Můj účet

Audi Q7 - instalace reproduktorů a zesilovače s DSP procesorem

Audi Q7
  • Druh instalaceInstalace reproduktorů a zesilovače s DSP procesorem
  • VozidloAudi Q7
  • Datum realizace18.05.2021
  • Časová náročnost16 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace50 765 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 50 765 Kč s DPH
Instalace nového ozvučení do Audi Q7, které mělo ve výbavě pouze základní ozvučení. To sice patří k těm kvalitnějším, ale náročnějšímu posluchači neposkytne očekávanou kvalitu. Požadavek klienta byl tedy jasný a to výrazné zlepšení kvality zvuku. Zaměřili jsme se tedy v první řadě na výměnu továrních reproduktorů, kdy volba padla na špičkové komponenty od italského výrobce Steg. Do předních dveří jsme zvolili komponentní reproduktory, které jsou přímo určené do Audi Q7. Reproduktory mají tedy stejný rozměr, tvar, uchycení i konektory, jako tovární reproduktory. Pouze zvuk je na míle daleko od toho původního. Příjemným benefitem je i středobas o průměru 200 mm, který poskytne tolik potřebnou dynamiku. Do zadních dveří jsme zvolili komponentní reproduktory stejného výrobce. Srdcem celého ozvučení je nově šestkanálový zesilovač s integrovaným DSP procesorem, na kterém detailně naladíme zvuk na míru tomuto vozu i našemu zákazníkovi. Výsledkem je špičkový zvuk, který s lehkostí překonává příplatkové systémy Bose nebo B&O instalovaných do vozů Audi.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz