Můj účet

BMW 6 GT - montáž subwooferu a zesilovače JL Audio

BMW 6 GT (G32)
  • Druh instalaceInstalace subwooferu a zesilovače
  • VozidloBMW 6 GT (G32)
  • Datum realizace13.04.2023
  • Časová náročnost4 hodiny
  • Cena instalace25 647 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 25 647 Kč s DPH

Montáž subwooferu od JL Audio a zesilovače téhož výrobce. Pokud se řekne JL Audio, napadnou mnohé výhradně subwoofery do auta. JL Audio totiž nabízí jedny z nejkvalitnějších subwooferů na trhu. V tomto BMW byl z výroby nejvyšší tovární audio systém Bowers & Wilkins, jeho majitel však postrádal zejména výraznější basovou složku. Zároveň bylo podmínkou kromě kvalitního podání nízkých kmitočtů co nejméně omezit prostor v kufru. Společně vybrali kompaktní uzavřený box s plochým desetpalcovým subwooferem série TW1. Výkon 300 W RMS a pověstná kvalita zvuku od JL Audio je zárukou pořádné dávky basů pro tento již poměrně kvalitně ozvučený vůz (samozřejmě na poměry továrního zvuku). A jelikož subwoofery od JL vyžadují i zesilovač stejné kvality, jasnou volbou byl monoblok taktéž JL Audio, který jsme umístili do dvojitého dna zavazadlového prostoru.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz