neodlepí. Mezi další unikátní vlastnosti patří také váha - jedná se spolu s Comfortmat Skyline o nejlehčí protihlukový materiál na trhu, který obsahuje zvukově izolační membránu. Integra je samozřejmě 100% voděodolná a vyrobená speciálně pro svislé povrchy dveří. Použití je však možné na odhlučnění téměř libovolné plochy v autě. 

Hlavní vlastnosti materiálu Comfortmat Integra

 • Špičkový zvukově i tepelně izolační materiál určený pro odhlučnění dveří a dalších oblastí automobilu.
 • Vícevrstvá struktura tvořena zvukově izolační membránou, zvukově a tepelně izolační vrstvou a adhezivní vrstvou.
 • Nejlehčí a nejúčinnější membránový materiál současnosti určený speciálně do dveří vozu.
 • Schopnost snížení hluku díky unikátní protihlukové membráně až o 26 dB.
 • 100% odolný vůči vodě a vlhkosti, nehnije, neabsorbuje vlhkost a nerozkládá se.
 • Extrémně přilnavá samolepící vrstva, díky které se materiál samovolně neodlepí dokonce ani pod vodou. 
 • Odolnost vůči extrémním teplotám - stejný lepící účinek při teplotách od -50 do +150 stupňů.
 • Pohodlná instalace díky vysoké flexibilitě materiálu. 
 • Možnost aplikace pro odhlučnění nejen dveří, ale i libovolné plochy auta.

Technické parametry materiálu Comfortmat Integra

 • Tloušťka: 6 mm
 • Rozměr: 700 x 500 mm
 • Zvuková izolace: 27 dB
 • Hmotnost: 1,02 Kg (2,91 Kg / m²) 
 • Přilnavost: 6 až 8 N / cm
 • Cena za: 1 ks

Kam tlumící materiál Comfortmat integra aplikovat

Comfortmat Integra je primárně určen pro odhlučnení dveří automobilu. Aplikuje se jako druhá vrstva na antivibrační materiál (například Comfortmat D2), který zamezí vibracím a rezonancím. Díky svému vícevrstvému složení se zvukově izolační membránou plně nahrazuje i třetí vrstvu odhlučnění. Integru můžete použít také k odhlučnění víka kufru, podlahy, zavazadlového prostoru nebo předních a zadních podběhů. Na všechny tyto oblasti však máme speciálně určené materiály, proto doporučujeme použít náš konfigurátor odhlučnění, který zvolí vhodné materiály i počet kusů podle typu auta. Nejčastější použití tlumícího materiálu Comfortmat Integra: 

 • Přední a zadní dveře
 • Víko kufru (páté dveře)
 • Podlaha
 • Zavazadlový prostor
 • Přední a zadní podběhy
 • Prostor pod zadními sedačkami
 • Torpédo

O tlumících materiálech Comfortmat

Společnost Comformat působí na trhu již od roku 2010 a za tu dobu se rychle etablovala do pozice předního světového výrobce antivibračních a zvukově izolačních materiálů. Comfortmat přinesl do automobilového průmyslu nové technologie umožňující maximální efektivitu, nižší hmotnost materiálů, stálou účinnost i v extrémních teplotách a v neposlední řadě velmi snadnou aplikaci. V posledních letech Comfortmat udává směr v oblasti odhlučnění vozidel a pravidelně přináší na trh materiály s rekordní účinností a excelentními vlastnostmi, kterých doposud nebylo možné dosáhnout. To vše je možné pouze mnohaletým výzkumem v laboratořích Comfortmat, nejvyšší kontrolou kvality v každé fázi výroby, modernizací výrobních strojů se zapojením předních světových odborníků do automatizace výrobních linek a vytvoření výzkumného centra vybaveného nejmodernějšími zařízeními. Vysoce kvalifikovaní odborníci společnosti Comfortmat mají rozsáhlé vědecké a výrobní zkušenosti, pravidelně provádějí nezbytné fyzikální a mechanické zkoušky a disponují odbornými znalostmi z oblasti vibroakustických vlastností automobilů. Díky tomu mohou výrobky Comfortmat splňovat ty nejnáročnější požadavky současného automobilového trhu. 

Katalogové čísloCOM INTEGRA
ZnačkaComfortmat
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ materiáluZvukově a tepelně izolační
Tloušťka6 mm
Rozměr700 x 500 mm
Zvuková izolace27 dB
Protihluková membránaAno
Hmotnost 1 kusu1,02 Kg
Plošná hmotnost2,91 kg / m² 
Přilnavost6 až 8 N / cm
VoděodolnostAno
Tepelná izolaceAno
BarvaŠedá s černým potiskem
Cena za1 kus
Pořadí vrstev2.

