Můj účet

BMW 3 (G20) - nové ozvučení od Morelu

BMW 3 (G20)
  • Druh instalaceOzvučení s měřením zvuku a nastavení na DSP procesoru
  • VozidloBMW 3 (G20)
  • Datum realizace27.01.2023
  • Časová náročnost16 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace113 208 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 113 208 Kč s DPH
Ozvučení automobilu BMW 3 (G20) včetně měření frekvenční odezvy reproduktorů a nastavení výsledků v programu DSP procesoru. Pro nový audio systém tohoto vozu jsme zvolili OEM reproduktory od izraelského high-end výrobce Morel, který přináší náročným majitelům automobilky BMW zvuk, jenž doposud nebylo možné v těchto vozech zažít. A to samozřejmě v požadované plug & play instalaci. Všechny reproduktory mají tedy stejný tvar, uchycení i konektory jako tovární BMW reproduktory a instalace tedy probíhá bez jakéhokoliv zásahu do původní elektroinstalace. Hlavním rozdílem oproti konkurenčním řešením je však nenapodobitelný zvuk, kterým se značka proslavila nejen ve světě ozvučení automobilů, ale také domácností. Morel své reproduktory do BMW rozděluje na dvě řady - Reference a Performance. Pro tuto instalaci jsme zvolili jejich kombinaci, dominantní přední reproduktory však reprezentuje vyšší série Reference. Tyto reproduktory jsou založené na již téměř legendární modelové řadě Hybrid, která je ideální vstupenkou do světa špičkového zvuku značky Morel. Můžete si tak užít hedvábné výškové reproduktory s typickým moreláckým "sweet & warm" zvukem, detaily ve vašich oblíbených skladbách, které jste doposud neslyšeli, i vysoký výkon bez jakéhokoliv zkreslení. K tomu přispívají i specifické subwoofery pod sedačkami s obrovským výkonem a excelentním zvukovým podáním. Reproduktory ve předních i zadních dveřích i zmíněné subwoofery jsme zapojili na zesilovač německého výrobce Helix, jenž disponuje kromě optimálního výkonu i skvělým zvukem a k tomu navíc integrovaným DSP procesorem. Na závěr instalace přichází to nejdůležitější. Měření zvuku profesionálním měřícím systémem JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní z audio systému ve vozidle vymáčknout doslova maximum. A to na úrovni, které nejde dosáhnout žádným jiným způsobem, což se týká samozřejmě i toho nejcvičenějšího lidského ucha. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk přizpůsobený řidiči i tomuto konkrétnímu automobilu.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz