Můj účet

Reproduktory do auta Gladen M 165 G2

komponentní reproduktory, Ø 165 mm, 85 W RMS, 3 Ω, 92 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 64,5 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory do auta Gladen M 165 G2
Tip

Reproduktory do auta Gladen M 165 G2

Modelová řada M-Line těží z pokročilých technologií vyšších řad reproduktorů Gladen a rozsáhlých zkušeností s konstrukcí reproduktorů, což umožňuje skvělou reprodukci zvuku za dostupnou cenu. Druhá generace této modelové řady navazuje na úspěšný bestseller německého výrobce a přináší hned několik vylepšení. Za zmínku stojí pevnější a stabilnější ocelový koš s vylepšenou voděodolnou úpravou, inovovaná membrána ze sklených vláken nebo twistovaná měděná kabeláž k výškovým reproduktorům. Všechny reproduktory řady M-Line disponují vysokou úrovní účinnosti, které bylo dosaženo efektivní kombinací uložení a nízké hmotnosti membrány. Nadstandardní citlivost spolu se sníženou impedancí na 3 ohmy umožní pohodlné zapojení na tovární i aftermarket autorádia bez nutnosti instalace externího zesilovače. Úspěch těchto oblíbených reproduktorů spočívá nejen ve skvělém zvuku s dané cenové kategorii, ale i v jednoduchosti instalace díky kompaktním frekvenčním výhybkám a stoprocentní spolehlivosti. 

Hlavní vlastnosti reproduktorů Gladen M 165 G2

 • 2pásmové komponentní reproduktory řady M-Line.
 • Vysoká citlivost a snížená impedance 3 ohmy.
 • Kmitací membrána modré barvy ze skelného vlákna.
 • Výškový reproduktor o průměru 25 mm s hedvábnou kalotou.
 • Frekvenční výhybka na kabelu s možností útlumu - 3 dB na výškovém reproduktoru.
 • Modulární design výškového reproduktoru pro flexibilní instalaci.
 • Středicí membrána - vlnovec z meta-aramidového vlákna se silnou odolností (Nomex).
 • Pevný ocelový koš s voděodolnou úpravou. 
 • Vrchlík kmitací membrány s nulovým výčnělkem pro lepší šíření horních frekvencí.
 • 70 mm magnet středobasu s gumovou ochranou.
 • Gumový závěs pro dlouhodobou odolnost.

O značce

Značka Gladen patří k nejúspěšnějším značkám v Německu, kde vznikla, a má tam i své kořeny. Gladen nabízí vysoce kvalitní produkty, jako jsou reproduktory, subwoofery nebo zesilovače. Má také široké portfolio produktů, které zahrnuje stovky položek, ať už se jedná o konektory, tlumicí materiály a spoustu dalších položek. V minulosti i současnosti získaly produkty Gladen prestižní ocenění EISA. Němci si tuto značku oblíbili - prostě ji milují.
Katalogové čísloM 165 G2
ZnačkaGladen
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 85 W
Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 125 W
Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
92 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
3 Ω
Frekvenční rozsahSchopnost reproduktorů zahrát signál od nejnižšího kmitočtu po nejvyšší, resp. schopnost reproduktoru věrně reprodukovat zvuk v konkrétním frekvenčním pásmu.

Odborně:
V oblasti kmitočtů od 40 až po 16 000 Hz se vyskytuje převážná většina základních i alikvótních (harmonických) tónů všech hudebních nástrojů. Nás zajímá, jaký je průběh vyzářeného akustického tlaku v tomto rozsahu kmitočtů při napájení reproduktorové soustavy konstantním příkonem. Tomuto průběhu říkáme kmitočtová charakteristika, která nám udává úroveň vyzářeného akustického tlaku v decibelech (dB) v závislosti na kmitočtu. Nejvýstižněji lze vyjádřit kmitočtovou charakteristiku reproduktoru nebo reproduktorové soustavy grafem.

Většinou ale je kmitočtová charakteristika udávaná uvedením maximální tolerance akustického tlaku v daném kmitočtovém rozsahu, např. 50 až 15 000 Hz -+ 6 dB. Jelikož je kmitočtová charakteristika reproduktorů i soustav obecně značně nerovnoměrná, neudávají někteří výrobci z preztižních důvodů ve svých kalalozích ani tuto maximální toleranci akustického tlaku v decibelech. Takto ochuzený údaj je bohužel bezcenný. Co je platné, že výrobce nabízí reproduktorovou soustavu s kmitočtovým rozsahem 30 až 20 000 Hz, jestliže se obává uvést maximální nerovnoměrnost akustického tlaku v tomto rozsahu, neboť může mít toleranci např. +- 20 dB.

Nerovnoměrnost neboli zvlnění kmitočtového průběhu u dobrých reproduktoprových soustav pro kvalitní přednes hudby nemá překročit v pásmu 80 až 12 000 Hz +- 3 dB a v pásmu 40 až 16 000 Hz +- 6 dB. Větší nerovnoměrnost již ochuzuje nebo zdůrazňuje určité tónové oblasti, což může způsobit slyšitelné nebo i rušivé zkreslení. Mění se také podíl mezi základními tóny a vyššími harmonickými, tím se mění barva zvuku a jednotlivé hudební nástroje i celý hudební obraz zní nepřirozeně.
55 - 20000 Hz
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 64,5 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Skelná vlákna
Průměr kaloty výškového reproduktoruČistý průměr kaloty (membrány) výškového reproduktoru. 25 mm
Montážní hloubka výškového reproduktoruCelková hloubka samotného výškového reproduktoru bez instalačních domečků. 22 mm
Materiál kaloty výškového reproduktoruMateriál kaloty, který byl použit při výrobě výškového reproduktoru. Hedvábí
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano
Možnosti nastavení frekvenční výhybkyNepsaným pravidlem bývá, že čím dražší reproduktory, tím má výhybka více možnosti nastavení zvuku. Nejčastější možností nastavení výhybky je útlum na výškovém reproduktoru. Vyspělejší výhybky nabízí i možnost nastavení strmosti na středobasu a výškovém reproduktoru případně úpravu frekvenčního rozsahu. Ano, 2 úrovně výškového reproduktoru
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ne
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár
Český návod - Gladen M 165 V2
Stáhnout

Komentáře k produktu

145|Radim , 17.05.2024, 20:20
Dobrý den chci se zeptat jak se instaluje výškový reproduktor na Octavii 3 nemám tušení jak ho uchytit
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 21.05.2024 13:35
Dobrý den Vážený zákazníku. Ideální je osadit repro na místo původního a přelepit jej tlumením, a nebo tavnou pistolí.
144|Jiří , 08.04.2024, 13:08
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda lze tyto reproduktory instalovat do předních i zadních dveří AlfaRomeo Giulia r.v.2018? Jde mi hlavně o montážní hloubku a jestli se reproduktory vlezou i s https://www.ahifi.cz/plastove-podlozky-pod-repro-alfa-citroen-dacia-fiat-ford-nissan-opel-peugeot-renault.html? Děkuji.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 09.04.2024 14:54
Dobrý den Vážený zákazníku. Reproduktory lze do vašeho vozu osadit. Podložky máte vybrané strávně. Pouze zadní reproduktory je potřeba volit koaxiální.
143|Miroslav , 15.01.2024, 16:08
Dobrý den, mám tyto reproduktory ve voze, napadlo mě, kdybych zapojil ještě ke středobasu vyhybku mělo by to nějaký smysl? jinak je mám napojené na originál kabeláž na reproduktor středovas a ze středobysu do vyhybky a na výškový. Myslíte že by to pomohlo v kvalitě zvuku? Popřípadě jakou vyhybku dát?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 16.01.2024 14:05
Dobrý den Vážený zákazníku. Toto zapojení bych nedoporučoval. Výhybka pro středobas nebude mít stejný frekvenční ořez jako Gladen výhybka. Doporučuji nic neupravovat. 