Komentáře k produktu

8|Miloš , 29.12.2023, 18:30
Dobrý deň. Potrebujem odhlučniť plastové podbehy z vonkajšej strany, odstrániť zvuk odletujúcich kamienkov. Je tento materiál vhodný aj na vonkajšiu stranu podbehov? Vyhovuje mi sivá farba, nebude to nápadné. Ďakujem
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 02.01.2024 11:31
Dobrý den Vážený zákazníku, tento typ materiálů je možné použít pro odhlučnění podběhů avšak pouze pro použití z vnitřní strany palstového nadkolí, jiné použití materiálů nedoporučujeme . 
7|Tomáš Fišer , 11.03.2023, 18:39
Dobrý den ,rozměr 500.x700 stači na tak velké dveře u coupé? Nebo musim k sadě jestě přikoupit? Děkuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 14.03.2023 11:29
Dobrý den Vážený zákazníku. Pokud máte opravdu velké dveře, je ideální jeden plát tlumení raději dokoupit.
6|Petr Oškera , 27.12.2021, 16:26
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kdy budete mít toto zboží opět na skladě?
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 28.12.2021 14:52
Dobrý den Vážený zákazníku, dostupnost tohoto zboží je potvrzena na začátek ledna 2022. 
5|Míša Kulička , 28.06.2021, 16:04
Dobrý den,v autě mi řádila kunaVybírám proto materiál na odhlučnění kapoty motoru a motorové přepážky.Jako antivibrační materiál jsem vybral Comfortmat D3, ale potřebuji poradit s druhou vrstvou.Mohu v motorovém prostoru použít Comfortmat Integra?Rozměry originálního \"protihlukového\" materiálu na kapotě 125x54cm.Děkuji za odpověď a přeji pěkný den
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.06.2021 10:41
Dobrý den Vážený zákazníku, antivibrační materiál máte zvolen správně, jako druhou vrstvu bych však doporučil SGM R-TONE, což bude vhodnější volba.
4|Marek M. , 04.05.2021, 16:00
Dobrý den,je možné odhadnout naskladnění tohoto produktu? Případně jakou náhradu momentálně doporučujete na odhlučnění dveří?Předem diky za odpověďS pozdravem...
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 04.05.2021 16:55
Dobrý den, Comfortmat přijde pravděpodobně 10.5.2021. Případně můžete použít materiál SGM Barrier Lite, jedná se prakticky o totožný materiál stejné kvality i účinnosti.  
3|Zdeněk , 03.10.2020, 23:56
Dobrý denTento materiál se může použít i do kufru nebo je lepší použít (Zvukově izolační materiál Comfortmat Blockshot)
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 06.10.2020 14:10
Dobrý den Vážený zákazníku. Do kufru určitě doporučuji použít Comfortmat Blockshot.
2|Jaroslav Těšínský , 13.09.2020, 21:14
Dobrý den, jaký by jste mi doporučily materiál na vytlumeni dveří za reproduktorem a pod tapec na Octavii 1 combi. Nebudu používat pěnu Tsunami. Tak jakou tloušťku zvolit a kolik desek na přední dveře? Díky.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 14.09.2020 13:29
Dobrý den Vážený zákazníku. Vše potřebné naleznete v našem článku o odhlučnění dveří.
1|Marek , 03.06.2020, 17:32
Jaký je prosím rozdíl mezi touto Integrou a Blockshotem? Za stejnou cenu vypadá Integra jen tenčí (a tím pádem asi izolačně horší) materiál než Blockshot. Proč nedat do dvěří raději Blockshot namísto doporučované Integry? Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 04.06.2020 10:51
Dobrý den, je to tak jak píšete. Integra má tloušťku 6 mm a protihlukovou membránu o tloušťce cca 1 mm, Blockshot 7 mm a protihlukovou membránu 1,5 mm. Integra sníží hluk o 28 dB, Blockshot o 31 dB. S tím souvisí i váha, Integra je mírně lehčí. Obecně tedy Blockshot má vyšší tloušťku, ale i účinnost, Integra je zase lehčí. Rozdíly jsou obecně zanedbatelné, ale do dveří se spíše hodí Integra nejen kvůli váze, ale i tloušťce. V některých dveřích ten milimetr může hrát roli. Co se týče ceny, tak Integra se nyní zdražila, Blockshot bude zdražen brzy kvůli nepříznivému kurzu, bude tedy opět o 10 Kč dražší jako dříve. Nicméně Blockshot do dveří můžete samozřejmě použít, tak jako Integru na podlahu, jsou to velmi podobné materiály. 

