Můj účet

Aktivní subwoofer JBL BASSPRO SL 2

8", 125 W RMS
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Aktivní subwoofer JBL BASSPRO SL 2
Tip

Basy z kompaktního výkonného subwooferového systému - JBL BassPro SL 2

JBL BassPro SL je výkonný aktivní subwoofer, který se bez jakýchkoliv problémů vejde pod přední sedadlo většiny vozidel, a každému audio systému parádně přidá na basech. Díky možnosti nastavení elektronické výhybky a flexibilního ekvalizátoru si můžete BassPro SL přizpůsobit přímo na váš systém. Energeticky úsporný digitální zesilovač nabízí dostatečný výkon pro provoz subwooferu, navíc se ani při vysokých nárocích nepřehřeje. JBL BassPro SL nabízí skvělé výstupní basy a nezabere příliš místa. Tento aktivní box i my v montážní dílně instalujeme nejvíce a naši zákaznici si ho velmi chválí.

Klíčové vlastnosti aktivního subwooferu JBL BASSPRO SL 2

  • Mělká konstrukce.
  • Vysoce účinný zesilovač třídy D.
  • Chytrý elektronický design.
  • Funkce kontroly systému.
  • Vysokoúrovňové vstupy.
  • Vzdálené ovládání úrovně (kabelové).
  • Dálkový ovladač v balení.
Katalogové čísloBASSPRO SL2
ZnačkaJBL
OdkazyOficiální webová prezentace (anglicky)
RMS výkon subwooferuRMS výkon aktivního subwooferu je stálý výkon, který aktivní subwoofer dokáže zahrát dlouhodobě. Doporučujeme se řídit právě touto hodnotou. RMS výkon u aktivních subwooferů je brán jako RMS výkon integrovaného zesilovače, který je ve většině případů mírně poddimenzován, což zaručuje ochranu proti spálení subwooferu. 125 Watt
Energetická třída zesilovačeZesilovače se rozdělují na dvě základní třídy: analogové a digitální. Analogové zesilovače (A/B) mají vyšší nároky na spotřebu, ale mají obvykle přirozenější zvuk. Digitální zesilovače (D) mají výrazně nižší spotřebu a vyšší účinnost, ale zvuk nemusí být tak věrný jako u klasických analogových zesilovačů. D
Průměr použitého subwooferuPrůměr subwooferu, který je instalován v aktivním boxu. 200 mm (8")
Frekvenční rozsahSchopnost zařízení reprodukovat signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost aktivního subwooferu věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost, neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktorových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
35 - 120 Hz
High level vstupVysokoúrovňový vstup na aktivním subwooferu umožňuje zapojení přímo na reproduktory v autě bez dokupování externího high/low převodníku. Využití v případě montáže aktivního subwooferu na originální autorádio. Ano
Automatické zapínání a vypínáníTato funkce vám usnadní montáž a vyřeší problém s hledáním remote signálu, což bývá někdy problém u originálních autorádií. Aktivní subwoofer s funkcí Auto sense dokáže rozpoznat, že je aparatura v autě aktivní a sám se zapne. Užitečná a praktická funkce. Ano
Funkce Bass boostBass boost resp. zvýraznění basů. Touto funkcí lze zvýraznit samotné basy, při vysokém levelu bass boostu můžou reproduktory potažmo subwoofer už hodně zkreslovat a zvuk pak bude spíše horší než lepší. Doporučujeme tedy funkci "bass boost" používat s rozumem. Ano
Možnost otočení fázeFázový posun (Phase shift) je lineární elektronický oscilátor, který produkuje sinusový výstup. Skládá se z invertující části zesilovače jako je tranzistor. Zpětná vazba síť "posune" fázi na výstupu zesilovače o 180 stupňů na oscilační kmitočet a dá pozitivní zpětnou vazbu. Filtr Phase shift vytváří fázový posun, který se zvyšuje s rostoucí frekvencí.