142|Michal , 11.01.2024, 12:57
Dobrý den,Lze prosím instalovat toto repro do škoda octavia 1 combi ?? (asi s MDf podlozkama? )druhý dotaz - rada pro repro zadní dveře? do 2-3tis ?třetí dotaz- 2din rádio do 4 tis (nejlepe s bloototh -skrz telefonování a poslech písniček přes telefon )moc děkuji a fajn den,
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 12.01.2024 16:48
Dobrý den Vážený zákazníku, ano lze použít a pro kompletní instalaci doporučuji použít : podložky , redukce, set tlumení . V zadních dveřích jsou umístěny pouze výškové reproduktory, které pokud jste se rozhodl měnit mohu nabídnout např. Gladen GA-25GF-CR . V cenové relaci okolo 4tis. Vám mohu nabídnout Pioneer DMH-A240BT
141|Kosic , 02.12.2022, 02:20
Dobrý den,mam Fabii1 a nedávno jsem koupil rádio JVC KD-X372BT..Jsou tyto reproduktory vhodné nebo by jste mi doporučil jiný typ?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 06.12.2022 09:58
Dobrý den Vážený zákazníku. U vašeho vozu je nutné volit reproduktory s nízkou montážní hloubkou. Ideální volba jsou reproduktory Gladen M 165 Slim.
140|Michal , 20.07.2022, 13:20
Zdravím,Prosím o radu, chystám se koupit repro do VW passat b6 - místo origo..které by jste mi doporučili : Gladen Alpha 165 / nebo Gladen M 165 G2 ?druhá otázka- mám momentálně prozatím jen original. rádio , nebude to nějaký problém?Děkuji za radu :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.07.2022 07:31
Dobrý den Vážený zákazníku, Gladen M 165 G2 je vyšší řada a bude tedy i lepší volbou. Připojení na originální autorádio není problém, reproduktory jsou na to připraveny a hrát budou velmi slušně i v této kombinaci. Důležité bude samozřejmě vytlumení dveří, které umožní reproduktorům hrát tak, jak mají, rozhodně doporučuji provést. Pro vytlumení lze použít SET tlumících materiálů.
139|Štěpán Čejka , 07.12.2021, 00:09
Dobrý den, Přemýšlím nad těmito reproduktory a měl bych několik dotazů. Repro budou zapojené na rádiu ALPINE CDE-9880R 4x 50W. Ostatní reproduktory mám zapojené přes zesilovač, takže mám volné všechny výstupy z rádia. Mělo by význam zapojit výškový a středo-bas samostatně každý na jiný kanál? Tedy například středo-bas na zadní a výškový na přední. Koukal jsem že podle návodu je výhybka jednopásmová jen na výškový reproduktor, takže s tím by být problém neměl. Předpokládám že impedance 3 Ohm je celé sestavy dvou paralelně zapojených repro. Jaká je impedance jednotlivých reproduktorů? 2x 6 Ohm? Pokud je moje úvaha správná je tedy lepší zapojit každý reproduktor samostatně s tím že při impedanci 6 Ohm nedokážu tolik vybudit zesilovač, nebo je lepší zapojit sestavu na jeden kanál s impedancí 3 Ohm? Další otázka. přemýšlím i nad Hertz CK 165, které doporučujete jako lepší variantu, ale ty jsou o něco silnější, takže je otázka jestli na ně rádio stačí. Zejména pokud bych šel cestou zapojení samostatně každý reproduktor na jeden kanál. Tady už předpokládám je impedance 8 Ohm na repro, když sestava má 4 Ohm. Navíc nevím jak je tam řešená výhybka. Jestli také odděluje jen výškový reproduktor, nebo je dvoupásmová.
Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 07.12.2021 09:46
Dobrý den Vážený zákazníku, Vámi navrhovaný způsob zapojení není vhodnou volbou pro tento typ reproduktorů, proto tedy doporučuji klasické zapojení přes výhybku . CK 165 je o něco lepší volbou a to hlavně z hlediska lepších parametrů a výhybky pro samotný středobas a výšku zvlášť u které je navíc možné zvolit nastavení úrovně na +3 nebo 0 . 
138|Mates , 21.03.2021, 18:22
Dobrý den,jak je to s tím vykonem RMS?U těchto repro: https://www.ahifi.cz/gladen-alpha-165-g2.html píšete rms 2x85w a u těchto dražších https://www.ahifi.cz/audison-apk-165p.html jen rms(1x) 120w, které mají tedy vyšší výkon? Zajímal by mě konkrétně výkon Audison - celé sestavy 2x2 repro.
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 22.03.2021 16:36
Dobrý den Vážený zákazníku. Audison značí výkon vždy celé sestavy. Tedy 120W na všechny reproduktory. ( 2x 60W na kanál). Gladen již nově značí výkon rozděleně, tedy u Alpha 165 je celkový výkon 150W ( 2 x 75W ).
137|Stanislav Lacina , 01.06.2020, 13:59
Dobrý den, na WV T5 multivan mi odešel jeden středobas v předních dveřích. Můžete mi doporučit nějaké reproduktory?? Tento set mi příjde zbytečný, odešel opravdu jen středobas. Moc děkuji a přejji hezký den
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.06.2020 15:34
Dobrý den Vážený zákazníku, použít lze i levnější variantu a to přímo SET pro Váš vůz. Nedoporučuji však kombinovat neoriginální středobas a originální výšky, to by nemuselo zvukově dopadnou dobře.
136|Jan Horák , 15.03.2020, 17:33
Dobrý den, Mám octavii 2 a v ní nainstalované vepředu Gladen V2 a vzadu Gladen 165. Jde mi o to ze bych chtel repro vybudit aby hralo lip nez ted. Mam autoradio s RMS takze zrejme mi staci zapojit zesilovac primo do autoradia a na baterii ? Nemusim ho uz pripojovat samostatne k repro? Jde mi o to jaky zesilovac by jste mi doporucili a jakou kabelaz potrebuji? Chtel bych vybudit vic jak predni Gladen V2 tak i zadni gladen 165. A jinak subwoofer nechci. Pujde po zapojeni zesilovace poznat o tolik rozdil? Dekuji :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.03.2020 09:47
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel netuším, co je myšlené pojmem ,,autorádio s RMS,, každopádně pokud je v plánu osadit zesilovač, bude třeba jej zapojit jak na baterii, tak udělat nový rozvod pro reproduktory a propojit s rádiem. Jak správně připojit zesilovač se dozvíte v přehledném článku, v sekci BLOG. Vhodným zesilovačem může být například zesilovač HERTZ H 604. Po zapojení bude rozdíl rozhodně znát, repro bude mít 100% potřebného výkonu.
135|Martin Dvořák , 06.02.2020, 09:31
Dobrý den,chtel bych se Vas zeptat, rad bych si nechal namontovat výše uvedené reproduktory. Chtel bych vedět kolik by celkove stála montáz radii i odhlucnení dveří. Děkuji za odpověd.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.02.2020 10:48
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud by se jednalo o montáž pouze předních reproduktorů a vytlumení předních dveří, je cena práce cca 1790,-. Materiál, potřebný pro vytlumení dveří, by byl zhruba 990,- + cena reproduktorů. Instalace autorádia je běžně 599,-.
134|Ondřej , 03.01.2020, 00:48
Zdravím mám tyto reproduktory ve svém Cadillac BLS 2010 kombi. Rád bych ale vyměnil dva originální reproduktory ve víku zavazadlového prostoru. Vůz obsahuje v originále: 2x repro v palubce pod oknem u a sloupků, 2x repro v předních dveřích a 2x repro ve víku zavazadlového prostoru. Zatím jsem vyměnil ty ve dveřích a přidal jsem výškový na palubku ale rád bych vyměnil i ten zbytek mělo by se jednat o 87mm repráky. Do palubní desky spíše basové a do víka nějaké Koaxiální je to vůbec takto možné vyřešit?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.01.2020 09:09
Dobrý den Vážený zákazníku, obávám se, že to nebude zrovna ideální postup. V první řadě repro v rozměru 87mm nebude nikdy basové, to zkrátka velikost měniče neumožní. Navíc pokud máte na předních pozicích již osazen komponentní dvoupásmový systém (Gladen M 165 V2), pak není vhodné přidávat další reproduktor, který bude hrát středy a výšky, to zvuku spíše uškodí než pomůže. Smysl by zde měl středový reproduktor, pak by ale bylo třeba použít třípásmovou vyhýbku, vhodným reproduktorem pak může být například STEG SQ 30. Pro zadní pozice již lze volit koaxiální repro v daném rozměru, například HERTZ DCX 87.3.