Hodnocení

Celkové hodnocení
97 %
191 zákazníků hodnotilo
172×
16×
Lukáš Hampacher
16. 4. 2024

Materiál samotný je perfektní.Jen se s ním hůře dělá při větším formátu v hůře přístupných prostorech - lepidlo je až příliš lepivé:)

Vladimír Koyš
15. 4. 2024

Objednané zboží doručeno včas a v pořádku. Ocenil jsem, že izolace je i při své tloušťce tvárná - dobře se s ní pracuje i na oblých místech.

Petr Čížek
29. 2. 2024

Dobrý den,chci poděkovat a velmi kladně ohodnotit přístup a rychle vyřízení ohledně objednávky,zvukově izolačního materiálu.S materiálem,který je velmi kvalitní jsem nad očekávání spokojen!!! Všem vřele doporučuji

Tomáš Meisel
20. 12. 2023

Skvěle se s ním pracuje, po montáži do všech dveří hnedka značný rozdíl.

Anonymní uživatel
24. 11. 2023

použil jsem to dveře, při jízdě je nižší hluk, při zavírání dveří to jen \"mlaskne\"

Miroslav Hlavenka
23. 9. 2023

Při aplikaci v teple kolem 30 stupňů jsem občas měl problém oddělit krycí vrstvu od lepidla (lepidlo se drželo krycí vrstvy).Po aplikaci výrazná změna (snížení) hluku v autě (v kombinaci s Viper).

Jan Smělík
29. 6. 2023

Kvalitní produkt, snadná manipulace, vysoká přilnavost, velká zvuková izolace

Jaroslav Bílek
25. 6. 2023

Použil jsem na odhlučnění bazénové šachty s filtrací a protiproudem. Zatím jen na víko ale zafungovalo to skvěle. Pocitově se hluk snížil o polovinu.

Viktor Kovalchuk
6. 4. 2023

Skvěla kvalita, doporučují.

josef jančík
18. 7. 2022

u některých kusů problém odlepit krycí papír,táhl za sebou lepící vrstvu,trhal se po malých kouscích....

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 25.07.2022 15:46
Dobrý den, takovou zkušnost s tímto typem materiálu nemáme a tak mě napadá zda jste jej nenechal delší dobu na slunci či nekdě nahřát před aplikací, to by vysvětovalo vše co popisujete . Tento typ materiálu není nutné nahřívat spíše naopak . Musím však říct, že my tento materiál používáme každý den a nikdy jsme sním neměli žádný problém spíše naopak a tak nemohu s takto negativní hodnocením souhlasit. 
Richard Křenek
28. 3. 2022

Super

Richard Křenek
7. 3. 2022

Super

Ověřený uživatel
21. 2. 2022

Super.

Tomáš Flekna
20. 2. 2022

Velmi dobrá manipulace a skvělý odhlučňovací výsledek.

Novák J
26. 1. 2022

Použil sem na podlahu řidič /spolujezdec na comf.D3 a je to prostě paráda . Jízda po náměstí na kostkách je spolu s vytlumenim kufru a zachnich blatníku z vnitřní strany auta prostě úplně jinde . Jízda je mnohem příjemnější . Supr produkt dobrá manipulace i velice dobrá hmotnost .

Pavel Florian
20. 1. 2022

Opakovane naistalovano a opet spokojenost.

Josef Matůš
21. 11. 2021

Skvělý produkt, výborně se s ním pracuje, tlumí i tepelně izoluje.

Miloš Hanek
27. 6. 2021

Použil jsem na dveře, odhlučnění je dobrý - v autě už není tolik slyšet hluk z venku, ale chce to udělat ještě alespoň kufr a zadní podběhy na což se chystám, to by mělo pro běžné ježdění stačit, i když se z toho může stát droga a nakonec bude polepené celé auto.

Ověřený uživatel
15. 3. 2021

Asi jedno z největších překvapeni, tedy alespoň u mne.Použito na dveře a bočnice jako druhá vrstva na comformat d2 u T5. A je to nekompromisní...Dříve jsem aplikoval stp anticor L a jako druhou vrstvu gladen aero multi... jo pravdou je ze ty desky jsou jednou takové, takže je zapotřebí cenu vynasobit dvěmi aby to slo přímo porovnat, ale i tak, cenově lepší... a o efektu v autě je to taky o dost jinde... už pouhé poklepani zvenčí na karoserii je opravdu znát...

Petr Knotek
13. 2. 2021

Špičkový výrobek, doporučuji

Jiří Ouředníček
21. 1. 2021

Super matroš na odhlučnění,doporučuji.Lepí akorát da se s tím ještě pracovat když to špatně nalepíte.Když se přimáčkne natvrdo tak už neodlepíte.