To se obvykle používá, když je dílčí montáž subwooferu s magnetem ven, nebo když dva zesilovače jsou externě propojeny. Phase Shift se také používá při aktivním zapojení reproduktorů, kde se nastavuje časový posun reproduktorů. Jde o to, aby subwoofer nehrál basy opožděně a z toho důvodu lepší zesilovače tuto možnost obrácení fáze nabízejí.
Ano
Možnosti nastavení výhybkyObvykle se jedná o ladění LPF filtru na aktivním subwooferu. Ano
Kabeláž součástí baleníNěkteré aktivní subwoofery mají kompletní kabeláž součástí balení. V případě, že je v balení opravdu kompletní kabeláž na zapojení, označujeme parametr jako „ano“. Pokud kabeláž součástí není, je třeba ji zakoupit. Ne
Dálkové ovládání součástí baleníNěkteré modely aktivních subwooferů mají v balení i kabelové dálkové ovladače, které se na jedné straně zapojují do aktivního boxu a na straně druhé máte potenciometr, který si můžete libovolně umístit do kabiny. Obvyklé místo, kam se dálkový ovladač umísťuje, je prostor pod volantem. Výhodou je regulace výkonu, potažmo hlasitosti, v závislosti na podmínkách jízdy a rozpoložení posádky v autě. Ano
Možnost dokoupit dálkové ovládáníV případě, že aktivní subwoofer má vstup na dálkový ovladač. Ano
Ochranná mřížkaOchranná mřížky nebo tyčky, jako ochrana proti mechanickému poškození subwooferu. Ano
Rozměry aktivního subwooferu71 x 344 x 250 mm