133|Honza , 15.10.2019, 19:54
Dobrý den, mám od vás v zadních dveřích ve VW Polo 9N reproduktory Gladen Alpha 165 Coax. Zajímá mě jestli se vyplatí připlatit si za tyto, nebo přední dveře osadit stejnou řadou Alpha v komponentní verzi. Zda to vůbec bude nějaký rozdíl. Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.10.2019 09:05
Dobrý den Vážený zákazníku, rozdíl to rozhodně je, vyplatí se připlatit. Osobně bych doporučil přihodit ještě 200kč a pořídit rovnou HERTZ CK 165, které jsou ještě o poznání zajímavější volbou.
132|Petr , 13.10.2019, 22:19
Dobrý den, mám v autě kombinaci KENWOOD DDX-4015BT + Helix Blue B 62C.2. Ovšem basově mi přestaly stačit, pokud nastavím silnější basy tak při střední až vyšší hlasitosti začínají chraptět. Dveře mám vytlumené a přijde mi, že před vytlumením s originálním rádiem a origo reproduktory byly basy výraznější. Pomůžu si nějak s basovou složkou výměnou Helixů za tyto Gladeny? Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.10.2019 11:24
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych spíše výměnu za HERTZ CK 165, což bude celkově lepší volba. Zde již bude znatelný posun ve zvuku i v basové složce.
131|pavel , 03.07.2019, 23:15
dobrý den ,mám vw passat b5 original radio a repra jenom ve předu ,jsou tyto gladeny dobrou volbou nebo koupit hertze?
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 04.07.2019 09:01
Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučuji tento set s repro Hertz CK 165 + redukční kroužky + kabelové redukce. Pokud chcete opravu dobrý zvuk, je nutno vytlumit dveře. Ideální je na to tento set tlumení.
130|Lukáš Leksa , 01.05.2019, 08:19
Dobrý den, jaké repro je lepší tyto a nebo Hertz DSK 165.3 ? Vzhledem k citlivosti bych řekl, že ty Hertz ale když budu porovnávat podání basové složky a výšek? Které by jste volil?
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 02.05.2019 10:30
Dobrý den, citlivost mají určitě lepší Hertz, každopádně v ostatních parametrech je mírně lepší volbou Gladen, především co se týče basové složky, která je u komponentů DSK slabší. Osobně bych doporučil doplatit na Hertz CK 165, které hrají po všech stránkách lépe jak Gladen a mají i výrazně vyšší citlivost. Zahrají i na originálním autorádiu velmi dobře, těch 200 Kč oproti Gladenům určitě stojí za příplatek
129|pavel , 25.04.2019, 18:38
dobrý den mam passata b5 2003 jake byste mi doporucil repro k original radiu,a popřípadě při vymene radia za jake diky za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.04.2019 18:41
Dobrý den Vážený zákazníku, zkuste nám, prosím, na email dotazy@ahifi.cz blíže specifikovat požadavky. Cenová relace, co vše má autorádio umět atd... Možností je opravdu mnoho.
128|Robert , 24.04.2019, 15:02
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli budou pasovat do Peugeotu 406 a jestli ano, tak co vše budu potřebovat pro tuhle instalaci?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.04.2019 16:35
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit, pro instalaci Vám postačí adaptéry připojení.
127|Petr Šapovalov , 19.02.2019, 19:30
Dobrý den, mám v autě tyto repra, vzadu gladeny 130. Zapojené přes zesilovač Magnat edition four limited. Odešlo mi autorádio, tak bych poprosil o nějaké doporučení vhodného rádia k této sestavě. Nepotřebuji nic jiného než USB. Bude rozdíl v kvalitě zvuku mezi pioneerem za 1300 a dražším rádiem, když jde signál přes zesilovač?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.02.2019 12:45
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych například autorádio Kenwood KMM-BT304, které má velmi slušné nastavení a 4V výstupní úroveň na RCA, což jsou věci, které mají vliv na kvalitu výsledného zvuku a to i při zapojení na externí zesilovač.
126|vlado , 30.01.2019, 01:50
Dobry den...zapaja sa u bmw e46 coupe vyhybka na kabelaz povodneho vyskoveho repro? alebo staci zapojit nove vyskove repro gladen na povodnu kabelaz s tym ze sa vynecha vyhybka. Pri zapojeni vyhybky na stredobas vyska hra minimalne. V tapacieri u mna sa nachadzaju 2x vyskove repro. Dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.01.2019 11:46
Dobrý den Vážený zákazníku, vyhýbka musí být zapojena, standardně se připojuje přímo na středobasové repro. Pokud však máte ve dveřní výplni 3 reproduktory, bude se jednat o středobasové repro, středové repro a výškové repro, v tomto případě bude osazen aktivní systém a zapojení se může lišit. Znáte, prosím, verzi Vašeho sound systému?
125|Michal , 26.12.2018, 12:14
Dobrý den, vlastním tyto reproduktory lehce přes 2 roky a začíná odcházet jeden výškač, chtěl bych doporučit jaké výšky koupit. Originál asi zvlášť neseženu, že? Mohli by jste mi doporučit jaké koupit? Nechce se mi kupovat celý komponentní set,se stredobasy jsem spokojen. Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 02.01.2019 09:21
Dobrý den, můžete zakoupit ty stejné výškové reproduktory, jedná se o Gladen HG-25GF.
124|Milan Matuška , 18.10.2018, 20:25
Dobry den prajem. Mam Ford Mondeo mk IV. r.v. 2012. MAm tam povodne autoradio a zosiovac, ak by som chcel namontovat tieto reproduktory Gladen M 165 V2 dopredu aj dozadu, utiahne to zosilovac? Bude rozdiel oproti zvuku seriovych reproduktorov znatelny? Instalacia je jednoducha? Dakujem za odpoved
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.10.2018 09:57
Dobrý den Vážený zákazníku, pravděpodobně nevybudíme repro na 100%, ale díky parametrům reproduktorů bude zvukově velmi dobré i tak. Repro má vysokou citlivost a nižší impedanci, což je ideální, pro zapojení, na původní zdroj ve voze. Rozdíl bude rozhodně znát. Pro ideální výsledek doporučuji dveře vytlumit a upravit tak akustiku. Pak budete jistě spokojen.
123|Jiří , 27.08.2018, 21:44
Dobrý den mám toto radio Pioneer MVH-AV290BT ve voze ford mondeo mk4. Jsou tyto repro vhodne je potreba zesilovač? Jak se zapojují vyhybky? Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.08.2018 17:11
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory jsou velmi dobrou volbou, vzhledem k připojení, k samotnému autorádiu. Zesilovač v tomto případě není podmínkou, díky parametrům reproduktorů bude po zvukové stránce velmi slušné i bez něj. Vyhýbka je zde řešena pouze pro výškové repro a připojí se buď přímo ke středobasu, který ma zdvojené připojovací terminály nebo na kabeláž, pro původní výškové repro.
122|Miroslav Toman , 27.08.2018, 18:10
Dobrý den, měl bych dotaz, zda má smysl měnit tyto reproduktory za HERTZ DSK 165.3 ? Repro mám v Octavia I i s vytlumením dveří dle vašeho návodu, zapojení na rádio Kenwood KMM-BT304. Zlepší se zvuk?Díky Mirek
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.08.2018 15:54
Dobrý den Vážený zákazníku, repro GLADEN M165 V2 bude v tomto případě lepší volbou, rozdíl však nebude až tak markantní.
121|Mates Jirout , 02.08.2018, 20:47
Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli pujdou bez uprav do škoda octavia 01 combi děkuju
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.08.2018 12:45
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit, pár rad naleznete v přehledném článku, v sekci PORADNA.
