Můj účet

High/low převodník Zapco ASP-OE2

2kanálový high/low převodník, automatické sepínání, regulace úrovně, vyrovnání basové složky
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
High/low převodník Zapco ASP-OE2
Tip

High/low převodník Zapco ASP-OE2

V dnešní době je velmi obtížné vyměnit tovární hlavní jednotku a navíc při výměně obvykle přijdete o mnoho funkcí. Zapco ASP-OE2 je OEM adaptér se špičkovými a na zakázku vyrobenými součástkami, které zajístí vynikající zvuk. Jedná se o aktivní zařízení obsahující linkový převodník, který vydává 9,5V RMS a 14V špičkové signálové napětí. Se Zapco ASP-OE2 bude váš systém znít stejně dobře s tovární hlavní jednotkou, jako se značkovým aftermarket autorádiem.

 • 2kanálový vysokoúrovnostní vstup až do 14 V
 • 4kanálový RCA výstup 9.5 V
 • Automatické spínání s možností vypnutí
 • Nastavení úrovně předzesilovače
 • Funkce vyrovnávání basové složky
 • Harmonické zkreslení THD: <0.01%
 • Odstup signál/šum: >110 dB
 • Separace kanálů: 90 dB
 • Rozměry: 119 x 39 x 127 mm
 • Dálkové ovládání součástí balení

Funkce Bass recovery

Pokud vlastníte novější vozidlo, pravděpodobně jste si všimli, že když zvýšíte hlasitost systému, sníží se basová složka ozvučení. Je to proto, že výrobci automobilů aktivně vyrovnávají tovární audio systém. Je to z důvodu ochrany továrního basového reproduktoru před poškozením v případě vysoké hlasitosti. I když do auta přidáte nové zesilovače a reproduktory, tovární hlavní jednotka bude stále tlumit basové frekvence, když zvýšíte hlasitost. Jedním ze způsobů, jak se vyhnout ztrátě basů, je ponechat rozsah hlasitosti hlavní jednotky na nízké úrovni a zvýšit výkon zesilovačů. Tímto způsobem hlavní jednotka neví, jak hlasitý je systém. Bohužel to dělá se zvukem hrozné věci. Zapco ASP-OE2 dokáže vrátit basy zpět do systému bez ohledu na ovládání hlasitosti hlavní jednotky. S ASP-OE2 tedy můžete nechat zesílení zesilovače dole a získat křišťálově čisté středy a výšky a skálopevné basy z tovární hlavní jednotky.

O značce Zapco

Zapco je nejstarší high-endovou značkou car audio na světě, která se specializuje na špičkové zesilovače a DSP procesory do auta. Společnost byla založena v USA již v roce 1974 a od té doby sbírá jedno ocenění za druhým. A to jak od prestižních organizací, které hodnotí kvalitu produktů a inovací, tak i na celosvětových soutěžích zaměřených zejména na sound quality. Zesilovače Zapco představují audiofilní kvalitu bez kompromisů, definují standard kvality a stanovují kritéria, podle kterých jsou posuzované ostatní produkty v tomto odvětví. Ve společnosti Zapco již přes 45 let neustále hledají inovativní způsoby, jak přinést lepší zvuk do automobilového prostředí, a tato neúnavná snaha o absolutní kvalitu zvuku přináší stále nové technologie a high-end produkty. Ptáte se proč? Protože nic jiného nemůže chytit za duši a vehnat slzy do očí tak jako hudba. Díky hudbě můžete tančit pro radost....., ze všech druhů umění má právě hudba nejsilnější a okamžitý účinek na vaše tělo a mysl. Reprodukce hudby v celé její kráse a její jemnosti si nezaslouží nic menšího, než největší úsilí všech zaměstnanců společnosti Zapco. A také proto, že na hudbě záleží!

Katalogové čísloASP-OE2
ZnačkaZapco
OdkazyOficiální webová prezentace (anglicky)

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.