Můj účet

Ochranný nátěr proti korozi Bilt Hamber Hydrate 80 (1 l)

ochranný nátěr proti korozi pro již zoxidované ocelové povrchy, 1000 ml
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Ochranný nátěr proti korozi Bilt Hamber Hydrate 80 (1 l)
-45 %
Akce

Ochranný nátěr proti korozi Bilt Hamber Hydrate 80

Tradiční nátěry používané proti korozi poskytují obvykle krátkodobý účinek, protože pouze skrývají podkladovou a trvající korozi - selhání je nejprve vidět puchýřováním nátěru a následným rychlým průnikem rzi. Hydrate 80 poskytuje silnou ochranu zrezivělých ocelových povrchů, jeho elektrochemická funkce stabilizuje stávající koroze tím, že přemění oxidy železa na ochranný kovový komplex. Navíc pracuje s povrchovou vlhkostí a kyslíkem, které zbavují korozní proces podmínek, které potřebují. Barvy a povlaky nanášené na povrch ošetřený Hydrate 80 vykazují neuvěřitelné zlepšení dlouhodobého výkonu. Hydrate 80 poskytuje vynikající stabilní bariéru, která zabraňuje dalšímu napadení rzí. Posilující polymer, který je vyroben tak, aby poskytoval pevnou nekalciovou bariéru, pevně držel kovový povrch a vytvářel ideální základnu pro další nátěry, barvy nebo antikorozní vosk. Důležité pro dlouhodobou ochranu Hydrate 80 je to, že neobsahuje chlór, o kterém je známo, že se převádí na korozivní kyselinu chlorovodíkovou. Dlouhodobý účinek Hydrate 80 prokázal, že významně zvyšuje životnost nátěru, při nezávislých zkouškách prováděných německou organizací TÜV za podmínek VDA 621-415 (6 cyklů nebo 1008 hodin), které zahrnovaly vystavení horkému slanému spreji, 100 % relativní vlhkosti vzduchu a sušení atmosféry, přičemž každý cyklus trvá 168 hodin. Hydrate 80 získal v časopise “Practical Classics” ocenění "Best Buy" a "Doporučený produkt" po dlouhodobé studii, kde byl testován s 12 dalšími výrobky.

Hlavní výhody nátěru Bilt Hamber Hydrate 80

 • Osvědčená dlouhodobá prevence proti korozi na částečně upraveném povrchu - masivně zvyšuje životnost nátěru aplikovaného na částečně očištěnou ocel.
 • Zvyšuje antikorozní ochranu povlaků nanesených na oceli čištěné tryskáním nebo jinými způsoby.
 • Snadno použitelný štětcem nebo stříkáním.
 • Bezpečný, na vodní bázi a nehořlavý.
 • Připraví povrch k lakování.
 • Vytváří super tuhou negumovou leptanou bariéru.
 • Nízká viskozita odstraňuje korozi.
 • Ověřeno v nezávislých zkouškách TÜV při zkouškách lakování automobilů.

Správné použití Bilt Hamber Hydrate 80

Stejně jako u všech nátěrů je důležitá příprava
Odstraňte uvolněnou korozi pomocí drátěného kartáče a brusného papíru. Aktivní složky Hydrátu 80 se musí dostat na oxidační povrch oceli. Důkladně odmastěte povrch a dobře umyjte čistou vodou, abyste odstranili prach a kontaminaci. Nedostatečné odmaštění plochy způsobí tzv. rybí oči, můžou tam být mastné fleky, což je nežádoucí.

Krok 1
Důkladně protřepte a nalijte správné množství do nekovové nádoby. Aplikujte střídmě dvě vrstvy v intervalu 30 minut. První vrstva by měla být zpracována do rozdělených oblastí a poté vyhlazena štětcem v jednom směru. Je třeba se vyvarovat nadměrné aplikace. Druhá vrstva by měla být aplikována v úhlu 90° k prvnímu nátěru. Nejlepších výsledků dosáhnete až za 24 hodin, potom můžete aplikovat dokončovací nátěr.

Krok 2
Tam, kde je zapotřebí rychlý pracovní postup, můžete Hydrate 80 obvykle po 3 hodinách překrýt bez ztráty výkonu. Hydrate 80 může být aplikován štětcem nebo nástřikem. Aplikace nástřikem by měla být provedena nejprve nanášením lehké mlhy, která je ponechána (5 až 10 minut), pak nastříkejte plný nátěr. Použití Hydrate 80 pod 10°C bude mít za následek pomalý reakční čas.

Krok 3
Vzhledem k tomu, že se Hydrate 80 aplikuje na čistou ocel, postižená plocha by měla být vyčištěna na viditelně zkorodovaný povrch, což zajistí kompletní ošetření. Umyjte zařízení vodou. 

Krok 4
Hydrate 80 je vynikající základna pro širokou škálu systémů povrchových úprav. Je žádoucí, ale není nutné používat kvalitní základní nátěr před nanášením vrchních laků. Vzhledem k mnoha formám nátěrů a vytvrzovacích procesů, je třeba před použitím testovat kompatibilitu výrobků v malém měřítku.

Upozornění!
Po kontaktu si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou, v případě kontaktu s očima opláchněte velkým množstvím tekoucí vody a vyhledejte lékařskou pomoc!
Katalogové číslo:BH-0046
ZnačkaBilt Hamber
Odkazy:Oficiální webová prezentace
Český návod - Bilt Hamber Hydrate 80
Zobrazit návod

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.