Můj účet

Černý držák SPZ Plexiclick V2 Black (113 mm)

minimalistický černý bezrámový držák na dvě poznávací značky, výška SPZ 112 až 113 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Černý držák SPZ Plexiclick V2 Black (113 mm)
Tip

Černý držák SPZ Plexiclick V2 Black (113 mm)

Vadí vám mohutný rámeček registrační značky na vašem autě? Máme pro vás revoluční řešení ve formě malých a pevných plastových držáků pro uchycení registrační značky! Doba širokých, nevzhledných a černých rámečků pod SPZ s nežádoucí reklamou právě skončila. Na českém trhu můžete konečně zakoupit špičkové německé bezrámové držáky pod SPZ Plexiclick, které jsou tou nejlepší a nejkvalitnější volbou. Patentovaný klipový systém Plexiclick umožňuje výměnu registrační značky rychle a bez poškození. Tento systém bezrámového držáku registrační značky je skutečně jedinečný. Registrační značka je extrémně pevně zafixována v držáku, jakmile se značka nacvakne. Výrazný zvuk při nacvaknutí signalizuje, že značka je pevně a bezpečně namontovaná. Značka se dá navíc kdykoliv odmontovat. Dodávaný návod k montáži poskytuje veškeré informace rychle a přehledně. Před koupí doporučujeme změřit výšku registrační značky a dle toho vybrat správný plexiclick! Jsou dvě verze, Plexiclick V1 Black (110 mm) a Plexiclick V2 Black (113 mm).

Hlavní vlastnosti držáku Plexiclick V2

 • Pro registrační značky, jejíž výška je 112 až 113 mm (maďarské SPZ).
 • Bezrámový design - extra úzká optika kombinovaná s černým plastem.
 • Pevné uchycení - díky konstrukci napruženého plastu je registrační značka pevně zafixována.
 • Vysoce výkonný černý plast - mimořádně odolný a nerozbitný výrobek.
 • Odolnost vůči povětrnostním vlivům - odolává jakémukoli počasí bez ztráty mechanických vlastností a je odolný proti chemikáliím, UV záření a soli.
 • Dynamický klip - ohebný držák usnadňuje montáž resp. samotné uchycení SPZ.
 • Čistota i za poznávací značkou - značku můžete odcvaknout a prostor za ní očistit.
 • Vyvinuto, testováno a vyrobeno v Německu.

Jak se Plexiclick montuje

Krok 1

Opatrně odmontujte starý držák poznávací značky a značku samotnou. Nově odhalený prostor za registrační značkou doporučujeme očistit. Následně přišroubujte nový Plexiclick držák rovně a symetricky na místo původního držáku. Plexiclick držák můžete upevnit uprostřed pouze jedním šroubem nebo dvěma šrouby po hranách. Upozorňujeme, že dodané šrouby nejsou vhodné pro závitové vložky (v případě potřeby použijte původní závitové šrouby). Pomocí závrtných šroubů (v balení) lze plexiclick navrtat do nových míst (vhodné pouze pro plastové nárazníky). Šrouby utáhněte tak, aby plexiclick pevně držel, ale nepraskl. Držák vydrží hodně, přesto ale doporučujeme nepřehánět to s dotahováním.

Krok 2

Registrační značku umístěte současně do dvou spodních klipů a zarovnejte ji na střed. Doporučujeme mít při ruce výsuvný metr a dát tak značku přesně na střed. Následně mírným tlakem stlačte značku dolů, držák plexiclick se lehce narovná a potom budete moct značku zacvaknout do horního klipu. Značku zacvakněte - měl by se ozvat výrazný zvuk, který signalizuje nacvaknutí.

Krok 3

Po zacvaknutí značky do horních klipů zkontrolujte jestli vše sedí a je za hrankou držáku plexiclick. Je-li to nutné, zkontrolujte, zda není třeba ještě připevnit silikonové podložky, které tlumí vibrace a dokáží značku napružit. V důsledku výrobních tolerancí státních poznávacích značek většinou značka bezpečně a pevně drží i bez podložek. Máte hotovo ...

Obsah balení Plexiclick V2 Black

 • 4x černý držák PlexiClick® V2 pro přední a zadní poznávací značku.
 • 8x nerezový závrtný šroubek.
 • 4x silikonové podložky pro tlumení vibrací.
 • Podrobný návod k instalaci v češtině, slovenštině a maďarštině.
Katalogové čísloPLEXICLICK V2 BLACK
ZnačkaPlexiclick
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.