Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Středně tvrdý Clay na čištění laku Bilt Hamber Auto-Clay-Medium (200 g)

středně tvrdý clay na čištění laku, 200 g
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 40 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Středně tvrdý Clay na čištění laku Bilt Hamber Auto-Clay-Medium (200 g)
-28 %
TipAkce

Bilt Hamber Auto-Clay

Claye Bilt Hamber jsou navrženy pro co nejjednodušší navrácení hladkosti laku. Odborná detailingová veřejnost ocenila Clay Bilt Hamber mnoha pozitivními ohlasy za jejich výdrž a poměr cena/výkon. Anglický magazín Auto Express, velikán ve světe motoristických časopisů, udělil Clay od Bilt Hamber hodnocení „Nejlepší Clay“ šestkrát za sebou!

Bilt Hamber Auto-Clay

Jaký Clay Bilt Hamber budete potřebovat?

Výběr té správné tuhosti claye záleží na několika faktorech.
Regular použijte tehdy, pokud je auto opravdu hodně zanešené (nikdy předtím neprošlo dekontaminací), pokud je venku teplo - zvolte tvrdý Regular Clay. Clay v horku měkne a v zimě zase tuhne.
Medium zvolte pro lak ve slušné kondici. Nejvíce prodávaný Clay od Bilt Hamber. Zlatá střední cesta.
Soft použijte v případě, kdy je lak ve velmi dobrém stavu (pokud clayujete často), nebo když je venku zima.

Kdy se Clay od Bilt Hamber používá?

Nejprve posuďte stupeň znečištění - kovové částečky, polétavá rez, usazená náletová špína za kolem. Po laku přejeďte zlehka konečky prstů nebo celou dlaní. Můžete cítit nerovnosti částeček usazených na laku. Používáním tvrdého, středního nebo měkkého claye všechny tyto nečistoty odstraníte a lak bude opět krásně hladký. Clay umí odstranit také drobné, ale odolné nečistoty ze silnic. Při práci s clayem lubrikujte vodou v dostatečném množství a příliš na clay netlačte, stačí jemně posouvat po karoserii. Lepší než samotná voda je používat speciální lubrikanty pro práci s clayem. Nejenže bude váš lak po práci s clayem vypadat mnohem lépe a bude hebký na dotek, ale na dekontaminovaném laku se vám bude mnohem lépe pracovat během dalších fází údržby a renovaci laku auta (voskování, broušení atd.). Na takto nachystaném povrchu se lépe pracuje s voskem, čističem laku nebo leštěnkou. Doporučujeme před mechanickou dekontaminací laku clayem použít odstraňovač polétavé rzi Korrosol. Korrosol nastříkejte, nechte působit 2 - 3 minuty a následně opláchněte proudem vody. Použitím Bilt Hamber Korrosol prodloužíte životnost claye.

Bilt Hamber Auto-Clay

Jak se Clay Bilt Hamber používá?

Před samotným použitím Clay Bilt Hamber auto důkladně umyjte autošamponem. Auto umývejte ve stínu a stejně tak pracujte i s claym, nemělo by být přílišné horko a panely musí být chladné. Na panel, který chcete clayovat, nastříkejte rozumné množství vody nebo lubrikantu a potom začněte clayem zvlhčené místo zlehka přejíždět tam a zpět. Auto-Clay nesmí jezdit na sucho. Na začátku clayování můžete kontaminaci i slyšet jako jemný šum nebo pískot, který postupně mizí. Následně zkontrolujte konečky prstů, jestli byla opravdu všechna kontaminace odstraněna. Jakmile si budete jisti, že je lak čistý, panel vysušte pomocí detaileru a mikrovláknové utěrky. Na clayi samotném můžete vidět černé nebo hnědé stopy dekontaminace, a to je to, co chcete vidět. Clay bar přeložte tak, aby špína byla uvnitř a byl vidět jen čistý clay pro další použití. Clay bar od Bilt Hamber vydrží na minimálně 5 vozidel.
Katalogové číslo:BH-006
ZnačkaBilt Hamber
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber Auto-Clay-Medium
Zobrazit návod

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
97 %
34 zákazníků hodnotilo
30×
Ověřený uživatel
1. 12. 2019

Snadná aplikace i pro nezkušeného uživatele. Výborná účinnost.

Ověřený uživatel
14. 11. 2019

Perfektně funguje

Aleš Šenfeld
8. 10. 2019

Velmi kvalitní produkt. Tomu odpovídá i cena.

Miroslav Nevrkla
7. 9. 2019

V porovnání s Clayem od Doda a Chemical guys je pro mě zatím nejlepší volba clay od BH. Možná je trochu dražší, ale výdrž a hlavně chemická odolnost je oproti zmiňovaným clayům úplně jinde. Už jsem s ním pár aut vyčistil a zatím se nezačal drolit což u konkurentů nastalo hned u prvního auta.

Jiří Nečas
2. 8. 2019

V poměru cena / velikost / kvalita, tak nemá konkurenci.

Miloš Fusek
21. 4. 2019

Clay jsem měl třetí a musím říct,že tento výrobce je opravdu super.Úžasná práce,krásně čistí a za použití kvalitního lubrikantu připraví dokonalé hladký lak pro další leštění nebo voskování.Pro delší životnost claye a kvalitnější clayování doporučuji na lak aplikovat čistič/odstraňovač polétavé koroze a asfaltu.

Lubomír DUCHEK
12. 10. 2018

... funguje skvěle, byl jsem překvapen rozdílem laku před a po aplikaci, jednoduchá manipulace ... doporučuji

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.