Můj účet

Výškové reproduktory Mac Audio Mac Mobil Street T19

výškové reproduktory, Ø kaloty 13 mm, 30 W RMS, 90 dB (2,83V/1m), 4 Ω
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Výškové reproduktory Mac Audio Mac Mobil Street T19
TipPoslední kusy

Výškové reproduktory Mac Audio Mac Mobil Street T19

Mac Mobil Street T19 jsou samostatné výškové reproduktory s průměrem kaloty 13 mm. Dokáží reprodukovat prostorové a transparentní horní frekvence. Univerzální instalační příslušenství v balení, stejně jako montážní domečky pro snadnou instalaci do auta. Skvělý poměr cena/kvalita zvuku.
Katalogové čísloSTREET T19
ZnačkaMac Audio
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Výškové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 30 W
Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 120 W
Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
90 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
3.800 - 23.000 Hz
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 13 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. Polykarbonát
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano (kondenzátor)
Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ne
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
Český návod - Mac Audio Mac Mobil Street T19
Stáhnout

Komentáře k produktu

28|Matěj Musil , 17.10.2023, 10:53
Dobrý den,navazuji na svůj předchozí komentář. Pořídil jsem si frekvenční výhybky, ale po připojení reproduktorů jde slyšet také nepříjemný šum. Co by tento šum mohlo způsobovat a jak jej eliminovat? Šumí i stávající reproduktory s úplným rozsahem, ale u těch to není tolik poznat.Děkuji za radu.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 18.10.2023 15:31
Dobrý den Vážený zákazníku. Taková závada se velice špatně diagnostikuje. Osobně bych zkusil dát na napájení rádia odrušovač.
27|Matěj Musil , 31.05.2023, 13:44
Dobrý den,mám auto Ford Focus mk1 hatchback, na dveřích je jeden středobasový reproduktor, chtěl bych na každou stranu napojit jeden výškový reproduktor. Mám autorádio Pioneer DEH-166UB, mohu použít tyto reproduktory a připojit je přímo k rádiu nebo paralelně na stívající reproduktory. Případně bude potřeba ještě nějaký adaptér?Děkuji za odpověď
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 01.06.2023 14:37
Dobrý den Vážený zákazníku, paralelně bohužel použít nelze, jedinou možností je tak připojení těchto reproduktorů např. pomocí výhybky . 
26|Mojmír , 02.05.2023, 16:49
Dobrý deň, chcel by som sa spýtať aký majú reproduktory priemer bez domečku? Resp, budú sa dať osadiť do dverí na Subaru Impreza GD/GG na miesto pôvodných?
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 03.05.2023 13:20
Dobrý deň Vážený zákazník, priemer bez domčeku je 4 cm, čo sa týka osadenia, s tým problém nebude.
25|Miroslav , 25.06.2021, 21:43
Dobrý deň, sú repro vhodne pre Renault Thalia 1?! Ďakujem.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.06.2021 09:15
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, jedná se o univerzální reproduktory a použít je lze prakticky v každém voze, čili i v Thalii.
24|Petr , 10.04.2019, 12:32
Zdravím,půjdou namontovat tyto repro místo originál repro výškových do předních trojúhelníků? Golf 4 hatchbackDekuji za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.04.2019 12:00
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit, je možné, že bude třeba doupravit pouze uchycení.
23|Villi , 25.02.2019, 15:59
Dobrý den , chcel by som sa spytat aky priemer ma obruba montazneho domceku? Chcel by som vymenit reproduktory v lagune III ( arkamys radio ) za apm fire 2.16 alebo power star len riesim uchytenie vyskacov ; ktore by som potom chcel zakryt original mriezkou. Pripadne ktore vyskace by boli vhodne? . Dakujem za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.02.2019 16:31
Dobrý den Vážený zákazníku, u reproduktorů MAC AUDIO lze výškové repro z domečku demontovat a celkový průměr, tedy instalační, je pak 43mm u verze APM FIRE a 46mm u verze POWER STAR. Po drobných úpravách nebude problém osadit.
22|Michal Bednář , 29.09.2018, 14:23
Dobrý den jaké jsou rozměry reproduktorů? Abych nemusel řezat díru v tapecu, tak bych potřeboval nejaké s montážním průměrem 35 mm. Díky za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.10.2018 14:20
Dobrý den Vážený zákazníku, v tomto montážním průměru mohu nabídnout SINUS LIVE NEO 13S. Dotazované MAC AUDIO mají montážní průměr 44mm.
21|viliam , 04.07.2018, 01:24
