Můj účet

Chemicky odolná nitrilová rukavice Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove - L

chemicky odolná rukavice, velikost L, barva černá, cena za 1 ks
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Chemicky odolná nitrilová rukavice Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove - L
Aktualizováno

Chemicky odolná nitrilová rukavice Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove - L

Texturovaná nitrilová rukavice, která je vyrobena ze 7 milionů pevných nitrilů. Rukavice je navržena s jedinečnou zvýšenou diamantovou texturou, která poskytuje silnější a lepší přilnavost i za mokra. Super silný nitril zvyšuje trvanlivost, ale nijak vás neomezuje při práci. Tato rukavice poskytuje vynikající chemickou odolnost proti chemikáliím s vysokým nebo nízkým pH, kyselinám a olejům.

Složení rukavic Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove

Rukavice je vyrobena z patentovaného materiálu Nitrex Polymer, díky kterému jsou rukavice odolné proti protrhnutí a dají se takřka donekonečna natahovat. Výrobní postup spočívá ve fúzi dvou vrstev materiálu, což přináší nejen zmíněnou odolnost, ale i snadnější nasazovaní na ruku. Síla materiálu je vyšší než 6 mikronů, což je mnohonásobně více než u běžných nitrilových a zdravotnických rukavic. Chemická odolnost je dokonce 3x vyšší než u latexových nebo vinylových rukavic! Rukavice jsou hypoalergenní, nepudrované a bez zápachu.

Hlavní vlastnosti

 • Kvalitní ochrana proti chemikáliím, tukům a rozpouštědlům.
 • Korálková manžeta pro zvýšení odolnosti proti roztržení.
 • Diamantový povrch odvádí rychle tekutiny.
 • Optimální přilnavost při práci.
 • Bez obsahu latexu.
 • Bez vnitřního prášku.
 • Lze používat oboustranně.
 • Chlorované.
 • Velikost L.
 • Cena za 1 kus rukavice!

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing, jako jsou keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a další rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale protože byli s nabídkou produktů na trhu nespokojení, začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby měl každý produkt kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" (vyrobeny detailery - pro detailery). Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování, prochází před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby poskytoval nejlepší složení, výkon a životnost. Nevydají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu.
Katalogové čísloCC-170
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
99 %
65 zákazníků hodnotilo
62×
Petr Mitsch
21. 7. 2023

Super, spokojenost

H.H.
24. 7. 2021

Vypadají slušně, čas ukáže, kolik vydrží. Mám poměrně malou ruku a volil jsem velikost L, která je nakonec akorát. Pro normálního chlapa je XL nutnost, jak píší ostatní. Škoda, že nejsou delší nad zápěstí...

Ověřený uživatel
26. 4. 2021

Pevné latexové rukavice, kvalitní.

Lukáš Orsák
8. 11. 2020

Pevné rukavice odolné chemii... jen pro chlapa co má normální ruku spíše volit větší velikost :D

Petr Bílek
5. 11. 2020

Jsou dobrý, ale chtělo to XL. Hůř se mi nasazují.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.