120|Jeran , 27.07.2018, 11:11
Dobrý den.Mám dotaz,myslíte,že je dobrá kombinace ozvučení vozu opel astra h kombi.Přední dveře Gladen M165 v2,zadní Gladen Rc 130,vzadu subwoofer JBL Basspro sl.děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.07.2018 13:26
Dobrý den Vážený zákazníku, kombinace dobrá, ale zadní RC 130 bych prohodil za ALPHA 130 COAX. Pro RC nebudeme mít dostatek výkonu a je tedy spíše zbytečné osazovat vyšší řadu. BASSPRO SL je určeno spíše pro montáž pod sedačku, pokud bude v zavazadlovém prostoru, bude jeho projev poměrně omezen, zde by bylo lepší volbou použít klasický subwoofer v boxu.
119|Tomáš , 02.05.2018, 22:55
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na radu mám 2 DIN radio Kenwood DDX7015BT . jestli mám dokoupit zesilovač zesilovač Gladen RC70c4. a mohl ho schovat do VW Golf 4 variant k rezervě ? jestli by se tam nehřál ? a nebo to napájet jen z radia.. o kolik výkonu se vybudí ? mám dilema už nechci řešit subwoofer. Ale chci trochu výkonu. Dveře budou vytlumené .... Díky za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.05.2018 14:14
Dobrý den Vážený zákazníku, autorádio samotné má výkon zhruba 22 Watt RMS na kanál, čili repro rozhodně nemůže vybudit plnohodnotně. Zesilovač je tedy dobrou volbou a model GLADEN RC 70c4 rozhodně mohu doporučit. Umístění v rezervě by mu nemělo dělat problém.
118|Tonda , 19.04.2018, 18:13
Dobrý den! Uvažuji o výměnu původních repro ve VW Caravelle T5, a volím mezi JBL a Gladen. Co bych jste mi mohli doporučit? Přemýšlím dat do předu: JBL GTO629, do zadu: JBL GTO939. Všechno bude zapojeno přes zesilovač. Děkuji vám za odpověď!
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.04.2018 13:25
Dobrý den Vážený zákazníku, jak JBL, tak GLADEN je velmi dobrou volbou. Kombinace zmíněných GTO629 a GTO939 je hodně povedená a při zapojení na zesilovač to bude jistě velmi slušné, osobně bych tuto variantu rozhodně doporučil.
117|Jan Kunc , 28.03.2018, 13:13
Dobrý den, jaký doporučujete zesilovač k těmto reproduktorům?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.03.2018 15:48
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud by se jadnalo o jeden pár reproduktorů, doporučil bych například zesilovač RENEGADEN RXA550. Pokud by se jednalo o dva páry reproduktorů, pak bych volil GLADEN RC70c4.
116|Erik , 14.03.2018, 10:24
Dobrý deň, idem davať tieto reproduktory do kia ceed 2012+, ale mám problém natiahnuť kábel do dvier kvôli výhybke. Bude moc vadiť ak ich zapojím na káble od originál výšok? bez vyhybky?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 14.03.2018 16:23
Dobrý den Vážený zákazníku, vyhýbka je určena pouze pro výškový reproduktor, středobasový reproduktor ve dveřích tedy lze zapojit přímo na původní kabeláž a výškové repro, které je osazeno na palubní desce, pokud se nepletu, se zapojí také na původní kabeláž, ale včetně frekvenční vyhýbky. Bez vyhýbky osadit nelze.
115|Pavel , 21.02.2018, 20:21
Dobry den vlastnim repro powerbass 6c a chtel bych je obmenit premyslim o tym to modelu o kolik si polepsim? A casem bych chtel obmenit 4 kanalovy zesilovac crunch muzete mi dat nejaky tip v rozumne cenove relaci samozrejmne vse bych nakoupil u vas jako vzdy☺ dekuji za radu
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 27.02.2018 11:59
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, GLADEN M 165 V2 budou velmi dobrou volbou a po zvukové stránce povedenější, než Powerbas. Vhodným zesilovačem je pak například GLADEN RC 70c4.
114|Slavomir Gavlak , 09.01.2018, 16:09
budu pasovať na peugeot 407 SW? dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.01.2018 17:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit.
113|Petr , 08.01.2018, 07:21
Tyto repro bych nikomu nedoporucil, protoze jsem byl velmi zklamany co výkonu se týce. Podle meho jsou slabe a pri vyssim vykonu absolutne nestihaji. Pouzil jsem repro od firmy pioneer a spokojenost.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.01.2018 09:20
Dobrý den Vážený zákazníku, je otázka, kde se stala chyba, ale tyto Gladeny se nám prodávají po stovkách a víme, že oproti konkurenci mají velmi dobrou citlivost a to co píšete na to vůbec nesedí čili bych se přikládněl k špatně provedené instalaci, nezlobte se za moji kritiku, ale nemohu s tím názorem v žádném případě souhlasit.
112|Viktor , 21.12.2017, 11:03
Dobrý den, chtěl bych tyhle repro. do Mazdy 323f Ba, chci se zeptat jestli to půjde do předních dveří ? a co všechno budu k tomu potřebovat. Radio mám OK a ještě bych chtěl do zadních dveří koaxiální v téhle cenové relaci. Předem děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.12.2017 11:40
Dobrý den Vážený zákazníku, pro osazení reproduktorů budou potřebné plastové adaptéry Mazda. Repro lze volit v SETU a použít GLADEN SET 1.
111|Jeniczek , 16.12.2017, 14:33
Dobrý den. Lze tyto reproduktory použít se zesilovačem JBL LC-A504? Uvažuji o montáži do Octavie III. Díky.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 18.12.2017 10:33
Dobrý den, ano, zesilovač můžete samozřejmě použít. 
110|Honza , 08.12.2017, 09:11
Dobrý den, přemýšlím nad těmito reproduktory do Passatu B7. Je přijatelné je napojit na původní rádio (RCD 310)? Dík.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 12.12.2017 10:02
Dobrý den, tyto reproduktory hrají na originálním autorádiu dobře, jejich použití doporučuji.
109|Pavel , 29.11.2017, 00:37
Dobrý den,rozhoduji se mezi těmito Gladen M 165 V2 a German Maestro Concept CS 6508 IV..jak jsou rozdílně.. po zvukové stránce?které by jste mi doporučil..s ohledem na cenu děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.11.2017 16:42
Dobrý den Vážený zákazníku, vzhledem k atuální ceně bych rozhodně doporučil repro GLADEN M 165 V2. porovnat mezi sebou asi zcela přesně nelze, je to dosti subjektivní názor a každý máme jiné uši a jiné nároky.
108|Vaněk Martin , 27.11.2017, 11:58
Dobrý den, zakoupil jsem od vás tyto reproduktory, montuji je do octavie 1.Chtěl bych napasovat výškové repro do originálních domečků.Je to možné a jaká by byla nutná úprava domečků.Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.11.2017 17:30
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, je to možné, běžně tam tyto výškové reproduktory osazujeme. Bude třeba demontovat původní výškové repro, odcvaknout část plastového držáku a následně nové výškové repro zaaretovat na pozici, to lze tavnou pistolí, proužkem tlumícího materiálu atp.
107|Dominik , 20.11.2017, 01:17
Dobrý den, chtěl bych tyto reproduktory použít do Octavie 2 FL, jelikož sériově v zadních dveřích žádné nejsou. Zajímá mně jestli to má ale smysl, protože většinou jezdím sám a tudíž jestli přední originální reproduktory nebudou degradovat kvalitu těch zadních a jestli nedat dozadu radši nějaké levnější. Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 24.11.2017 13:44
Dobrý den, přijde mi zbytečné dávat tak kvalitní reproduktory do zadních dveří, když vepředu necháte originály. Osobně bych vyměnil i přední reproduktory, což bude mít největší efekt, nebo dozadu dal reproduktory Gladen Alpha 165, jsou momentálně v akci, takže se nákup vyplatí. 
106|Martin , 05.11.2017, 00:39
Dobrý den, pokud již mám od Vás asi 2 roky zakoupený repro Mac Audio Star X a chci je nyní umístit do nového auta, kde budou napojeny na rádiu (4x45w), vyplatí se mi investovat raději do těchto gladen, které jste hodnotili o něco lépe? Poznám ten rozdíl?Děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.11.2017 15:45
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud již máte reproduktory STAR X zakoupeny, nebál bych se je použít, rozhodně nebudou špatnou volbou. GLADEN bude o něco vhodnější, při zapojení, na samotné autorádio, rozdíl tedy znát bude.