Zdravim. Mohu tyto repracky napojit paralelne se stredobasy do 2ohmu na zesilovac 125wattu na kanal? Jde mi o to aby svym malym vykonem nebrzdily zbytek aparatury. Doporucite mi popripade jine vyskace, ktere se prodavaji s domeckem? Dekuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 04.07.2018 13:22
Dobrý den, to Vám určitě nedoporučuji, toto jsou základní výškové reproduktory a nejsou dělané na zesilovač. Pokud chcete výkonější reproduktory, doporučuji Gladen HG-25GF.
20|Miroslav , 15.05.2018, 23:14
No ide mi hlavne o to aby sa vošli do krytky predných dverí miesto originálnych výškových reproduktorov (Fabia 1 hatchback) uchytenie domyslím to problém nieje.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.05.2018 20:23
Mac Audio T19 jsou výškové reproduktory, které se dají demontovat z domečku a pak se tam na průměr vejdou a i na hloubku nebude problém. Při troše šikovnosti se Vám to podaří bez potíží zrealizovat. Přeji ať se Vám zvuk líbí a montáž případných nových výškových reproduktorů je úspěšná. :o)
19|Miroslav , 14.05.2018, 15:33
Dobrý deň,Budú sedieť tieto výškové repro do Škoda Fabia1 hatchback do predných dverí?!
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.05.2018 19:30
Dobrý den, rozměrově ano, ale je třeba se pohrát s uchycením, není to jen nacvaknout a jet. :o)
18|Oto Janíček , 26.03.2018, 10:14
Dobrý den,prosím o info, pokud chci mít výškáče i vzadu ...........kam doporučujete jejich montáž ( i když v originale pro ně není montážní pozice...musí se tedy vškáče někam domontovat).Na zadní dveře ( nahoru ke klikám)...a nebo za zadní sedadla na boční obložení kufru za uši zadních spolijezdcú ?( mam konkretně Peugoet 5008).Díky za infoJaníček
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 26.03.2018 11:20
Dobrý den, ano, výškáče je třeba domontovat, buď vyřezat díru do dveří výplně a výškáč vsadit nebo ho uchytit někam na roh, to už záleží jak je dveřní výplň vytvarovaná a jaké tam jsou možnosti, je třeba řešit individuálně na montážní dílně.
17|Vojtěch , 05.10.2017, 20:33
Dobrý den,mám v autě postarší reproduktory Pioneer TS-A172C a na zadním páru mě odešly výškáče, chtěl bych se zeptat, jestli je možné tyto použít jako náhradu.Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.10.2017 17:31
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze použít, vhodná volba.
16|Lukáš , 25.09.2017, 18:40
Dobry den, mam od vas reproduktory Mac Audio APM FIRE 2.16 a jeden vyskac mi zacina odchadzat. Premyslal som nad ich nahradou. Boli by tieto vhodne? A ak ano, bolo by aj zapojenie tychto vyskovych reproduktorov rovnake ako pri zapajani tych komponentnych reproduktorov? Dakujem Vam za odpoved.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.09.2017 16:13
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, zmíněné repro je vhodné a lze použít. Zapojení zůstává stejné, jako nyní.
15|Ondřej , 06.09.2017, 22:58
Dobrý den, pasují tyto reproduktory do Renault Megane II? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.09.2017 15:32
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud je v plánu osazovat pouze výškové reproduktory, pak ano, lze použít.
14|Lukáš , 23.08.2017, 11:21
Dobrý den Mám zájem o tyto výškové reproduktory akorát nevím jestli je koupit samostatně nebo v jako komponentní set, mám ford fusion r.v.2011 a chtěl bych dát tyto reproduktory na palubní desku, originální repro mají výšky umístěné moc nízko, po zapojení subwooferu se ztratily výšky razantním způsobem, mám zálusk na MAC AUDIO APM FIRE 2.13 popřípadě co více budu potřebovat předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.08.2017 17:29
Dobrý den Vážený zákazníku, do vozu lze osadit reproduktory s průměrem 165mm. Nevolil bych tedy 130mm. Komponentní repro je rozhodně lepší volbou, doporučil bych například MAC AUDIO APM FIRE 2.16. Pro montáž doporučuji použít podložky Ford.
13|Pavel , 30.11.2016, 18:06
Dobrý den, uvažuji o koupi 4x výškových reproduktorů dopředu i dozadu. Jedná se o vůz VW passat B5 (rv98) sedan. Sháním dobré reproduktory v poměru kvalitaXcena. Je toto dobrá volba, a budou tam tyto repráčky pasovat? Popřípadě hledám i středobasové reproduktory do toho samého vozu, mohl byste mi poradit? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.12.2016 11:43
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych doporučil nekombinovat různé značky výškových repro a středobasů. Podstatně lepší volbou bude pořízení komponentních reproduktorů, tedy sestavy středobas+výškové repro. Dobrou volbou, v poměru cena/kvalita, jsou například reproduktory MAC AUDIO APM FIRE 2.16.
