Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Mercedes-Benz Sprinter - výměna předních a montáž reproduktorů, instalace subwooferu a zesilovače, montáž 2DIN autorádia

Popis instalace:

V dodávkovém voze často jezdí dělníci delší trasy a požadavkem byl nekompromisní zvuk a výkon v kabině vozu. Zákazník si sám na míru sestavil zadní část / ozvučnici, která drží ve stropě a přepážce, která odděluje nákladový prostor od cestujících. Naším úkolem bylo navrhnout objemy a komponenty do této ozvučnice zainstalovat. Ozvučnice byla vytlumena špičkovým inovativním tlumením do ozvučnic Gladen Aero-Poly, která má oproti běžnému rounu lepší akustické vlastnosti a samolepicí vrstvu. Přední dveře byly osazeny výbornými reproduktory Gladen ze série ZERO ve 165 mm provedení, originální osazení je 130 mm, ale podařilo se nám je předělat na klasický 165 mm středobas. Reproduktory jsou napájeny 4-kanálovým zesilovačem Gladen, subwoofer pak 2-kanálovým zesilovačem Gladen. O signál se stará navigační 2DIN multimediální jednotka Kenwood s odnímatelným čelním panelem. Ptáte se na výsledek? ... jedna z nejlépe hrajících "dodávek" v ČR :o)
 
Použité komponenty:
774 718 775
Položky označené * je nutné vyplnit
Montujeme pouze zboží, které bylo zakoupeno v našem obchodě.

Články související s článkem "Mercedes-Benz Sprinter - výměna předních a montáž reproduktorů, instalace subwooferu a zesilovače, montáž 2DIN autorádia:"

Mercedes Viano

Zobrazit podrobný popis montážeZpět na výpis článků

Váš nákupní košík0 ks, cena 0
Vyberte měnu:


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
Proč nakoupit u nás
Další výhody nákupu