105|Libor , 01.10.2017, 19:51
Dobrý den,Gladen M 165 V2 byla dobrá volba. Originalní repra v zadních dveřích mé Hondy jsem vloni osadil Gladen RS 165 a tento týden přišly na řadu přední dveře. Výsledek naprosto fantastický, současný zvuk Gladenů sériovým reproduktorům nesahá ani po kotníky. Hutnější basy, preciznější výšky. Stálo to za to.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.10.2017 15:19
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste spokojen a že repro hraje, dle představ.
104|Jan , 23.09.2017, 20:11
Diky za radu! Kupil som u vas M 165 V2 a som spokojny! Este len boli nainstalovane, tak sa tesim az sa rozohraju. Sice hraju tichsie ako v prednych dverach RS 165 Speed a chcem sa opytat, aky adekvatny zosilovac k tymto prednym+zadnym repro by ste mi doporucili? Gladen alebo inu znacku? Pomoze zosilnovac v basovej zlozke? Dakujem vopred za odpoved! Jan
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.09.2017 16:38
Dobrý den Vážený zákazníku, jsme rádi, že jste spokojen. Vhodným zesilovačem by byl například GLADEN M-LINE 95.4, který vybudí repro na 100 %, címž se samozřejmě zlepší i basová složka.
103|Jan , 18.09.2017, 21:31
Dobry den,doporucite mi tieto repro do zadnych dveri Ford Focus Mk2, kde v prednych dveriach uz hraju RS165? Budu sa zvukovo doplnat s RS165, aj ked su tieto M165 menej citlive?Repro budu zapojene priamo na radio, bez zosilnovacu. Alebo mi doporucite Gladen RC 165?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.09.2017 16:14
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych osadit GLADEN M 165 V2, které si s RS sednou bez problému.
102|Martin Čmerda , 18.09.2017, 11:31
Dobrý den, prosím vás, pasují reproduktory Gladen M165V2 do předních i do zadních dveří Škody octavia 2 rok 2006 ? A předpokládám že pokud si je koupím u vás na e-shopu kde jsou momentálně pro mě za přijatelnou cenu, tak když dorazím v budoucnu na montáž, nebude to problém že? Který zesilovač mám k nim objednat, když chci zachovat originální rádio? Díky s pozdravem Martin Čmerda
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.09.2017 16:04
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit a jsou velmi dobrou volbou. Montáž v budoucnu samozřejmě není problém. Vhodným zesilovačem je například GLADEN RC 70c4.
101|jakub , 16.07.2017, 22:17
Dobrý den.jaký by jste doporučili zesilovač z vaší nabídky na tyto reproduktory. budou v předních i zadních dveřích (superb 1, dveře vytlumeny)děkuji mnohokrát..
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 19.07.2017 10:01
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučil bych kvalitní zesilovač stejné řady, tedy GLADEN M-LINE 95.4.
100|Matěj , 23.05.2017, 19:20
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by bylo vhodné použít zesilovač ? A jak hrají v porovnání s MOREL TEMPO 6 ? Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.05.2017 14:48
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze použít na zesilovač, což je vhodnější, ale i na samotné autorádio. Jak hrají si lze přečíst v obrovském množství spokojených recenzí. Morel TEMPO 6, v dané cenové relaci, nehraje kdoví jak zajímavě.
99|Jan Mareš , 28.03.2017, 16:15
Dobrý den,rád bych vyměnil přední repro Transit Custom, zůstane originál radio, přibude subwoofer sqx08Dle Vašich doporučení mi vychází tato. Je to tak?jak se zapojí výhybka, je jen na výškové repro, nebo budu muset najít rozdvojení ?rámečky https://www.ahifi.cz/4carmedia-mdf-podlozky-nissan-almera-juke-micra-note-primera-qashqai-tiida.html ?Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.03.2017 15:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, tato volba reproduktorů je opravdu nejlepší možná, v dané cenové relaci, doporučuji. Vyhýbka je pouze pro výškové repro, není tedy třeba rozdvojovat.
98|Petr , 26.03.2017, 20:53
Dobrý den..Doporučili by jste tyto repro do Kia Sportage 2012 ve které mám toto rádio http://www.auknet.cz/p25008-vestavena-gps-navigace-do-kia-sportage-model-m074-s160-s-dvd-internet-android.html..Nebo by byl vhodnější nějaký jiný model..Jde o poslech převážně rockové a metal hudby..A chci se zeptat jak je to s výměnou tweeteru?Musí se rozdělat a použít pouze repro?Bude pasovat místo originálního ?.Díky
Odpověď: Ing. Karel Konečný - AHIFI.CZ, 28.03.2017 11:36
Dobrý den, v dané ceně Vám reproduktory určitě doporučím, to se týká i poslechu rockové hudby. Každopádně ještě lepší volbou by byly reproduktory German Maestro Alpha AS 6511, jsou na rockovou hudbu ideální. Potřebovat budete ještě tyto plastové redukceVýškový reproduktor bude pasovat do původního umístění, nicméně je potřeba jej upevnit (například pomocí tavící pistole, silikonovým lepidlem apod.).
97|Jakub , 19.03.2017, 16:32
Dobrý deň, Budu tieto repro pasovať do nového Hyundai tucson 2016 do predných dverí a na pôvodne originál rádio?Ďakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.03.2017 15:40
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze osadit. Potřebné budou podložky pod reproduktory Hyundai. Zapojení na tovární autorádio není problém.
96|Dom , 24.02.2017, 17:28
Dobrý den, budou tyto reproduktory pasovat do opel vectra c (r.v. 2005)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 01.03.2017 14:11
Dobrý den Vážený zákazníku, ano reproduktory lze osadit. Pro správné zvolení potřebných podložek však bude třeba oměřit originální plastový adaptér/reproduktor.
95|Petr , 22.02.2017, 10:43
Dobrý den, mám Octavii III, rádio originál Bolero, po přečtení komentářů dost přemýšlím, že bych tyto repro pořídil alespoň do předních dveří. Původně jsem myslel, že bez vytlumení dveří, ale asi by nebyla tolik znát kvalita zvuku, jakou tyto reproduktory umí. Poradili byste mi, jaký tlumící materiál použit na oboje přední dveře (nejakou zlatou střední cestu) nechci zase extra utrácet.Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.02.2017 15:28
Dobrý den Vážený zákazníku, jako zlatou střední cestu lze použít 8 X PROFIDAMP ALUBUTYL 18 a 1 X GLADEN AERO WAVE.
94|Daniel , 23.01.2017, 10:39
Dobrý den , měl bych zájem o tyto reproduktory . Je možno je napojit přímo na autorádio Škoda amunsen ? A kolik by stala montáž do vozu Škoda rapid spaceback 2015? Děkuji za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.01.2017 13:31
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory lze zapojit i na originální autorádio. Cena instalace reproduktorů by vycházela na cca 1950,-
93|Vojtěch , 09.01.2017, 11:41
Dobrý den, měl bych zájem o tyto gladeny a chtěl bych se zeptat na kompletní odhlučnění vozidla co byste doporučovali, popřípadě kolik by bylo třeba materiálu a jakého, s největší pravděpodobností bych si to nechal odhlučnit u Vás jelikož s tím nemám zkušenosti. Jedná se o automobil Honda civic sport rv. 2004, 3door
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.01.2017 15:34
Dobrý den Vážený zákazníku, kompletní odhlučnění vozidla je cca 14900,- za materiál, včetně práce. Reproduktory lze vyměnit v rámci této instalace, čili navýší se pouze o cenu reproduktorů. Ohledně materiálu a jeho množství, si lze udělat přibližnou představu v již realizované montáži. Druh a počty motariálů budou velice podobné i když se jedná o jiný model vozu.
