Můj účet

Antikorozní vosk Bilt Hamber Dynax-S50 (750 ml)

vysoce účinný antikorozní vosk, ideální na dutiny, 750 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Antikorozní vosk Bilt Hamber Dynax-S50 (750 ml)
Aktualizováno

Antikorozní vosk Bilt Hamber Dynax-S50

Bilt Hamber Dynax-S50 je vysoce účinný antikorozní vosk, který poskytuje výjimečně dlouhou ochranu ocelovým povrchům. Zasahuje do svařovaných částí a utěsňuje povrchové vady. Dynax-S50 vytváří měkký, hnědý a voskovitý film, který se v případě narušení samozacelí. Je také schopen zastavit stávající korozi a poskytnout dlouhodobou ochranu zkorodovaným a korozivním povrchům. Dynax-S50 byl testován v podmínkách ASTM B117 a výrazně v testech překonal konkurenční přípravky ve zkouškách solného postřiku. Dynax-S50 se také doporučuje pro ochranu drahých strojů a komponentů v dopravě, obráběcích strojů, forem apod. Dynax-S50 lze v případě potřeby odstranit vhodným rozpouštědlem. Dynax-S50 není vhodný pro dlouhodobé vystavování ultrafialovému (UV) světlu. Pokročilé kovové antikorozní molekuly, které tvoří Dynax-S50, dokáží vytěsnit vodu, takže i vlhké povrchy mohou být ochráněny. Ty samé molekuly zabraňují korozi na již rezavém povrchu a poskytují pozoruhodné samoléčebné schopnosti, pokud je film poškozen. Dynax-S50 je primárně dutinová protikorozní hmota.  Používá se s vynikajícími výsledky k ochraně dutin v ocelových člunech, plavidlech, pobřežních zařízeních a jiných ocelových konstrukcích, které jsou vystaveny silně korozivním podmínkám.

Hlavní vlastnosti

 • Dlouhodobá ochrana pro dutiny, podvozky, dveře, stroje, lodě atd.
 • Odolnost vůči měnícím se podmínkám v dutinách.
 • Samoléčebné vlastnosti, chrání i při poškození vosku.
 • Přiléhá k vertikálním povrchům.
 • Proti vlhkosti.
 • Ničí stávající koroze.
 • Hluboko proniká přírubami a sváry.
 • Snadné použití - skvěle rozprašuje.
 • Bez většího zápachu.
 • Průhledný s hnědým odstínem.

Jak používat antikorozní vosk Bilt Hamber Dynax-S50

 • K aplikaci Bilt Hamber Dynax-S50 použijte štětec, váleček, sprej či hadičku do dutin.
 • Okolo uzavřených dutin se doporučuje zajistit důkladné zakrytí všech ploch, aby se vosk nedostal na nežádoucí místa.
 • Dynax-S50 obsahuje vysoce účinné inhibitory koroze, které jsou schopné přemísťovat povrchovou vlhkost.
 • Velmi vlhké povrchy by měly být předběžně ošetřeny za použití Bilt Hamber Ferrosol.
 • Dynax-S50 nevyžaduje žádný kompresor ani další jiné technické vybavení.

O značce

Bilt Hamber je anglická značka, která možná nemá emotivní marketing, ale nabízí produkty, které jsou jedinečné, mnohdy nejvyšší možné kvality v dané cenové kategorii. V nabídce této značky najdete nejprodávanější odstraňovač polétavé rzi - Bilt Hamber Korrosol a skvělý tuhý hybridní vosk Doubble Speed Wax, který má odolnost až jeden rok. Bilt Hamber se kromě špičkové autokosmetiky úzce specializuje na odstraňování koroze a na antikorozní ochranu podvozků vozidel. V této oblasti patří k absolutní světové špičce. Bilt Hamber Laboratories je jméno, které stojí za výzkumem, inovativní chemií a důkladným testováním jako způsob, jak vyrábět produkty s co nejlepším výkonem. Každý produkt je před uvedením do prodeje rozsáhle testován a porovnáván s konkurencí.
Katalogové čísloBH-0024
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber DYNAX S50
Stáhnout

Komentáře k produktu

3|Petr Kácha , 01.09.2023, 23:11
Mám naprosto stejnou zkušenost. Dnes jsem otevřel balíček od vás a místo 60cm hadičky s rozprašovačem k tomu byla přibalena trubička 14cm. Výrobek je přeci určen na ošetření dutin a od výrobce je nepochybně i takto kompletně dodáván.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 06.09.2023 09:33
Dobrý den Vážený zákazníku. Omlouváme se za komplikace. Prosím napište nám na reklamace@ahifi.cz. Vše vyřešíme k vaší maximální spokojenosti. 
2|Tomáš , 17.08.2023, 00:24
Dobrý den, mám úplně stejný problém jako pán u prvního příspěvku, objednal jsem 2ks a bohužel jsem nedostal ani jednu aplikační hadičku s tryskou přestože výrobce na oficiálních stránkách udává že je součástí.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 17.08.2023 14:41
Dobrý den Vážený zákazníku, za vzniklou situaci se samozřejmě velice omlouváme, kontaktujte prosím kolegyně na objednavky@ahifi.cz, které Vám následně chybějící část Vaší objednávky dodají . 
1|Martin , 03.01.2023, 15:08
Dobrý den, na stránkách BH o produktu Dynax S-50 je psáno \"Supplied with one 600mm injection lance per aerosol\", na stránce o samostatném rozprašovači je psáno \"injection lances are supplied with 750ml aerosols of Dynax-S50\".Přiložený rozprašovač k produktu jsem v objednávce nedostal a ve vašem obchodě je prodáván samostatně za 139 Kč, nezařazený v katalogu, vyhledatelný pouze přes snadno přehlédnutelný hyperlink v popisu produktu.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 03.01.2023 16:50
Dobrý den Vážený zákazníku. Pošlete nám číslo objednávky. Rozprašovač Vám dopošleme. 

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
12 zákazníků hodnotilo
11×
Michal Housa
15. 12. 2023

V balení nebyla aplikační hadička

Jan Havlíček
14. 8. 2023

Funguje jak pišou

Petr
16. 2. 2021

Špička na dutiny pecka

Petr Kunc
7. 8. 2020

Super se aplikuje

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.