Můj účet

Odstraňovač polétavé rzi Auto Finesse Iron Out Contamination Remover (5 l)

odstraňovač polétavé rzi, pH neutrální, 5 l
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně

Odstraňovač polétavé rzi Auto Finesse Iron Out Contamination Remover

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover je vysoce účinný, rychle reagující odstraňovač polétavé rzi a brzdového prachu s odolným rozprašovačem. Auto Finesse Iron Out odstraňovač rzi je jedním z nejlepších produktů ve své kategorii. Auto Finesse Iron Out umí intenzivně dekontaminovat vozidlo od polétavé rzi a brzdového prachu dříve, než tyto částice způsobí vážnější škody. Brzdový prach a železité zbytky jsou zásadní problém vzhledem k rostoucí hromadné dopravě a zvýšenému provozu na pozemních komunikacích. Tyto drobné částice se mohou usadit prakticky na jakýkoliv povrch a pokud je pravidelně neodstraňujete, začnou korodovat a tím narušovat povrch laku. Auto Finesse Iron Out je pH neutrální a jeho reaktivní gelová konzistence se specificky zaměřuje pouze na železité částice. Je vhodný k použití na všechny vnější povrchy karoserie, na hliník, hořčík, nerezovou ocel, na eloxované lišty, chrom, sklo, plast, a dokonce i na gumové povrchy. Iron Out také obsahuje silná odmašťovací činidla, pomocí kterých uvolňuje silniční film, takže je také vhodnou volbou pro dekontaminační proces. Na rozdíl od běžných čističů, je Iron Out obohacen o látky zabraňující následnému uchycení znečištění na povrchu. Ve výsledném efektu dochází k pomalejšímu znečištění povrchu karoserie a disků. Iron Out navíc díky své gelové konzistenci lze použít také jako lubrikant pod clay. Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Iron Out patří mezi profesionální produkty určené pro zkušené detailery. Díky vysoké efektivitě a snadnosti aplikace dosáhne s tímto přípravkem skvělých výsledků i začátečník.

Hlavní vlastnosti

 • Složení pH neutrální.
 • Gelová konzistence.
 • Povrch je po aplikaci méně náchylný na ulpívaní nečistot.
 • Široké možnosti použití: kov, elox, hliník, hořčík atd.
 • Lze použít i jako lubrikant pro práci s clayem.

Jak aplikovat Auto Finesse Iron Out Contamination Remover

 • Před aplikací se přesvědčte, že povrch je chladný a suchý.
 • Nepoužívejte na slunci.
 • Při aplikaci vždy používejte ochranné gumové rukavice.
 • Ze vzdálenosti 20 až 30 cm nastříkejte na čištěný povrch.
 • Nechejte působit po dobu 2 až 3 minut.
 • Účinnost přípravku se projevuje výrazným zbarevním do fialové barvy, v případě silného znečištění až do černé.
 • Silným tlakem vody opláchněte.
 • V případě, že se jedná o povrch, který je výrazně znečištěn, pomozte přípravku detailingovým štětcem.

O značce

Značka Auto Finesse vznikla v roce 1999 pod názvem JB's Valeting Service. V roce 2005 došlo k přejmenování na Auto Finesse a následovalo dlouhé testování a pokusy. V roce 2011 došlo k představení první ucelené řady produktů, která obsahovala 7 základních detailingových přípravků. Díky rostoucímu zájmu o značku Auto Finesse došlo v roce 2013 k rozšíření působnosti i mimo Spojené království. Dnes lze produkty zakoupit prakticky po celém světě (včetně Thajska, Mexika nebo Austrálie). V roce 2019 došlo k dalšímu milníku značky v podobě založení Akademie pro milovníky detailingu. V současnosti je Auto Finesse pravděpodobně nejpopulárnější značkou na světě, a to nejen díky perfektní skladbě sortimentu s kvalitními produkty, ale i díky propracovanému marketingu a působivému designu.
Katalogové čísloAF26224
ZnačkaAuto Finesse
OdkazyOficiální webová prezentace
Bezpečnostní list
Stáhnout

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
5 zákazníků hodnotilo
Ivan
13. 3. 2022

Parádní. Manželce jsem ošetřil celé auto a z bílého bylo fialové. Navíc se teď asi i vic leskne. Spotřeba na kombík cca 300ml.

Milan Lonský
24. 7. 2020

Po nanesení přípravek zfialový, stačí rozetřít štětečkem a nečistoty poté umýt. Funguje perfektně

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.