Komentáře k produktu

55|Draco , 10.03.2024, 01:22
Dobrý den, zajímá mně cena montáže do Opel Tigra B, tedy pokud se tam pod sedadlo vejde. Radio bych si rád ponechal svoje. Výstupy má.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 12.03.2024 13:02
Dobrý den Vážený zákazníku. Zda půjde SW do vozu osadit, doporučuji změřit přímo ve voze. Cena montáže - práce je 3160,-
54|Marek Feterik , 21.04.2023, 10:51
Dobrý den mohu použít do Hyundai tucson nx4 rok 2022 ? Děkuji Marek
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 21.04.2023 12:00
Dobrý deň Vážený zákazník, záleží to od toho, koľko je miesta pod sedadlom, odporúčam priestor odmerať, a podľa toho vyberať subwoofer pod sedadlo.
53|Alexander Vitek , 16.07.2022, 11:25
Dobry den prosim cena montáže akt. sub T5 Caravelle Rns 510 Dekuji Vitek
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 19.07.2022 09:46
Dobrý den Vážený zákazníku. Cena montáže je 2760,-
52|Michal , 12.07.2022, 02:26
Zdravím, vešel by se mi do mého passat cc b6?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.07.2022 16:42
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel netroufnu si s jistotou potvrdit, doporučil bych oměřit přímo ve voze, případně přímo vyzkoušet, jedině tak budeme mít jistotu.
51|Lukáš , 15.06.2022, 13:34
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda se vejde v octavii 1 pod sedačku?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.06.2022 14:58
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel nikoliv, v případě Octavie I nejde pod sedadlo umístit žádný aktivní subwoofer, prostor pod sedadlem to neumožňuje.
50|Jan Šmehlík , 02.03.2022, 08:06
Dobrý den,mohl bych se zeptat,mám tento tip zesilovače napojený podle manuálu-baterie -kostra a (rem do autoradia)-na živou anténu a všiml jsem si,ze zesilovač nekdy po zapnuti autoradia nesepne,nevite nebo nedokážete poradit kde hledat chybu?koupil jsem pred 3 roky a až ted jsem namontoval,tehdy jsem auto prodával ještě před montáží,takže proto montáž až teď..děkuji Šmehlík.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 02.03.2022 12:50
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji zkontrolovat zapojení a to nejen Rem. tedy spínaného kabelu, ale také kostry pro tento subwoofer, pravděpodobně bude chyba v zapojení . 
49|Lukáš , 18.08.2021, 08:28
Dobrý den,Mám škodu octavii rok 2004 sedana s origo rádiem, již od vás mam odhlučení a bedýnky řeším ještě vylepšení basové složky a nevím zda použít tento aktivní pod sedadlo jak je to s propojením k origo rádiu? Nebo použít váš\" Set subwooferu v OEM ozvučnici a zesilovače do Škoda Octavia II č.1\" a dát k tomu high/low adapter. co je podle vás lepší?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.08.2021 10:49
Dobrý den Vážený zákazníku, jednoznačně lepší volba je OEM ozvučnice do zavazadlového prostoru - zvukově je to opravdu veliký rozdíl. K originálnímu autorádiu lze připojit obě varianty, jak aktivní subwoofer, tak zesilovač v OEM setu mají již High/Low převodník integrovaný a postačí přivést signál například ze zadních reproduktorů.
48|Rene , 15.04.2021, 20:22
Dobry denMal som takyto sw čínsky aj nejake radio k tomu. Radio aj SW som vymenil a SW som pouzil JBL BASSPRO SL 2. SW skúšam zapojiť ale nič nesvieti ani nehrá. Neviete kde je problem?Dakujem
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 16.04.2021 10:07
Dobrý den Vážený zákazníku. Omlouvám se , ale nedokážu takto přes počítač odhadnout , kde je problém. Pošlete nám na email foto instalace a zapojení. Třeba podle foto půjde něco poznat.
47|Jan Homola , 26.03.2021, 08:24
Dobrý den, uvažuji o montáži tohoto subwooferu do Octavie 3. Dle komentářů se vejde pod sedadlo spolujezdce, ale bude možné toto sedadlo výškově polohovat (směrem dolů)? Nebude vadit originální schránka pod sedadlem?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.03.2021 13:19
Dobrý den Vážený zákazníku, originální schránku bude třeba pravděpodobně demontovat. Polohování sedadla by mělo zůstat zachováno v plném rozsahu.
46|Jakub , 25.02.2021, 17:09
Dobrý den, chci zapojit tento subwoofer a zároveň mám v sestavě zesilovač na repro Gladen RC 70C4. V návodu pro zesilovač je psáno pojistka 40A. Jakou pojistku zvolit když budou zapojené na hlavní větev oba komponenty? Měla by stačit 60A ale bude to dostatečné nebo naopak moc? Nebude to dělat neplechu, když nemá zesilovač na repro vlastní pojistku?Díky za odpověď.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 26.02.2021 15:48
Dobrý den vážený zákazníku. Doporučuji jistit celou sestavu 60A - 80A pojistkou. A následně použít distribuční blok a každý zesilovač jistit zvlášť 30A - 40A.
45|Jakub , 20.01.2021, 23:39
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli uvedeny subwoofer JBL Basspro SL 2 vejde pod sedačku řidiče ve voze Škoda Rapid Spaceback? Děkuji za odpověď
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 21.01.2021 09:05
Dobrý den Vážený zákazníku. Toto je nutno přeměřit přímo na voze, případně se můžete stavit a vyzkoušíme přímo na prodejně.
