Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů v Hyundai i30 II

Na výměnu předních reproduktorů v Hyundai i30 II použijte

Hyundai i30 2. generace má z výroby instalované 2-pásmové komponentní reproduktory o průměru 165mm, které jsou umístěny v předních dveřích. Tyto reproduktory doporučujeme nahradit za naše špičkové a oblíbené Gladen M 165 V2 nebo levnější Gladen Alpha 165Nové výškové reproduktory se umístí na místo původních a připevní se např. pomocí pomocí tavné pistole. Pro zlepšení akutitiky, doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Pro rychlý a snadný výběr jsme pro vás vytvořili sety reproduktorů do Hyundai i30 II. Zde naleznete více variant otestovaných a často montovaných reproduktorů.

Na výměnu zadních reproduktorů Hyundai i30 II použijte

Zadní reproduktory u vozu Hyundai i30 2. generace jsou širokomásmové reproduktory o průměru 165mm. Náš tip na nové reproduktory jsou špičkové Gladen Alpha 165 coax. Opět doporučujeme i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Hyundai i30 II namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Hyundai i30
Hyundai i30 - montáž reproduktorů, subwooferu a odhlučnění
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.