Můj účet

Minimalistický držák registrační značky Plexiclick PRO V1 (110 mm)

minimalistický plastový držák na SPZ (2 ks), výška SPZ 110 až 111 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Minimalistický držák registrační značky Plexiclick PRO V1 (110 mm)
Tip

Minimalistický držák registrační značky Plexiclick PRO V1 (110 mm)

Doba tlustých, nevzhledných a černých rámečků pod SPZ s reklamou právě skončila. Uvádíme na český trh novinku - německé držáky registrační značky Plexiclick PRO. Vadí vám mohutný a nevzhledný rámeček pod SPZ, který máte aktuálně na svém autě? A ještě navíc děláte zdarma někomu reklamu. Máme pro vás originální a minimalistické řešení plastového rámečku na poznávací značku s extra úzkým okrajem, který přesně pasuje na rozměry značky a má zakulacené rohy. Plexiclick PRO je elegantní bezrámový držák pro každé auto. Štíhlý rámeček bezpečně chrání vaši značku a přitom je sotva viditelný. Škody na myčkách aut jsou proto záležitostí minulosti. Koncepce malých klipů umožňuje elegantní a bezrámový vzhled bez reklam. Extrémně kvalitní a rozměrově stálý plast umožňuje, že klipy mohou být minimálně tenké, ale maximálně stabilní. Čisticí chemie, benzín, UV záření a všechny povětrnostní vlivy nemohou plast poškodit. Značka je pevně uchycena 10 montážními háčky uvnitř rámečku. 8 pružných prvků tlačí poznávací značku proti montážním háčkům, takže nevznikají žádné chvějící se zvuky. Plexiclick PRO si zachovává svou kvalitu i po letech. V Německu se nabízí již více jak 8 let a je zde bestsellerem. Před zakoupením si vždy změřte výšku vaší registrační značky, existují 2 velikosti SPZ - Plexiclick PRO V1 (110 mm) a Plexiclick PRO V2 (113 mm).

Hlavní vlastnosti držáku Plexiclick PRO V1 (110 mm)

 • Pro registrační značky, jejíž výška je 110 až 111 mm (české SPZ, staré slovenské SPZ).
 • Extra úzká optika.
 • Odolné klipy udrží značku na svém místě za jakýchkoliv podmínek.
 • Bestseller nejen v Německu.
 • Nemusíte zdarma dělat reklamu někomu jinému.
 • Vysoce výkonný plast - mimořádně ohebný a odolný.
 • Odolnost vůči povětrnostním vlivům - odolává jakémukoli počasí bez ztráty mechanických vlastností a je odolný proti chemikáliím, UV záření a soli.
 • Vyvinuto, testováno a vyrobeno v Německu.

Jak na montáž

Samotná montáž Plexiclick PRO je zcela jednoduchá a zvládne ji téměř každý. Doporučujeme být opatrní hlavně při demontáži registrační značky ze starého rámečku tak, aby nedošlo k poškození značky z hliníku, je snadné ji poškodit ohnutím nebo ji podřít. Montáž plastového rámečku a nacvaknutí registrační značky lze zvládnout za 5 minut.

Krok 1 - montáž Plexiclick PRO
Plastový rámeček Plexiclick PRO přišroubujte pomocí 4 šroubků, které jsou v balení. Vždy se snažte rámeček přišroubovat co nejvíce v rozích tak, aby neodstával. Většina aut má nárazníky lehce zaoblené a není hezké, když to v rozích odstává. Pokud rámeček šroubujete do plechu v pátých dveřích, tam použijte původní šrouby.

Krok 2 - nacvaknutí registrační značky
SPZ nejprve nasuňte do spodní strany plastového rámečku, kde jsou 4 klipy. Pak SPZ zasuňte za boční klipy. Nakonec SPZ zakplapněte do horních 4 klipů. Postupně je třeba zatlačit klip po klipu. Jednou rukou lehce nadzvedněte rámeček a druhou zacvakněte registrační značku. Skontrolujte jestli jsou všechny klipy správně zacvaknuté. Máte hotovo.