44|Luboš , 11.11.2020, 16:42
Dobrý den. Prosím vás může být subwoofe JBL Basspro SL umístěn třeba i v zavazadlovém prostoru. Nebo je určen jen pod sedadlo spolujezdce nebo řidiče kde je nejspíš nejlépe využit jeho potenciál. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.11.2020 17:05
Dobrý den Vážený zákazníku, nedoporučuji osazení subwooferu jinam, než pod sedadlo. V zavazadlovém prostoru bude zvuk subwooferu degradován prostorem a vzdáleností od posluchače a jeho instalace tak postrádá význam.
43|Milan Simonides , 08.07.2020, 17:25
Dobrý den, vešel by se pod sedačku do megane2 cabrio 2006?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.07.2020 17:08
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel nemohu s jistotou potvrdit. Pokud máte možnost se zastavit u nás na prodejně, lze vyzkoušet, pokud tuto možnosti nemáte, doporučuji z kartonu vyrobit maketu dle udaných rozměrů a přímo zkusit ve voze.
42|Radek , 11.06.2020, 14:19
Dobrý den,montáž tohoto wooferu jak jste zmínily -pod koberec zhruba stejně velkou desku MDF nebo třeba překližku a zvrchu přes woofer prošroubovat vruty??Má zes.dostatečné chlazení aby v tom prostoru pod sedačkou nedošlo k zahoření?(plánuji do fiatu doblo)Bez prošroubování to hraje o poznání méně??Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 11.06.2020 15:11
Dobrý den Vážený zákazníku. Instalaci je dobré provést přesně jak popisujete. Určitě doporučuji SW ukotvit. Jde hlavně o bezpečnost při jízdě. O chlazení nemusíte mít strach. Digitální zesilovač je dostatečně chlazen.
41|Petr , 26.05.2020, 02:45
zdravím půjde připojit do škoda octavia 2 fl kde je rns510 a soundsystem? Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.05.2020 08:31
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, aktivní subwoofer lze připojit i do originálního systému díky integrovanému HIGH/LOW převodníku. Signál si lze vzít ideálně z předních reproduktorů, stačí se připojit paralelně k reproduktorovým kabelům.
40|Pavel Kráčman , 11.05.2020, 01:17
Dobrý den. Prosím Vás o radu.Lze nainstalovat subwoofer do Transporteru T4 pod sedadlo spolujezdce ale \"vzhůru nohama\"?Vysvětlení : ve stojanu sedadla je u podlahy méně místa než ve vrchní části stojanu. Do horní části stojanu lze jednoduše připevnit desku, na kterou by se zespodu připevnil subwoofer. Prosím o radu, zda by to tak šlo udělat nebo je to úplná kravina (nemám zkušenosti se subwooferama pod sedadlo).DěkujiPavel K.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.05.2020 08:31
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud pod subwooferem zůstane dostatek místa a nebude hrát přímo do podlahy, lze tímto způsobem osadit.
39|Michal , 07.03.2020, 16:31
Dobry den, chcel by som sa opytat, ci by ste doporucovali tento subwoofer pre hondu civic 10 generacia (2018) hatchback.Taktiez by som sa rad opytal, ci by malo zmysel mat dva taketo woofre (pod kazdou prednou sedackou jeden). Ci sa nebudu navzajom rusit. Pripadne bolo by vhodnejsie riesenie dat nejaku plytku bednu do kufra? Ide mi hlavne o to zabrat co najmenej miesta v aute.Dakujem.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.03.2020 10:49
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud je pod sedačkou dostatek místa, je to samozřejmě vhodné řešení. Doplníme basovou složku a nezabereme žádné místo. Instalace dvou aktivních subwooferů je také možnost, již jsme také řešili, pouze v jiném voze. Osobně bych však volil spíše variantu kompaktního subwooferu do zavazadlového prostoru, vhodným je například AUDISON APBX 10 DS, společně se zesilovačem GLADEN RC 600c1. Za velmi podobné peníze skoro dvojnásobný výkon a ani nám nezabere příliš místa.
38|Thomas , 16.08.2019, 14:42
Dobrý den, plánuji vylepšit své auto a připojit Subwoofer do Suzuki Swift Sport 2016 k originálnímu autorádiu. Budu chtít využít HIGH LEVEL připojení + REMOTE můžete mi prosím udělat souhrn (kabeláže spojek a ovladače který komunikuje s tímto modelem) co vše přesně potřebuji??? abych to mohl objednat vše najednou a nic mi nechybělo..... Díky mooc předem
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 20.08.2019 16:00
Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučuji zakoupit sadu Ren10kit-eco . Stačí jen ustřihnout jednu stranu RCA a napojit na signál autorádia. Případně použít Gladen RCA. Dálkové ovládání lze použít JBL RBC.
37|Štefan , 02.08.2019, 20:55
Je možné pripojiť Subwoofer do Suzuki Swift 2017 k originál autorádio lcd panel dotykový?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 05.08.2019 08:23
Dobrý den Vážený zákazníku, Ano, lze nainstalovat. 
36|Jan Štěpánek , 27.07.2019, 15:34
Dobrý den, jde tento subwoofer přidělat zespoda na sedačku? (Aby bylo místo na nohy) Peugeot 207 Předem děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.07.2019 17:21
Dobrý den, to nedoporučuji. navíc tam reálně místo na nohy už nezbude a proto bych doporučil raději montovat aktivní subwoofer spíše k podlaze.
35|Mirek Novák , 17.07.2019, 22:12
