Můj účet

Zinkový nátěr Bilt Hamber Electrox (1 l)

zinkový nátěr na ochranu kovových dílů proti korozi, 1 l
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Zinkový nátěr Bilt Hamber Electrox (1 l)
Aktualizováno

Zinková ochrana podvozku Bilt Hamber Electrox

Unikátní zinkový nátěr Bilt Hamber Electrox dokáže ochránit ocel a kov před korozí a zachovat elektrickou funkčnost. Ocel potažená elektroxem vytváří povrchovou vrstvu obsahující více než 90 % kovového zinku. Jakmile vytvrzené pevné částice zinku vytvoří elektricky vodivou dráhu umožňují katodickou ochranu podkladové oceli, jedná se o přesně stejný princip využívaný při žárovém zinkování. Bylo prokázáno, že pozinkovaná ocel zajišťuje vynikající životnost i v nejnepříznivějších a nejagresivnějších prostředích. U mnoha kovů je problém s průmyslovým zinkováním, např. z důvodu rozměru nebo nepřenositelnosti. Proto přišel Bilt Hamber se svým zinkovým nátěrem, který splňuje ta nejpřísnější měřítka kvality zinkování. Těm, kteří chtějí poskytnout oceli tu nejlepší ochranu, umožňuje Bilt-Hamber's Electrox získat výhody zinkového povlaku stejně jednoduše, jako kdyby byl použit normální základní nátěr na kov. Lze jej nanášet štětcem (1 litrové balení) nebo nástřikem (400 ml sprej), a jelikož se jedná o jednosložkový produkt, není potřeba míchat. Electrox se doporučuje pro použití na pobřežních konstrukcích, přístavních konstrukcích, molech, pilířích a práci na podvozku vozidel pro extrémní zatížení. Electrox má zvláštní přínos při renovaci vozidel, kde je ochrana podvozku"životně důležitá". Nejvyšší úroveň ochrany proti korozi lze snadno propůjčit podvozku, podlahovým panelům, komponentům zavěšení atd. - ve skutečnosti může být každá oblast nebo část chráněna tímto vynikajícím nátěrem. Vytvrzený ochranný film Electrox je skutečný povlak, který je bohatý na zinek (obsahuje více než 90 % čistého zinku). Povlaky bohaté na zinek, ověřené tisíci hodinami zkoušek v solné mlze, jsou přijímány jako nenahraditelné v nejnepříznivějších korozních podmínkách. Kromě toho ochrana poskytovaná katodickým působením znamená, že ocelové povrchy jsou udržovány bez koroze i v případě narušení filmu.

Hlavní vlastnosti

 • Vysoce kvalitní zinkový nátěr.
 • Obnovuje elektrickou funkčnost kovu.
 • Je super na lokální zinkování nebo na tvarově problémové kovy.
 • V plechovce.
 • Objem 1000 ml.

Aplikace Bilt Hamber Electrox

 • Aplikuje se natřením pomocí štětce.
 • Kov by měl být zbaven hrubých nečistot.
 • Přípravek lze po mechanickém očištění rovnou aplikovat.
 • Vytvrzený zinkový film může být ponechán bez povlaku, nebo ho můžete přelakovat či jinak ochránit.

O značce

Bilt Hamber je anglická značka, která možná nemá emotivní marketing, ale nabízí produkty, které jsou jedinečné, mnohdy nejvyšší možné kvality v dané cenové kategorii. V nabídce této značky najdete nejprodávanější odstraňovač polétavé rzi - Bilt Hamber Korrosol a skvělý tuhý hybridní vosk Doubble Speed Wax, který má odolnost až jeden rok. Bilt Hamber se kromě špičkové autokosmetiky úzce specializuje na odstraňování koroze a na antikorozní ochranu podvozků vozidel. V této oblasti patří k absolutní světové špičce. Bilt Hamber Laboratories je jméno, které stojí za výzkumem, inovativní chemií a důkladným testováním jako způsob, jak vyrábět produkty s co nejlepším výkonem. Každý produkt je před uvedením do prodeje rozsáhle testován a porovnáván s konkurencí.

Katalogové čísloBH-0032
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber ELECTROX
Stáhnout

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
1 zákazník hodnotil
Miroslav Nevrkla
7. 9. 2019

Po první zimě zatím výsledek velice dobrý, avšak je nutno mít povrch důkladně očištěn od koroze. Na některých místěch sice drobná povrchová koroze byla, ale je nejspíše způsobeno tím, že na více zkorodovaný povrch je vhodnější Hydrate80. Avšak překvapil i na svařovaných částech, kde byla drobná povrchová koroze a nebo úplně bez koroze. Čas ukáže více.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.