Obsah balení Plexiclick PRO V1 (110 mm)

 • 2x PlexiClick® PRO V1 držák pro přední a zadní SPZ.
 • 8x upevňovací šroubek do plastu.
 • Podrobný návod k instalaci.
Katalogové čísloPLEXICLICK PRO V1 110
ZnačkaPlexiclick
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|David , 13.03.2024, 14:29
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, zda 1ks v košíku obsahuje 2ks podložek SPZ viz. popis \"minimalistický plastový držák na SPZ (2 ks), výška SPZ 110 až 111 mm\"?DěkujiKoníř
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 13.03.2024 14:35
Dobrý den Vážený zákazníku. Ano, v balení jsou dva držáky.

Hodnocení

Celkové hodnocení
85 %
32 zákazníků hodnotilo
22×
Michal Plhák
19. 5. 2024

Dodání v pořádku,kvalita také v pořádku děkuju pěkný zbytek dne.

Tom B
17. 5. 2024

na moji CZ SPZ vydanou v roce 2015 sedí teda naprosto perfektně, vyměněno opravdu do 5min bez problému, vypadá velmi dobře

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 22.05.2024 10:35
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste spokojen .
Petr Goll
18. 4. 2024

Ramecek se musi na klasickou novou ceskou SPZ v rozich zbrousit, jinak se tam nevejde, dost smutny

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 18.04.2024 13:21
Dobrý den Vážený zákazníku, před zakoupením vždy zákazníkům doporučujeme SPZ nejprve změřit a na základě rozměrů poté vybrat vohodný typ rámčků . 
Jaroslav Kunc
24. 3. 2024

Splňuje účel,trochu se musí v rozích připilovat ale jinak v pohodě ...

Já.Kunc
24. 2. 2024

Opravdu v rohu nesedí cca 2 mm ....pilníčkem cca 2 min obě značky a hotovo ..zase si říkám : lepší natěsno než aby SPZ plandala..

Jiri Kubos
11. 12. 2023

produkt objednán, dorazil v pořádku... avšak pro nepřesné měření objednán v menší variantě 110mm. škoda že prodejce nedoporučí správnou velikost... ( např. běžná , současná CZ pozn značka = 113mm) a tím usnadní správný výběr velikosti produktu. druhou sadu za 500 i s dopravou již nechci objednávat..

Jiří
8. 11. 2023

Příšerný produkt. Jak píše jiný zákazník, v rozích prostě chybí min. 1 milimetr. Dostat značku do rámečku je pro opravdu silné povahy. Návod od Ahifi je opravdu k popukání. Prý 5 minut... Bylo by to 20 vteřin, kdyby tento předražený produkt byl dělán přesně na českou značku, což opravdu není. Za mě vyhozené peníze a mám chuť raději dělat reklamu někomu jinému nebo za 50 Kč koupit normální rámečky bez reklamy, ze kterých značky taky jednoho dne budu schopný i vytáhnout.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 14.11.2023 11:36
Dobrý den Vážený zákazníku, tento produkt se nabízí ve dvou velikostech pokud Vám ty Vámi zvolená varianta nesedí je možné zboží vrátit dle těchto pokynů . Větší verzi rámečku můžete objednat pod tímto odkazem
Anonymní uživatel
6. 11. 2023

Skvěle drží, není vidět.

Pavel Kos
4. 11. 2023

V rozích rámečku jsem teda SPZ musel pomoct dovnitř a jestli eventuelně půjde ven asi se z toho po*****, ale účel plní a vypadá to decentněji :-)

Anonymní uživatel
4. 11. 2023

Sedí perfektně na CZ RZ

Petr Hanyk
28. 8. 2023

Držák vyřešil problém s předními parkovacími senzory u VW Golf.

Michal
25. 7. 2023

Vyzkoušel jsem hodně rámečků a dokonce i bezrámečkové provedení na suchý zip. Nic nesplnilo očekávání jako tento nový model, který působí opravdu minimalistickým rámečkem a zárověň pevností uchycení. Ukáže čas jakou bude mít tenčí konstrukce pevnost a hlavně jak zvládne velkoměstské parkování stylu \"oťukávání\" při parkování ostatních vozů.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.