Dobrý den, jakým způsobem se subwoofer přidělává k podlaze? Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 18.07.2019 12:53
Dobrý den Vážený zákazníku. Stačí pod koberec dát kousek MDF desky a subwoofer k ní přišroubovat.
34|Václav Král , 09.07.2019, 17:28
Dobrý den. Chci tento subwoofer do multivanu t5 na originál radio rns 510. Jakou kabeláž mam k tomu přikoupit a jaké bude nejlepší zapojení.Děkuji Král.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 10.07.2019 11:28
Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučuji kabelovou sadu REN10KIT-ECO. Instalaci pak provést dle návodu.
33|Ladis , 26.04.2019, 12:19
Dobrý den, zkoušel jsem to změřit a pod sedačku mi to tedy moc nevychází i když říkáte, že se do Octavia iii vejde... Kdyby se dal do kufru, bude to ztrácet hodně kvalitu bas?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.04.2019 12:28
Dobrý den, nám se podařilo - https://www.ahifi.cz/clanky/detail/skoda-octavia-3-montaz-reproduktoru-a-aktivniho-subwooferu.htm , do kufru ho dát můžete, ale vzhledem k výkonu to bude horší, než umístění v interiéru.
32|Láďa , 23.04.2019, 06:06
Dobrý den, chci se zeptat zda se vejde pod sedačku u Octavie 3 a co vše je potřeba k zapojení a propojení s rádiem amundsen. Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 23.04.2019 09:43
Dobrý den, pod sedačku se tento subwoofer vejde, pro instaaci budete potřebovat kabelovou sadu a cca 4 m reproduktorového kabelu pro hi level vstup. 
31|Milan , 24.03.2019, 09:24
Dobrý den, je vhodné namontovat subwoofer za zadní sedadlo do kufru, prostor je rozdělen pouze sedadly. Nechci přijít o mnoho místa a pod sedadlo se nevleze. Děkuju
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.03.2019 15:48
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych tohle umístění nedoporučoval, zvukový projev bude značně degradován. Použít ale lze například Ahifi SET 17, který již do kufru osadit lze, nezabere příliš místa, je za podobnou cenu a zvukově bude o velký kus dále.
30|Erik , 03.03.2019, 16:31
Dobrý den,subwoofer se mi pod sedadlo nevejde, je možné ho umístit pod přístrojovou desku nad nohy spolujezdce? Jaký bude potom zvuk?Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 05.03.2019 12:13
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, i toto osazení je možné, bude třeba pouze důkladně uchytit, aby nerezonoval, ale jinak není problém, zvukově to bude v pořádku.
29|Lea , 29.01.2019, 15:58
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je vhodný do auta zn. Alfa romeo 159 sedan, poprípade doporučili by ste mi nejaké subwoofery, ktoré budú dobre hrať, ďakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.01.2019 16:36
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji ověřit, zda se vejde pod přední sedadlo. Pokud ano, je JBL BASSPRO SL velmi dobrou volbou a mohu rozhodně doporučit.
28|Jana , 25.01.2019, 09:43
Dobrý den.Ráda bych se zeptala,proč nedoporučujete montáž do zavazadlového prostoru.Líbí se mi,ale pod sedadlo se mi nevejde.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.01.2019 10:57
Dobrý den Vážená zákaznice, subwoofer je primárně určen pod přední sedadlo, tam má význam a bude plnit svůj účel. Instalací do zavazadlového prostoru degradujeme jeho výsledný zvuk a především výkon. Výsledek je pak velmi ,,slabý,,.
27|Michal , 24.01.2019, 14:05
Dobrý den. Mám škoda Fabia Combi 2004. Uvažuji o koupi subwooferu a rozmýšlím se mezi JBL BASSPRO SL a nebo BLAUPUNKT GTb 8200A . Jediná podmínka je aby v kufru zabral co nejmíň místa? Můžete poradit který by se dal použít? Děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.01.2019 15:04
Dobrý den Vážený zákazníku, JBL BASSPRO SL je aktivní subwoofer, určený pro instalaci pod sedadlo spolujezdce, případně řidiče, dle místa. Instalaci do zavazadlového prostoru nedoporučuji. S Blaupunkt GTB neporadím, nemáme v nabídce.
26|Tomáš , 07.01.2019, 22:41
OK,tak do toho se radši pouštět nebudu... Nemám to k vám nejblíž, takže kdybych to nechal někomu.kdo se v tom vyzná,stačilo by tedy koupit tento subwoofer a kabeláž nebo je potřeba ještě něco navíc? Kdybych nikoho známého nesehnal,tak bych možná uvažoval,že bych k vám dojel.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.01.2019 16:18
Dobrý den Vážený zákazníku, pro zapojení postačí pouze aktivní subwoofer a zmíněná kabelová sada. Pokud budete chtít řešit montáž u nás, stačí napsat nebo zavolat.
25|Tomáš , 05.01.2019, 13:51
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat... Zvládne montáž i laik? Viděl jsem, že se musí nějak ořezávat kabely, aby se daly zapojit do subwooferu, s tím nemám moc zkušeností... Jedná se o vw golf IV
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 07.01.2019 11:32
Dobrý den, musí se instalovat kabeláž, vhodná je například Renegade REN10KIT. Pokud jste nic takového nikdy nedělal, pak to může být složitější a je na Vašem zvážení produkt nechat odborně nainstalovat.
24|Aquos , 21.08.2018, 16:56