92|Mara , 01.01.2017, 12:18
Dobrý den, chtěl bych vyměnit sériové repro v autě Fiat Bravo 1.9 jtd r.v. 2007 za tyto Gladeny. Budou potřeba nějaké mdf podložky? A ještě se chci zeptat jaké tlumení byste mi doporučil na vytlumení předních dveří, teďka při seriových se ozývá drnčení a vibrace plastů. Předem díky.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.01.2017 16:21
Dobrý den Vážený zákazníku, pro osazení lze použít plastový adaptér pod reproduktory . Pro vytlumení dveří bych doporučil materiál SILENT COAT M2.
91|Filip , 20.12.2016, 16:53
Dobrý den, o prázdninách jsem od vás koupil toto radio :https://www.ahifi.cz/autoradio-pioneer-deh-1800ubb.html , bohužel sériové reproduktory to nevydrželi a nesnesitelně chrčí, proto je třeba je vyměnit, a tyto mi připadají jako dobrá volba a tak se s Vámi chci poradit, zda je můžu použit k tomuto rádiu ( popřípadě jaké jiné by jste mi doporučil v této cenové kategorii, co by pasovali do vw golf 4 rok 98) a budou potřeba nějáké další úpravy kabeláže nebo upevnění? + bych si chtěl vytlumit dveře ale nevím jaké tlumení objednat a jaké množství ho budu potřebovat, chci vytlumit jen přední a zadní dveře.Chtěl bych Vás proto požádat o radu co všechno mám objednat a v jakém množství abych něco nezapomněl a vše fungovalo.Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.12.2016 17:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory jsou velmi dobrou volbou, doporučuji. Pro osazení budou potřebné MDF podložky VW a adaptéry pro připojení reproduktorů VW. Pro vytlumení všech dveří doporučuji 32X SILENT COAT M2 a 1X GLADEN AERO WAVE.
90|Petr , 15.12.2016, 02:39
Dobrý denta výhybka vypadá dost očesaně, je součástí vůbec tlumivka pro středobasové repro?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.12.2016 16:30
Dobrý den Vážený zákazníku, nikoliv, vyhýbka je v tomto případě použita pouze pro výškové repro. Středobasový reproduktor je konstrukčně řešen tak, že hraje plné pásmo. V případě pochybností si lze poslechnout u nás na prodejně, případně pročíst mnoho spokojených recenzí, od zákazníků :-)
89|Doneld Trumpet , 04.12.2016, 21:49
Dobrý den, rád bych si nechal nainstalovat tyto reproduktory + nějaké stejného typu i dozadu na svou Audi A4 B8 2010 a samozřejmě nějaké kvalitní tlumení do dveří. Chci se zeptat, zda budou vůbec tyto reproduktory pasovat a jaké byste mě doporučili vytlumení, Měl bych zájem si to u Vás popř. nechat nainstalovat na počkání, jelikož jsem z Ostravy, a k Vám to budu mít pěkný výlet. Předem děkuji za odpověď..
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 06.12.2016 16:58
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze osadit i do zadních dveří, potřebné budou podložky Audi. Zmíněné repro je velice dobrou volbou, doporučuji. Jako vhodné tlumení lze použít SILENT COAT M2 + GLADEN AERO WAVE. Výměna lze provést v rámci jednoho dne.
88|Vít Liška , 06.11.2016, 09:03
Dobrý den, mám Audi A6 06 bez bose audia, bude zvukovy projev lepsi nez s origo reprakama ?? Dekuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.11.2016 09:47
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, po zvukové stránce si polepšíte. Doporučuji však dveře také vytlumit.
87|Filip , 04.10.2016, 09:12
Dobrý den, budu mít na Vás asi zajímavý dotaz :) Ale oceňuji Vaše zkušenosti. Dle Vašeho názoru je lepší koupit tyto reproduktory GLADEN, nebo koupit od Vás Mac Audio Speaker SET 4? Jde mi to, co podle Vás bude lépe hrát. Jedná se o zástavbu do auta Opel Corsa C. S tím, že zadní ovály od Mac by šly do zadního plata (orig. plato by šlo ven, a dala by se tam dřevěná deska). Myslíte si, že GLADEN je o tolik na tom lépe, že by přehrál 4x repro do Macu? Nejde mi ani o tolik, aby to \"ječelo\" a drásalo uši. Jelikož poslouchám taneční hudbu, jedná se taky trochu o bassy. Bohužel subwoofer neni možným kvůli velikosti kufru. Auto budu samozřejmě dobře vytlumovat :) To je základ. Předem děkuji za Vaši jakoukoliv odpověď. Krásný den!
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.10.2016 10:55
Dobrý den Vážený zákazníku, u MAC AUDIO se jedná o základnější řadu reproduktorů, s dobrým poměrem cena/zvuk, ale nelze srovnávat s GLADEN M 165 V2, které jsou jednak v jiné cenové relaci a dvak zvukově o velký kus dále. Při správném vytlumení dveří budete s repro Gladen rozhodně spokojen, doporučuji.
86|Jožo , 01.10.2016, 15:34
Dobrý deň! Chcem sa spýtať že ktoré komponentné 165mm-vé reproduktory sú podla vás najlepšie u vašej predajni, do cene 4000kč?Vopred ďakujem.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 02.10.2016 18:40
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji Gladen M 165 V2.
85|Adrián , 12.09.2016, 12:09
Dobrý den, chtel bych se od vás zeptat ze aký je rozdíl medzi Galden M 165 v2 a JL Audio TR650 CXi? Dekuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.09.2016 17:28
Dobrý den Vážený zákazníku, nezlobte se, ale ptáte se na reproduktory, které nemáme v nabídce. Navíc porovnáváte komponentní a koaxiální repro - nelze srovnávat.
84|Tomáš , 10.09.2016, 15:53
Dobrý den, mám GOLF IV r.v. 1998, chtěl bych se zeptat jestli je možné tyto reproduktory utáhnout na rádiu bez nutnosti použít zesilovač. Radio mám Sencor SCD-5085MR 4x40W. Popřípadě pokud by jste mi mohli doporučit nějáký zesilovač ale do cenové relace cca 2000kč. Dále bych se chtěl zeptat jestli by to šlo standartně, že bych své origo přední reproduktory vyměnil pouze za ty Gladen a jestli by to normálně šlo propojit i se zadními origo reproduktory aby to hrálo v celém autě. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.09.2016 16:39
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou velmi dobrou volbou. Standardní výměna není problém. Zesilovač není zcela nutností a spíše než pořízení levnějšího zesilovače, bych doporučil upgrade za kvalitní autorádio. Vhodnou volbou je například KENWOOD KDC-170Y .
83|Filip Ščepánek , 06.09.2016, 19:03
Dobrý večer. Mam VW golf 6 a radio RCD 510 vystup 4x20W.Chcel by som nan zapojit dve sady tychto reproduktorov (predne, zadne dvere). Bude to tadio zvladat, alebo treba aj zosilnovac popripade aky? Dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 07.09.2016 13:49
Dobrý den Vážený zákazníku, díky relativně vysoké citlivosti reproduktorů není zesilovač zcela podmínkou a lze připojit na samotné autorádio. Zesilovač by samozřejmě dodal potřebný výkon a vybudil reproduktory na 100%. Vhodným zesilovačem by pak byl například GLADEN RC 70c4.
82|Martin , 20.08.2016, 12:23
Chcem sa opytat na Vas nazor Gladen M 165 V2 vs. GROUND ZERO GZTC 165TX vs. GROUND ZERO GZRC 16XII.Alebo ake repro by ste mi odporucili Skoda superb 2. Cena za par do 150 az 200e dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.08.2016 13:53
Dobrý den Vážený zákazníku, v této cenové relaci bych doporučil reproduktory GERMAN MAESTRO CONCEPT CS 6508 IV.
81|potroso , 15.08.2016, 19:20
Dobrý den koupil jsem tyto reproduktory gladen ve vyšší hlasitosti začnou chrčet repro mam jen v předních dveřích tak by mě zajímalo jestli když dám repro ještě do plata a to celé zapojím přes zesilovač jestli se zvuk vylepší nebo jestli to muže být radiem které je pionner mvh165ui díky za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.08.2016 13:39
Dobrý den Vážený zákazníku, autorádio bohužel nemá dostatek výkonu, k plnému vybuzení reproduktorů. Chyba může být také v nastavení ekvalizéru autorádia - velmi časté. Zapojení na zesilovač reproduktorům samozřejmě velmi pomůže a budou pak, při správné volbě zesilovač, vybuzeny na 100%.
