Můj účet

Vodoodpudivé víceúčelové mazivo Bilt Hamber Ferrosol (500 ml)

vysoce kvalitní vodoodpudivé víceúčelové mazivo a ochrana, 500 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Vodoodpudivé víceúčelové mazivo Bilt Hamber Ferrosol (500 ml)

Vodoodpudivé mazivo Bilt Hamber Ferrosol

Ferrosol je vysoce kvalitní mazivo navržené tak, aby proniklo do těsných míst, zbavilo zrezlých částí, vytlačilo vodu, obnovilo elektrické obvody a poskytlo ochranu proti korozi. Ferrosol obsahuje unikátní molekuly, které se při působení tření spojují s kovovými povrchy, ty poskytují účinnou bariéru při opotřebení. Nezávislé laboratorní testy potvrzují schopnosti Ferrosolu, který je prokazatelně lepší než konkurenční produkty.

Kde všude lze Bilt Hamber Ferrosol používat

Bilt Hamber Ferrosol je ideální pro použití při vrtání, řezání nebo broušení. Použitím Ferrosolu se prodlouží životnost nástroje. Mazivo Bilt Hamber Ferrosol se ukazuje jako neocenitelné v místech, kde jeho extrémní tlakové schopnosti a nízké povrchové napětí umožňují pronikání a mazání jinak obtížně přístupných pohyblivých částí auta. Bilt Hamber Ferrosol navíc poskytuje vynikající ochranu proti opotřebení a korozi do stovek pohyblivých částí v autech, nebo jiných dopravních prostředcích. Umí mazat i těžké průmyslové stroje, navijáky, řetězy, nosné čepy a spoje. Ferrosol, oproti jiným mazadlům, bude mazat i nadále tam, kde jiné přípravky již nefungují. Jedná se o vysoce kvalitní mazivo - můžeme jen doporučit - sami ho používáme, např. na dveřní panty.

Způsoby použití Bilt Hamberu Ferrosol

Jako ochrana
Ferrosol by měl být nastříkán všude tam, kde už došlo ke kontaminaci s vodou. Tenká vrstva Ferrosolu může být použita jako antikorozní ochrana. Ferrosol lze v případě potřeby umýt mírným rozpouštědlem. Před ošetřením odpojte elektrická zařízení nebo součásti. Ferrosol lze navíc použít k čištění gum, vosku a dehtu z mnoha povrchů. Přípravek aplikujte a nechte působit 10 - 20 sekund, následně setřete pomocí utěrky.

Jako mazivo
Pro použití jako mazivo pro zpracování kovů aplikujte volně a nechte proniknout všude tam, kde je třeba mazat, nestírejte. Při mazání strojů a zařízení vždy dodržujte pokyny výrobce pro mazání.

Katalogové číslo:BH-0037
ZnačkaBilt Hamber
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber Ferrosol
Zobrazit návod

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
60 %
1 zákazník hodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.