Svuj predchozi koment beru zpet, do Skoda Fabia 1 RV 2005 se pod sedadlo vejde,jen lehce vykukuje z pod sedadla,ale niczasadniho, noham urcite nevadi :-) ... omlouvam se za spatny predchozi komentar... PS: po sladeni s repro soustavou Rockford Fosgate naprosta spokojenost, perfektni basova slozka...
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.08.2018 11:56
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu.
23|Daniel Socha , 18.07.2018, 19:54
Dobrý den, je možné si poslechnout tento produkt u vás na prodejně, aby člověk věděl, do čeho jde?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.07.2018 14:01
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze si jej poslechnout, bohužel díky velikosti prodejny nebude zcela reálné porovnání.
22|Dominik , 12.07.2018, 14:36
Dobry den.dnes jsem zakoupil tento subwoofer mam skoda citigo a docela me zlobí pripojeni REMOTE netusim kam toto zapojit a hadam ze bez toho bude subwoofer porad zapnutý.poradíte prosím? signal beru ze zadních repro.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.07.2018 19:28
Dobrý den, aktivní subwoofer má funkci auto sense čili po připojení přes higl/low by se měl sám sepínat. To jste zkoušel, že to remote nezapojíte, zapojujete to opravdu přes hi input?
21|Jarda , 05.07.2018, 19:25
Dobrý den, asi budu mít hloupé dotaz, ale pokud bych si měl sw koupit, rád bych znal odpověď prosím. V jednickove octavce jsem měl aktivní sw od sencor. Měl jsem ho v kufru a když jsem mu dal trošku více volume, tak se víko kufru na dotek celkem třáslo. Tak jsem se chtěl zeptat, když dám ať tento, nebo nějaký jiný sw pod sedačku, nebudu mít masážní sedadla? To bych nechtěl. Děkuji za odpověď a omlouvám se za blbou otazku
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 09.07.2018 10:01
Dobrý den, pod sedačkou to cítit opravdu je, doporučil bych tedy montovat pod sedacku spolujezdce :) 
20|Ján Kolárik , 05.07.2018, 17:18
Dobrý deň, chcel by som tento subwoofer si namontovať do autobusu, chcel som sa spýtať aký menič napätia by ste mi odporúčali 24/12V. A zvukový signál môžem zobrať s reproduktora a potrebujem ešte nejakú redukciu či je v balení ?Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň. S pozdravom Kolárik.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 09.07.2018 14:48
Dobrý den, doporučím tento měnič napětí. Redukce je v balení.
19|Erik , 13.06.2018, 19:14
Dobrý deň vlastním auto vw Sharan 7n je tam originál autorádio rns 510 dá sa napojiť zosilovač priamo s radia alebo zo zadných reprakov chcel by som ho uložiť pod tretiu radu sedadiel
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.06.2018 11:22
Dobrý den, ano ano, lze to. Tento aktivní subwoofer od JBL má vestavěný high/low adaptér.
18|Jirka , 30.05.2018, 13:47
Dobrý den, kolik času zabere montáž u Vás na prodejně? Montáž by byla na vůz Opel Zafira C 2017 s riginálním radie 4.0 Intellink. a cenu montáže prosím. Děkuji za odpověď. Jirka
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.05.2018 15:43
Dobrý den Vážený zákazníku, délka instalace je 3-4 hodiny a její cena je zhruba 1950,-.
17|Jiří Viktora ml. , 28.05.2018, 13:24
Dobrý den, vážně uvažuji o tomto aktivním subwooferu. Mám jen jeden dotaz, půjde připojit i do originálního rádio v Hondě Civic r.v. 2007? Abych nepořídil subwoofer a poté nezjistil, že mi nepůjde do rádia připojit.Předem Vám velice děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 28.05.2018 15:38
Dobrý den, půjde připojit, má vestavěný high/low adaptér.
16|Jeran , 24.04.2018, 14:40
Dobrý den.Dal jsem na radu p.Šudáka v odpovědích na tento aktiv.Objednal jsem u AHIFI.Již mám nainstalováno v autě a výsledek je pro mě neskutečný.Nedá se to srovnat.Moc děkuji.1
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.04.2018 14:45
Dobrý den Vážený zákazníku, jsme rádi, že jste spokojen. 
15|Aquos , 15.03.2018, 15:02
Do Skoda Fabia 1 pod sedadlo, rok 2005, se nevejde...
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 16.03.2018 09:59
Dobrý den, děkujeme za komentář.
14|Vojta , 05.01.2018, 10:01
Dobrý den,vleze sub pod sedadlo do Fabie 1 ?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 07.01.2018 00:08
Dobrý den Vážený zákazníku, to netuším, doporučuji oměřit, velikost akt. subwooferu JBL najdete v popisu.
13|Jirka , 30.11.2017, 20:26
Dobrý den, plánuji vylepšit své auto, je to první ale zatím spoleh jak nic, máte již zkušenosti s montáží pod sedadlo fordu focuse combi 1999? za kolik by byla montáž u vás a na jak dlouho, zdali bych mezitím mohl projít město, či je to dle zakázek na delší dobu? Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.12.2017 16:30
Dobrý den Vážený zákazníku, instalace aktivního subwooferu, pod sedadlo spolujezdce, zabere 3-4 hodiny času. V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem.
12|Jakub , 06.11.2017, 13:03
Zdravím, mate zkušenost s tímto subem a montáží pod sedadlo řidiče v autě škoda yeti? Je možné že se vejde?Šla by zaslat cenová nabídka montáže na email?Děkuji moc.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.11.2017 16:33