12|Sochy , 07.08.2016, 19:42
Dobrý den, budou pasovat do předních a zadních dveří v škoda Octavia combi r.v 2000 a budu potřebovat redukce?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.08.2016 16:33
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory jsou vhodné, lze použít. Pro připojení použijte adaptéry pro připojení repro Škoda.
11|Martin , 13.07.2016, 22:26
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, řeším že bych zakoupil tyhle reproduktory do dveří (přední i zadní) ale nejsem si jist jestli to půjde zvukově poznat, případně jaké byste doporučil děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 14.07.2016 11:56
Dobrý den vážený zákazníku, jedná se pouze o výškové reproduktory, pokud chcete zlepšit kvalitu zvuku, doporučuji výměnu kompletní, tedy celý komponentní systém. Bohužel netuším, v jakém voze se bude osazovat. Na otázku neumím zcela přesně odpovědět.
10|Libor , 19.04.2016, 14:40
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda jdou tyto repro vyměnit za sériové výškáče v octávii 1 r.v.2002 v zadních bočních dveřích.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.04.2016 12:06
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit.
9|Standa , 12.04.2016, 17:57
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné tyto reproduktory zapojit přes výhybku, jestli nebude problém, když už svou výhybku mají v podobě kondenzátoru? Popřípadě jak jinak je zapojit? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.04.2016 11:15
Dobrý den Vážený zákazníku, je to jak píšete - výškové repro má již svoji vyhýbku, která je řešena formou kondenzátoru. Zapojit tedy na přívod, kde je plné pásmo, ne přes další vyhýbku.
8|Tomáš , 02.01.2016, 18:29
mam v kufru doma skládanou bednu 4x xplode 1300watt poradíte mi výškové repráky abych z toho vymáčkl co nejvíc děkuju
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.01.2016 15:38
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud hledáte výškové reproduktory s vysokou zatížitelností, pak lze použít například HERTZ ST 25.
7|Tomáš , 05.11.2015, 20:49
Dobrý večer, zakoupil jsem u vás tyto repro a mám je ještě zapojené přes tyto výhybky: http://www.ahifi.cz/vyhybka-sinus-live-cr-235.html ,hraji pěkně, ale mám problém, že při vyšší hlasitosti začnou "chrastit" , podotýkám ale, že hlasitost není příliš vysoká, zapojeno na radio Kenwood-KDC 4x50w staré cca 3 roky a dělá to při hlasitosti od cca 20. Nevím v čem mám hledat problém, jestli to může být těmy výhabkami, či nečím jiným. Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.11.2015 09:47
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel takhle na dálku neumím zcela přesně poradit. Doporučuji vyzkoušet s jiným autorádiem, aby se vyloučila tato možnost.
6|Anonym , 15.09.2015, 22:20
dobrý den, jak je u těchto repro řešen konektor?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 16.09.2015 14:40
Dobrý den Vážený zákazníku, klasický fast-on.
5|Marek , 10.09.2015, 11:42
Dobrý den ! Odešel(mechanicky poškozen) mi na komponentních reproduktorech JBL výškový reproduktor. Je možné napojit tyto repro na originál výhybku, nebo jenom přímo na reproduktor. Děkuji !
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.09.2015 17:07
Dobrý den Vážený zákazníku, výškové reproduktory MAC AUDIO MAC MOBIL STREET mají vlastní vyhýbku ve formě kondenzátoru.
4|jenda93 , 12.07.2015, 15:23
Dobry den chtěl bych se zeptat jestli tyto vyškovd reproduktory sou zamněné na dvojkove oktavii za originál děkuji .
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.07.2015 16:45
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze použít.
3|Radovan , 06.05.2015, 20:37
Zdravím. Prosím jak harají zvukově. Chci levné řešení do zadu k původním středobasovým, co jsou namontované v serii. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.05.2015 08:22
Dobrý den Vážený zákazníku, v dané cenové relaci je to dobrá volba.
2|vladimír , 01.03.2015, 14:15
dobrý den uvažuji o koupi těchto výškových repro..mohu je napojit na přední repro? +na+ -na -?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 01.03.2015 21:37
Dobrý den Vážený zákazníku, ano je to možné.
1|Ondrej , 15.02.2015, 14:46
Dobrý den chtěl bych se zeptat mám vw golf 6 a v zadních pravých dveřích mi chrčí výškáč jestli by to bylo v hodné k sériovým reproduktorům díky za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.02.2015 21:01
Dobrý den Vážený zákazníku, ano vhodné jsou, ale doporučuji vyměnit oba výškové reproduktory.

