Můj účet

Chemicky odolná nitrilová rukavice Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove - M

chemicky odolná rukavice, velikost M, barva černá, cena za 1 ks
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Chemicky odolná nitrilová rukavice Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove - M
Aktualizováno

Chemicky odolná nitrilová rukavice Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove - M

Texturovaná nitrilová rukavice, která je vyrobena ze 7 milionů pevných nitrilů. Rukavice je navržena s jedinečnou zvýšenou diamantovou texturou, která poskytuje silnější a lepší přilnavost i za mokra. Super silný nitril zvyšuje trvanlivost, ale nijak vás neomezuje při práci. Tato rukavice poskytuje vynikající chemickou odolnost proti chemikáliím s vysokým nebo nízkým pH, kyselinám a olejům.

Složení rukavic Carbon Collective Heavy Duty Black Textured Nitrile Glove

Rukavice je vyrobena z patentovaného materiálu Nitrex Polymer, díky kterému jsou rukavice odolné proti protrhnutí a dají se takřka donekonečna natahovat. Výrobní postup spočívá ve fůzi dvou vrstev materiálu, což přináší nejen zmíněnou odolnost, ale i snadnější nasazovaní na ruku. Síla materiálu je vyšší než 6 mikronů, což je mnohonásobně více než u běžných nitrilových a zdravotnických rukavic. Chemická odolnost je dokonce 3x vyšší než u latexových nebo vinylových rukavic! Rukavice jsou hypoalergenní, nepudrované a bez zápachu.

Hlavní vlastnosti

 • Kvalitní ochrana proti chemikáliím, tukům a rozpouštědlům.
 • Korálková manžeta pro zvýšení odolnosti proti roztržení.
 • Diamantový povrch odvádí rychle tekutiny.
 • Optimální přilnavost při práci.
 • Bez obsahu latexu.
 • Bez vnitřního prášku.
 • Lze používat oboustranně.
 • Chlorované.
 • Velikost M.
 • Cena za 1 kus rukavice!

O značce

Carbon Collective je malá, nezávislá firma, která nabízí dokonalé produkty pro detailing, jako jsou keramické povlaky, nejrůznější přípravky pro detailing a další rozsáhlé příslušenství. Začínali jako testeři produktů, ale protože byli s nabídkou produktů na trhu nespokojení, začali vyvíjet produkty vlastní. Vyvíjí a vyrábí produkty od roku 2013, přičemž se soustředí na to, aby měl každý produkt kvalitní složení, perfektně fungoval a měl snadné použití. Vývoj je krok, se kterým nikdy nespěchají. Všechny jejich produkty jsou "Created by Detailers, For Detailers" (vyrobeny detailery - pro detailery). Produkty od Carbon Collective jsou bezpečné na použití, mají často pH neutrální složení navržené tak, aby fungovaly speciálně s keramickými povlaky. Každý jednotlivý produkt je vytvořen podle jejich vlastních specifikací prostřednictvím dlouhého testování a prototypování, prochází před uvedením do výroby přísnými reálnými a laboratorními testy, aby poskytoval nejlepší složení, výkon a životnost. Nevydají produkt, pokud nebude odpovídat jejich vysokému standardu. Produkty Carbon Collective jsou speciálně formulovány a vyvinuty tak, aby byly nejinovativnějšími a nejefektivnějšími produkty na trhu.
Katalogové čísloCC-171
ZnačkaCarbon Collective
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
98 %
32 zákazníků hodnotilo
28×
Věra Kopecká
7. 2. 2021

Super kvalita

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.