Dobrý den Vážený zákazníku, zkušenosti s tímto subwooferem máme pouze kladné, velmi dobrá volba, cena instalace by byla cca 1950,- a jednalo by se o práci na 3-4 hodiny. Pro připojení bude potřebná kabelová sada, například RENEGADE REN10KIT. Zda se pod sedadlo bez problému vejde bohužel nevím, doporučil bych oměřit, nebo se zastavte, vyzkoušíme.
11|Karel Kováč , 17.10.2017, 21:09
Dobrý denMám od vás komp. repro gladen ve voze renault trafic r.v 2017 na orig rádio.Chtěl bych sestavu doplnit o aktivní subwoofer JBL basspro sl pod druhou radu sedadel.Vylepsi se podání zvuku v tak velikém prostoru vozidla?Děkuji K.Kováč
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 20.10.2017 17:29
Dobrý den, tento aktivní subwoofer je opravdu velmi dobrý, jeho instalace smysl určitě má. Zlepšenou basovou složku zajisté poznáte.
10|Michal Ševčík , 19.06.2017, 21:48
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat, jestli je možné zapojit tento subwoofer na mé originální rádio ford s-max. Je tam 2din convers+. Pokud ano. Měl bych zájem jej osadit pod sedadlo spolujezdce. Díly moc za odpověď. Určitě bych realizoval přímo u vás.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.06.2017 15:45
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, subwoofer je možné připojit k originální jednotce. Pod sedadlo se běžně vejde a ani zde by neměl být problém. Pokud by byl zájem o instaci, stačí napsat.
9|AD , 21.05.2017, 10:47
Zdravim byl by problem tento subwoofer namontovat do bmw e46 2004 ktere ma Harman Kardon audio?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.05.2017 17:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Signál, pro zesilovač, by se vzal ze zadních reproduktorů a využil se vysokoúrovňový vstup aktivního subwooferu.
8|Lukáš , 23.12.2016, 10:52
Dobrý den,je u vás k dostaní i dálkové ovládání pro tento model?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.12.2016 17:34
Dobrý den Vážený zákazníku, použít lze dálkový ovladač MOSCONI GLADEN RTC.
7|Honza , 17.11.2016, 21:44
Dobry den, mam na Vas velky dotaz. Koupil jsem si Skodu Felicii pickup a premyslim o koupi toho subwooferu, myslite ze je to dobry napad, nebo by bylo lepsi pouzit nejaky jiny? Mockrat Vam dekuju za odpoved a rady.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.11.2016 08:23
Dobrý den Vážený zákazníku, zmíněný subwoofer je velmi dobrou volbou, doporučuji.
6|Martin , 14.11.2016, 21:56
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda máte zkušenosti s instalací tohoto aktivního subwooferu do Suzuki Swift Sport, r.v. 2009 s originálním rádiem Panasonic PACR06. Dále by mě zajímalo, zda je případně možné zároveň s tímto subwooferem připojit i adaptér ConnectS2 USB / AUX vstup / SD karta Suzuki. V případě možného zapojení, jakou bych měl použít kabeláž? Děkuji Vám za odpověď!
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.11.2016 14:24
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel netuším, zda se již instalovalo přímo do tohoto konkrétního vozu, ale subwoofer lze připojit k libovolné jednotce a pokud velikost dovolí, lze instalovat prakticky kamkoliv. USB adaptér lze taktéž osadit.
5|Tomáš , 12.10.2016, 14:33
Dobrý den,je tento aktivní sub vhodný k přímému zapojení na rádia Keenwood DDX-4016bt? Případně, co k tomu potřeba? Líbí se mi možnost uložení pod sedadlo...Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.10.2016 15:05
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, subwoofer je vhodný. K zapojení bude potřebná kabelová sada, například RENEGADE REN10KIT.
4|Daniel Mlejnek , 26.07.2016, 18:57
Dobrý den, prosím vás bude lepší když si subwoofer postavím a osadím třeba subwoofrem GLADEN SQX 08 (ozvučnice by měla cca 13Litru) nebo by bylo lepší tento aktivní? :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.07.2016 09:37
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych šel spíše cestou vlastní ozvučnice a subwooferu GLADEN SQX08, který bude jistě lepší volbou.
3|Rostislav Vašina , 24.06.2016, 13:17
Dobrý den, tento subbas mně byl doporučen a namontován Vaší firmou do Audi TT k podpoře basů k origo ozvučení a nevěřil jsem co taková malá bedna dokáže - namontovaná v kufru na sedadlo nezabírá vpodstatě nic a výkon!! - maximální spokojenost - odborníci na svém místě. Děkuji Vašina
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 24.06.2016 17:27
Dobrý den Vážený zákazníku, tento nový produkt od JBL nás taky hodně příjemně překvapil. :o)
2|Marek , 15.03.2016, 15:13
Myslel jsem ze těch co jsem uvedl..
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.03.2016 11:09
Dobrý den Vážený zákazníku, z uvedených bych doporučil JBL BASSPRO SL.
1|Marek , 14.03.2016, 21:33
Dobry den, ktery aktivní plochy subwoofer by jste mi doporučili, bude umístěn pod sedadlem řidiče. Tento a nebo tyhle..ALPINE PWE-S8Mac Audio Ice Cube 108 FVIBE OPTISOUND 8AVykonově je na tom posledni nejlip.Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.03.2016 13:45
Dobrý den Vážený zákazníku, v tomto provedení aktivních subwooferů bych doporučil GLADEN US 8.

