Můj účet
Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Zinkový nátěr Bilt Hamber Electrox (1 l)

zinkový nátěr na ochranu kovových dílů proti korozi, 1000 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Zinkový nátěr Bilt Hamber Electrox (1 l)

Zinková ochrana Bilt Hamber Electrox

Unikátní zinkový nátěr - Bilt Hamber Electrox dokáže ochránit ocel před korozí a zachovat elektrickou funkčnost. Ocel potažená elektroxem vytváří povrchovou vrstvu obsahující více než 90% kovového zinku. Jakmile vytvrzené pevné částice zinku vytvoří elektricky vodivou dráhu umožňují katodickou ochranu podkladové oceli - přesně stejný princip je využívaný při žárovém zinkování. Je prokázáno, že pozinkovaná ocel zajišťuje vynikající životnost i v nejnepříznivějších a nejagresivnějších prostředích. U mnoha kovů je problém s průmyslovým zinkováním, např. z důvodu rozměru nebo nepřenositelnosti. Proto přišel Bilt Hamber se svým zinkovým sprejem, který splňuje ta nejpřísnější měřítka kvality zinkování.

Aplikace Bilt Hamber Electrox

  • Aplikuje se štětcem, ale je také možné nastříkání.
  • Přípravek se nemusí ředit, lze ho rovnou stříkat nebo natírat.
  • Vytvrzený zinkový film může být ponechán bez povlaku nebo vrchní vrstvy s širokým rozsahem dokončovacích barev, pokud chcete ochranu ještě zvýšit.
Katalogové číslo:BH-0032
ZnačkaBilt Hamber
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber ELECTROX
Zobrazit návod

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
Miroslav Nevrkla
7. 9. 2019

Po první zimě zatím výsledek velice dobrý, avšak je nutno mít povrch důkladně očištěn od koroze. Na některých místěch sice drobná povrchová koroze byla, ale je nejspíše způsobeno tím, že na více zkorodovaný povrch je vhodnější Hydrate80. Avšak překvapil i na svařovaných částech, kde byla drobná povrchová koroze a nebo úplně bez koroze. Čas ukáže více.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.