Hodnocení

Celkové hodnocení
94 %
42 zákazníků hodnotilo
35×
Erik Komanec
22. 6. 2023

Dva druhy rámečků k přidelání, hrajou pěkně. Poměr cena/výkon super.

Anonymní uživatel
7. 3. 2023

Všechno funguje jak má. Jen pro dlouhodobé vyšší výkony je prostě výhybka v podobě jednoho kondenzátoru občas málo. Ale tím trpí všechna nízkorozpočtová řešení :-) Pro poslech hudby na úrovni rizika ztráty sluchu to chce \"trochu\" připlatit (vyšší výkon, 12dB/Oct. výhybky, atd.).

Rudolf LAUBE
23. 7. 2020

Reproduktory jsem použil jako náhradu výškových u VW Golf 5 v zadní části auta. Očekával jsem trochu lepší poslech, ale za tu cenu dobré.

Libor Jedlička
14. 7. 2019

+ robustnější do auta- při vodorovném umístění slabé nastavení sklonu, čekal jsem výraznější výšky a lepší citlivost, nicméně použitelné

Jan Beneš
13. 6. 2019

Odpovídá popisu

David Tomáš
14. 7. 2018

Na to že je to Tip tak jsem byl velice nespokojený jelikož mi výškové reproduktory vydržely jen pár hodin a pak se odpálily, měl jsem je napojené na samotné rádio Kenwood KMM-124 nastavení frekvencí a korekcí vše upraveno tak aby nešel do výšek jen bass a přesto to nevydržely a odpálily se mi, tak že jsem velice zklamán. Možno jen chyba že není k výškáčům lepší výhybka.

Miroslav
22. 5. 2018

Krásny čistý zvuk, reproduktory hrajú až nad moje očakávania :)

Ověřený uživatel
21. 10. 2017

Rozdíl oproti originálním výškovým repro Philips 4ohm je znatelný. Ale ne až takový jako při použití dvoupásmové výhybky. Takže nedoporučuji.

Ověřený uživatel
27. 8. 2017

Hrají dobře

Jazz
7. 4. 2017

Za ty peníze naprostá pecka.

Filip Rabenseifner
2. 4. 2017

Super !

Filip Rabenseifner
24. 3. 2017

Solidní zvuk za solidní cenu, spokojenost :)

Vít Jašek
2. 10. 2016

Dobrý poměr cena/výkon/kvalita

Michal Maršík
15. 5. 2016

Dobrý den s reproduktory jsem velice spokojen. Hraji kvalitně jsou nad moje očekávání. Děkuji i za pomoc s výběrem technikovi na ahifi:)

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.