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
34 zákazníků hodnotilo
31×
Adam Šnábl
1. 2. 2024

Vzhledem k rozměrům hraje naprosto parádně, montováno do e46 pod sedačku spolujezdce, musel jsem vyříznout kus koberce a následně vytlumit podlahu, ale vešel se :)

Ověřený uživatel
21. 1. 2021

potřebuje dobře nastavit,a rozehrát,potom slušný basový projev,vzhedem k velikosti ,a ceně.

Rostislav Petr
14. 1. 2021

Ještě nemám namontováno, ale vím co umí - perfektní zvuk! V dané cenové kategorii - vynikající!

Pavel Sedlaček
5. 11. 2020

Slaby za tu cenu takove chrastítko

Jiri Tomka
10. 8. 2020

Instalace přinesla výrazné zlepšení kvality přednesu. Čisté a plné basy, výborná možnost ovládání úrovně pomocí dálkového ovládání.Doporučuji.

Daniel Barták
4. 7. 2020

Jsem velmi spokojen.. Montované na Renault megane II cc pod sedačku

Monika Círová
11. 7. 2019

Skvělý zvuk , úžasný, mohu jen doporučit!!!!

Adam Kordas
2. 2. 2019

Perfektní volba při zachování místa v autě. Jasně, že nemůže nahradit \"normální\" woofer ale dokáže proměnit originání audio na zvuk, který se dá poslouchat:) Navíc bych chtěl pochválit práci technika při montáži a profesionalitu celého týmu Ahifi. Díky!

Jarda Strolda
18. 6. 2018

Neveril jsem, o to vic jsem byl prekvapeny. Fakt super. Touran, pod sedadlem spolujezdce..perfektni. Diky

Karel
12. 6. 2018

Perfektní podpora basů, dobrý poměr cena / výkon.

Jirka
20. 4. 2018

Zakoupeno před dvěma dny,včera nainstalováno.Hraje super.Velká spokojenost

Vratislav Ťukal
1. 4. 2018

super zvuk vzhledem k rozmerum

Radim, Pelhřimov
23. 2. 2018

Citroen C4,2.generace,r.v.2014, zakoupeno osobně v Brně, super zvuk, nemám výhrady k výrobku, který mi byl na prodejně doporučen.

Lukáš
28. 11. 2017

Překvapil výkonem a malými rozměry.Je pod sedačkou a nikde nepřekáží.Doporučuji.

Miroslav Štěpánek
28. 8. 2017

Vzhledem k velikosti, nemá konkurenci. Žádné rušivé pazvuky jako u konkurence Pi----r..

Ověřený uživatel
3. 3. 2017

pekný dizajn, ostré basy, super podfarbenie nízkych fekvencií

Ověřený uživatel
26. 8. 2016

Super podpora basů,kvalita,úspora místa v autě

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.