80|Martin Vrána , 08.07.2016, 18:33
Dobrý den, jak si stojí tyto repro vs Mac Audio Star X 2.16 ?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 08.07.2016 19:51
Dobrý den Vážený zákazníku, M 165 V2 mají o dost lepší zvuk než STAR X 2.16.
79|Michal , 23.06.2016, 08:36
Dobrý den, uvažuji o koupi těchto reprodutorů do mého auta Land Rover Freelander r.v. 2002 do předních dveří. Rádio mám Alpine CDE 130R a tak nevím jestli dokoupit ještě nějaké repro do zadních dveří a nebo jestli by stačily dát z předních ty sériové do zadních... Jestli v nich je nějaký rozdíl nebo ne. Popřípadě jestli by jste mi nějaké nedoporučil. Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.06.2016 11:57
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel jsem nenalezl přímo určené podložky pod reproduktory, pro tento vůz. Je tedy pravděpodobné, že nejsou zapotřebí a lze instalovat repro přímo do původních pozic. Pokud jsou přední reproduktory v pořádku a v zadních dveřích je osazen stejný rozměr, lze instalovat originální, přední repro na zadní pozice. Reproduktory GLADEN M 165 V2 jsou velmi dobrou volbou. V dané cenové relaci rozhodně doporučuji.
78|Maro , 01.06.2016, 19:24
Dobry den mam zajem o tyto repro, nevim jestli se uz nekdo na to ptal ale chtel bych aspon trosku odhlucnit dvere ale mel bych cenovou relaci do 1000 na jedny dvere, tak jestli byste mi mohly neco doporucit nebo rict ze 1000kc je malo abych poznal nakej rozdil, dekuji vas spokojeny zakaznik.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.06.2016 10:14
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel netuším, o jaký se jedná model vozu, ale pro odhlučnění předních dveří standardně postačí 4 x GLADEN AERO BUTYL a 1 x GLADEN AERO WAVE. Do cenové relace se tak lze bez problému vejít.
77|Jamall11 , 13.05.2016, 15:57
Perfektní. Mockrát děkuji za ochotu. :) Hezký zbytek dne přeji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.05.2016 18:13
Přeji krásný a pohodový víkend.
76|Jamall11 , 13.05.2016, 15:29
Rok výroby je 2000.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.05.2016 15:47
Zde bych se nebál tyto reprodukjtory použít, rozměrově tam pasovat budou.
75|Jamall11 , 13.05.2016, 15:24
Dobrý den, chci se zeptat. Mám Audi A6 C5. Budu dělat odhlučnění dvěří. Při tom bych rád vyměnil reproduktory. Chci se zeptat, zda by jste do mého vozu doporučil tyhle s tím, že to bude napojeno přímo na rádio, ne přes zesilovač. Autorádio mám Blaupunkt s výkonem 4x50w. Pokud máte jiný návrh, prosím o sdělení. Mockrát děkuji za radu. Přeji hezký den.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.05.2016 15:26
Dobrý den Vážený zákazníku, jaký máte rok výroby Audi A6?
74|Peter0907 , 09.05.2016, 22:04
Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, ci výškový reproduktor vojde bez nejakých špeciálnych uprav do Škody Octavia RS 2, FL, r.v. 2011. Výškové repro sa nachádzajú pri kľuckach otvárania dverí. Chcel by som ich osadiť aj do predných aj do zadných dverí.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 10.05.2016 16:08
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, výškové repro lze osadit na originální pozice. Upevnění lze provést například tavnou pistolí.
73|Sir_Jarek , 01.05.2016, 21:15
3) ...a ještě dotaz do třetice: rozhodnu-li se vytlumit dveře - jak moc záleží na použitém materiálu? Je třeba polepit i tu část, která má nějaké vytlumení z výroby?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.05.2016 08:56
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji vytlumit komplet, tedy i tam, kde je z výroby použito něco jako tlumení. Materiál doporučuji volit ve zlaté střední cestě, tedy nevolit ten zcela nejlevnější. Ideální je nyní GLADEN AERO BUTYL, který je se slevou 38%.
72|Sir_Jarek , 01.05.2016, 21:11
Ještě se chci zeptat - na obrázcích vypadá, že je v balení je i nějaký kabel - dosáhne k předním výškáčům nebo je třeba kabel doplnit - záleží na průřezu z hlediska akustiky?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.05.2016 08:52
Dobrý den Vážený zákazníku, kabeláž, pro výškové repro, je součástí balení.
71|Sir_Jarek , 01.05.2016, 14:30
Dobrý den, mám VW UP! a žel jsem si jej objednal jen se 2 skučícími repro. Na Vašich stránkách čtu chválu tyto komponentní Galdeny. Zajímá mne, zda tato 4repro sestava bude hrát lépe, než 6-reproduktorová originální soustava (2x výška, 2x bas, 2x středobas). Pokud to bude hrát alespoň tak, jako originální 6-ti repro v dcerky Suzuki Swift, budu spokojen. Jsem touto částí auto-techniky nedotčen, tak prosím o radu odborníka, děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.05.2016 08:35
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, tyto reproduktory jsou velmi dobrou volbou a rozdíl bude znatelný. Doporučuji dveře také vytlumit. S původní, né příliš povedenou, akustikou nebude výsledek nikdy dobrý. 
70|Michal , 16.04.2016, 23:20
Dobrý den,Mám Octavii 3 se základním repro pouze v předu.- O kolik lépe hrají tyto reproduktory? Když vyberu nějaké jiné do 2000Kč - budou hrát lépe než ty sériové, nebo už to nebude takový rozdíl?- Jak je to se zárukou, když mi vyměníte ty přední a namontujete navíc zadní, které tam teď nejsou?Děkuji,Michal
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.04.2016 16:25
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory jsou velmi dobrou volbou a budou hrát lépe, než-li originální repro. V cenové relaci do 2000,- jsou dobrou volbou například MAC AUDIO PERFORMANCE X 2.16 .Doporučuji dveře také vytlumit. Záruka zůstáva stále stejná, jedná se pouze o výměnu. Nikde se nic nestříhá ani nepředělává, k připojení se používají adaptéry, které se připojí na originální konektory.
69|Lukas , 09.04.2016, 00:47
Mam passat B7 variant a chcem vedieť či sú tieto reproduktroy lepsie ako od výrobcu a taktiež aký zosilnovac potrebujem. Dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.04.2016 13:43
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory budou jistě lepší volbou, než-li originální repro, doporučuji. Pokud budete připojovat přes externí zesilovač, lze použít například - GLADEN RC 90c2.
68|Jan , 03.04.2016, 07:39
Dobrý den jaký zesilovač do 2000kč by byl vhodný k těmto repro? Díky za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.04.2016 14:14
Dobrý den Vážený zákazníku, v této cenové relaci bych doporučil zesilovač MAC AUDIO MPE 2.0xl.
67|Lukas , 17.03.2016, 13:21
Dobry den,chtel bych si upgradovat repro v prednich dverich u Mazdy 5 rv.2005.Rad bych Reproduktory GLADEN M 165 V2.Prosim poradte mi jake podlozky\\redukce pouzit. Nepodarilo se mi to u vas na webu dohledat. Dal bych chtel ty predni dvere vyplnit STP a pripojit nejaky mensi subwoofer. Prevazne na elektronickou hudbu. Pripojene na orig.autoradio a bez zesilovace.DikyLukas
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 18.03.2016 11:48
Dobrý den Vážený zákazníku, pro osazení repro použijte MDF podložky MAZDA. Subwoofer nelze připojit bez zesilovače.
