Můj účet

Ochranný nátěr proti korozi Bilt Hamber Hydrate-80 (1 l)

ochranný nátěr proti korozi na již zoxidované ocelové povrchy, 1 l
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Ochranný nátěr proti korozi Bilt Hamber Hydrate-80 (1 l)
Aktualizováno

Ochranný nátěr proti korozi Bilt Hamber Hydrate-80

Tradiční nátěry používané proti korozi poskytují obvykle krátkodobý účinek, protože pouze skrývají podkladovou a trvající korozi, kdy selhání je nejprve vidět puchýřováním nátěru a následným rychlým průnikem rzi. Hydrate-80 poskytuje silnou ochranu zrezivělých ocelových povrchů, jeho elektrochemická funkce stabilizuje stávající koroze tím, že přemění oxidy železa na ochranný kovový komplex. Navíc pracuje s povrchovou vlhkostí a kyslíkem, které zbavují korozní proces podmínek, které potřebují. Barvy a povlaky nanášené na povrch ošetřený přípravkem Hydrate-80 vykazují neuvěřitelné zlepšení dlouhodobého účinku. Hydrate-80 poskytuje vynikající stabilní bariéru, která zabraňuje dalšímu napadení rzí. Posilující polymer je vyroben tak, aby poskytoval pevnou nekalciovou beriéru, pevně držel kovový povrch a vytvářel ideální základnu pro další nátěry, barvy nebo antikorozní vosk. Důležité pro dlouhodobou ochranu Hydrate-80 neobsahuje chlór, o kterém je známo, že se převádí na korozivní kyselinu chlorovodíkovou. Dlouhodobý účinek Hydrate-80 prokázal, že významně zvyšuje životnost nátěru, a to při nezávislých zkouškách prováděných německou organizací TÜV za podmínek VDA 621-415 (6 cyklů nebo 1008 hodin), které zahrnovaly vystavení horkému slanému spreji, 100% relativní vlhkosti vzduchu a sušení atmosféry, přičemž každý cyklus trvá 168 hodin. Hydrate-80 získal v časopise “Practical Classics” ocenění "Best Buy" a "Doporučený produkt" po dlouhodobé studii, kde byl testován s 12 dalšími výrobky.

Hlavní vlastnosti

 • Osvědčená dlouhodobá prevence proti korozi na částečně upraveném povrchu - masivně zvyšuje životnost nátěru aplikovaného na částečně očištěnou ocel.
 • Zvyšuje antikorozní ochranu povlaků nanesených na oceli čištěné tryskáním nebo jinými způsoby.
 • Snadno použitelný štětcem nebo stříkáním.
 • Bezpečný, na vodní bázi a nehořlavý.
 • Připraví povrch k lakování.
 • Vytváří super tuhou negumovou leptanou bariéru.
 • Nízká viskozita odstraňuje korozi.
 • Ověřeno v nezávislých zkouškách TÜV při zkouškách lakování automobilů.

Správné použití Bilt Hamber Hydrate 80

Stejně jako u všech nátěrů je důležitá příprava
Odstraňte uvolněnou korozi pomocí drátěného kartáče a brusného papíru. Aktivní složky Hydrátu 80 se musí dostat na oxidační povrch oceli. Důkladně odmastěte povrch a dobře omyjte čistou vodou, abyste odstranili prach a kontaminaci. Nedostatečné odmaštění plochy způsobí tzv. rybí oči, můžou tam být mastné fleky, což je nežádoucí.

Krok 1
Důkladně protřepte a nalijte správné množství do nekovové nádoby. Aplikujte střídmě dvě vrstvy v intervalu 30 minut. První vrstva by měla být zpracována do rozdělených oblastí a poté vyhlazena štětcem v jednom směru. Je třeba se vyvarovat nadměrné aplikace. Druhá vrstva by měla být aplikována v úhlu 90° k prvnímu nátěru. Nejlepších výsledků dosáhnete až za 24 hodin, potom můžete aplikovat dokončovací nátěr.

Krok 2
Tam, kde je zapotřebí rychlý pracovní postup, můžete Hydrate-80 obvykle po 3 hodinách překrýt bez ztráty výkonu. Hydrate 80 může být aplikován štětcem nebo nástřikem. Aplikace nástřikem by měla být provedena nejprve nanášením lehké mlhy, která je ponechána (5 až 10 minut), pak nastříkejte plný nátěr. Použití Hydrate-80 pod 10 °C bude mít za následek pomalý reakční čas.

Krok 3
Vzhledem k tomu, že se Hydrate-80 aplikuje na čistou ocel, postižená plocha by měla být vyčištěna na viditelně zkorodovaný povrch, což zajistí kompletní ošetření. Umyjte zařízení vodou. 

Krok 4
Hydrate-80 je vynikající základna pro širokou škálu systémů povrchových úprav. Je žádoucí, ale není nutné používat kvalitní základní nátěr před nanášením vrchních laků. Vzhledem k mnoha formám nátěrů a vytvrzovacích procesů je třeba před použitím testovat kompatibilitu výrobků v malém měřítku.

Upozornění!
Po kontaktu si důkladně umyjte ruce vodou a mýdlem, při zasažení očí důkladně vypláchněte velkým množstvím tekoucí vody a vyhledejte lékařskou pomoc!

O značce

Bilt Hamber je anglická značka, která možná nemá emotivní marketing, ale nabízí produkty, které jsou jedinečné, mnohdy nejvyšší možné kvality v dané cenové kategorii. V nabídce této značky najdete nejprodávanější odstraňovač polétavé rzi - Bilt Hamber Korrosol a skvělý tuhý hybridní vosk Doubble Speed Wax, který má odolnost až jeden rok. Bilt Hamber se kromě špičkové autokosmetiky úzce specializuje na odstraňování koroze a na antikorozní ochranu podvozků vozidel. V této oblasti patří k absolutní světové špičce. Bilt Hamber Laboratories je jméno, které stojí za výzkumem, inovativní chemií a důkladným testováním jako způsob, jak vyrábět produkty s co nejlepším výkonem. Každý produkt je před uvedením do prodeje rozsáhle testován a porovnáván s konkurencí.

Katalogové čísloBH-0046
ZnačkaBilt Hamber
OdkazyOficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber Hydrate 80
Stáhnout

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
100 %
2 zákazníci hodnotili
Jan Havlíček
13. 12. 2021

Produkty od Bilt Hamberu fungují většinou na 1

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.