Pavel Florián
25. 12. 2020

Velmi kvalitní produkt, skvěle lepí, Tlumeni špičkové

Ověřený uživatel
19. 12. 2020

OK

Petr Hnilica
6. 9. 2020

Perfektní materiál na odhlučnění, velice dobře se s ním pracuje

Radim Kalouda
31. 3. 2020

Velmi účinný materiál, rozdíl v odhlučnění po aplikaci na dveře je hodně znatelný.

Ohodnoťte produkt:

Montáže produktu

VW T6.1 MultivanMercedes-Benz SprinterPeugeot TravellerMercedes-Benz GLA 45 AMG BrabusTesla Model 3VW Passat B8BMW 3 (G20)Mercedes-Benz B-Class (W247)Hyundai i40Kia ProCeed GTAudi A6Ford Tourneo CustomNissan NavaraToyota RAV4Tesla Model 3BMW 5 (E60)Škoda ScalaToyota RAV4Audi Q7Audi Q8Volvo S80Mercedes-Benz V-ClassHyundai i30Seat AtecaVW Passat B8BMW X5 (F15)Ford Tourneo CustomVW Passat B8Fiat TipoŠkoda KamiqSuzuki VitaraBMW 3 (F30)BMW 3 GT (F34)Škoda KodiaqBMW X1 (F48)Kia CeedMercedes S-ClassMini CountrymanDodge ChallengerMazda 3Volvo XC 70Audi A3Suzuki SwiftAudi Q3SsangYong KorandoHyundai i30 NŠkoda KaroqMercedes-Benz GLSBMW 4 (F32) - odhlučněníMercedes Vito - odhlučněníVW T5Volvo XC 90Infinity QX70Mercedes-Benz X-Class (X350d)VW Multivan T6.1Hyundai TucsonMercedes V-ClassŠkoda Kodiaq RSŠkoda Octavia 3 RSŠkoda Superb 3Mazda 6 (GJ)Kia Ceed (JD)Škoda Octavia 2Škoda Octavia 2Škoda Octavia 3Škoda Octavia 3Škoda Octavia 3Škoda Octavia 3Škoda Octavia 4Škoda YetiFord Tourneo CustomVW Golf VIIŠkoda ScalaAudi TT RSOpel Astra KVolvo S60Opel ZafiraHyundai i30 FastbackCitroen C4 SpacetourerNissan 350zDodge ChallengerŠkoda Octavia 1Peugeot TravellerToyota Corolla VersoMazda 3Škoda Superb 3BMW 3 (G21)Honda Civic 10gBMW 3 (F31)Mercedes-Benz A-Class (W169)Volkswagen AmarokToyota AurisBMW 5 (G30)Mercedes-Benz VitoLand Rover DiscoveryAudi A6 (C8)Ford Tourneo CustomOpel InsigniaMazda 6Audi SQ8Toyota CorollaBMW 3 (G21)Audi Q7Ford Tourneo CustomŠkoda KaroqSeat Ateca FRAudi A6 (C8)Audi A7VW CaddyPeugeot TravellerMazda 6Audi A6 (C8)Volkswagen T6Toyota CorollaToyota Avensis (T27)Suzuki SwiftRenault Megane IVPorsche PanameraSeat Leon IVToyota Proace VersoHonda Civic Type RŠkoda Superb 3Opel InsigniaToyota Proace VersoVolkswagen T6Volvo V90Mercedes-Benz VitoVolkswagen ArteonHyundai Santa FeOpel InsigniaMercedes-Benz V-ClassBMW X6 (G06)Škoda Kodiaq RSDacia DusterToyota CHR HybridSubaru XVBMW 5 (G31)Volkswagen SharanMazda 5Škoda KaroqVolkswagen TouaregŠkoda Octavia 3Volkswagen SciroccoToyota RAV4 HybridToyota Proace VersoVolvo XC 70Mercedes-Benz GLEMercedes-Benz V-ClassKia CeedFord Tourneo CustomCitroen C4 PicassoMercedes-Benz V-ClassSubaru LevorgHyundai i30 NToyota YarisMazda CX-5Alfa Romeo StelvioTesla Model 3Hyundai i30Ford RangerOpel Zafira LifeŠkoda KodiaqLand Rover DiscoveryMercedes-Benz VitoHummer H2Škoda Octavia 4 RSTesla Model YŠkoda Octavia 3BMW 7 (F01)Jeep WranglerVolkswagen T6Alfa Romeo 4CVolkswagen T6.1Toyota HiluxŠkoda Octavia 4Škoda Octavia 4BMW X5 (G05)Toyota RAV 4Mercedes-Benz V-ClassToyota RAV 4Land Rover DefenderVolkswagen T6.1Porsche CayenneŠkoda Fabia 4
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.