66|Petr , 24.02.2016, 19:53
Dobrý večer. Mám snad již jeden z posledních dotazů. :-) Nakonec jsem ještě přihodil pár stovek a po přečtení hromady doporučení jsem se rozhodl pro tyto reproduktory. Teď ale záleží, jestli se mi vlezou do auta, resp. předních dveří (VW Polo 6N2 3dveř. r.v.2000) Pokud se vejdou, co vše by bylo potřeba pořídit pro úspěšnou instalaci? Děkuji mnohokrát.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.02.2016 09:36
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory je možné do vozu osadit. Doporučuji přikoupit podložky pod reproduktory VW.
65|Lukas , 31.12.2015, 14:29
Dobry den kupil jsem si opel tigru a chtel bych tam naistalovat nake kvalitni audio takze ma otazka zni jake repro subwoofer zesilovac popripade jeste neco co bych potreboval moc tomu nerozumim tak nevim dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.01.2016 15:18
Dobrý den Vážený zákazníku, při použití redukcí OPEL, lze osadit reproduktory v rozměru 165mm. Tedy například zmíněné GLADEN M 165 V2. Subwoofer doporučuji volit v setu, přímo se zesilovačem, například INFINITY SET 3. Doporučuji také výměnu autorádia, například za KENWOOD KDC-170Y.
64|Jiří , 28.12.2015, 22:23
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zvažuji výměnu originál repro v Peugeot 308 a chci je nahradit za tyhle, je možno vyměnit bez úprav ? A jaké by jste doporučili do zadních dveří ? Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.12.2015 17:44
Dobrý den Vážený zákazníku, s tímto autem nemáme zatím osobní zkušenost, ale k výměně reproduktorů jsou zapotřebí plastové podložky: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-citroen-peugeot-toyota-0.html + ad. na repro, ale bez foto konektoru se mě těžko radí u tak nového vozidla.
63|Lukáš , 08.12.2015, 14:53
Ďakujem objednal som ho spolu s týmito repro a dúfam že mi ten jeden set bude postačovať na obe dvere :)Ďakujem veľmi pekne za pomoc:)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.12.2015 16:27
Dobrý den Vážený zákazníku, rádo se stalo. Set by měl bez problémů postačit.
62|Lukáš , 08.12.2015, 10:22
Ďakujem za skorú odpoveď:)aké tlmiace podložky by ste mi odporučili a aké množstvo pre tú moju corsu na dvoje predné dvere? STP ANTICOR L (1,8 mm) ? alebo stačí aj nejaká lacnejšia varianta? ...
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.12.2015 14:08
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji použít akční set tlumení od značky GLADEN - DOOR KIT PROFESIONAL.
61|Lukáš , 08.12.2015, 06:49
PS: v tej Corse sa budú vymienať predné originál reproduktory ktoré budú zapojené na rádio (hore spomínané pioneer mvh 160ui snáď budete mať tú redukciu ) bol by som rád keby tieto repro mali aj pekné bassy - ako sú na tom s bassmi?a ešte ma napadá jedná otázka: ak vymením len predné repro a zadné nechám tak nebudem mať ten zvuk veľmi znehodnotený? (nakoľko si myslím že ja ako vodič aj tak veľmi nevnímam zvuk zo zadných reproduktoróv takže by to veľký problém byť nemal ale nechám si od vás poradiť)Ďakujem ešte raz za všetky rady a pomoc :)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.12.2015 08:59
Dobrý den Vážený zákazníku, hlasitost zadních reproduktorů doporučuji snížit pomocí funkce FADER, na autorádiu. Reproduktory mají velmi slušnou basovou složku, ale je třeba dveře vytlumit. Bez vytlumení není vhodná akustika a repro tak nemůže zahrát, jak má. Info o tlumení viz. sekce PORADNA.
60|Lukáš , 08.12.2015, 05:52
a ešte aby som nezabudol jedná sa o Corsu 3-dverovú .) a chcem dať tie repro do predných dverí
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.12.2015 08:56
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, podložky jsou pro přední dveře.
59|Lukáš , 07.12.2015, 21:01
Dobrý deňChcel by som vás poprosiť o radu :)reproduktory sú 2x komponentné a 2x výškové?budú reproduktory pasovať do auta: Opel Corsa ročník 2005? (jedná sa o Corsu model C )a ak áno tak čo vsětko by som potreboval ešte dokúpiť?PS: náhodou nepredávate aj ISO konektor pre autorádio Pioneer MVH 160UI ?Ďakujem veľmi pekne za pomoc .-)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 08.12.2015 08:53
Dobrý den Vážený zákazníku, komponentní reproduktory znamená, že mají oddělený výškový reproduktor. Tato sada tedy obsahuje 2x středobasový reproduktor, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční vyhýbku. Pro montáž do Corsa C použijte MDF podložky OPEL a adaptér pro připojení reproduktorů OPEL. Pro model MVH-160UI by mohl pasovat konektor PIONEER.
58|Peter , 02.12.2015, 12:32
Dobry den chcel by som sa spytat ci mozem tieto reproduktory GLADEN M 165 V2 zapojit na samotne autoradio STREAM do octavie 2 r.v. 2008 ci to radio utiahne a ako to bude hrat?Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.12.2015 13:57
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze zapojit i na samotné autorádio. Díky vysoké citlivosti budou hrát reproduktory velmi slušně i na samotné rádio.
57|Michal , 25.11.2015, 19:59
Zdravím do Brna, po nějaké době jsem došel mrknout co máte nového a všimnul jsem si, že z vaší nabídky zmizel výrobce Audio System. Jeden pár mám od vás v autě a začínám uvažovat, že ty stejné půjdou i do zadních dveří. Budou ještě v budoucnu v nabídce? Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 26.11.2015 08:33
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel reproduktory AUDIO SYSTEM již nejsou a ani nebudou. Výroba byla ukončena.
56|Martin , 23.11.2015, 19:01
Dobrý den.Zaujali mě tyto reproduktory a zajímala by mě možnost a vhodnost montáže do Fordu Mondeo r.v.2010.A jaká je pravděpodobnost že budou lepší než stávající i když nemůžu nic dělat(vyměnit) se stávajícím zabudovaným rádiem 6000 CD myslím od Sony?.Díky za info.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.11.2015 08:45
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory lze osadit a po zvukové stránce budou rozhodně zajímavější, než-li originální reproduktory. Díky vysoké citlivosti jsou vhodné pro zapojení na samotné autorádio a to i originální, doporučuji.
55|Rafa , 15.11.2015, 16:55
Zdravim, rad by som sa opytal ci tieto repro pasuju na vymenu kus za kus do Hondy CR-V r.v. 2007, alebo ci je potrebne robit nejake upravy?. Videl som Vasu montaz u tychto repro preto sa pytam. Vdaka za odpoved.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 15.11.2015 21:19
Dobrý den Vážený zákazníku, pro montáž použijte MDF podložky Honda. Pak lze bez problému osadit.
54|Jakub , 03.11.2015, 15:35
Dobrý den. Sháním reproduktory do starého Twinga. Nevyznám se absolutně vůbec. Jen hádám, že do dveří jsou lepší komponentní, je tak? Ale nevím, jestli zrovna tyto nejsou až příliš zbytečné, i když cena je pořád relativně přijatelná. Myslíte, že je vhodné kupovat ještě nějaký subwoofer nebo zesilovač? Také bych potřeboval vědět, zda se do auta vůbec vejdou. Máte zkušenosti? Moc děkuji za pomoc nebo radu.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.11.2015 16:23
Dobrý den Vážený zákazníku, ve voze Renault Twingo jsou osazeny 130mm reproduktory. Je rozhodně lepší použít komponentní systém, tedy například velice slušné JBL GTO509C. Subwoofer je také dobrou volbou, zde však budete limitován velikostí kufru.
53|Filip , 23.10.2015, 16:05
Dobrý den, mám ještě takový menší dotaz. Dnes mi přišli tyto reproduktory a když jsem se vzal do rukou a trochu s nima zatřásl, tak divně chrastí jako kdyby v nich byly nějaké malé kuličky či co. Je to normální? Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 23.10.2015 17:26
Dobrý den Vážený zákazníku, normální to není, ovšem nejsem si jistý, zda si dokážu takové ,,chrastění,, představit. Doporučuji reproduktory namontovat a odzkoušet.
52|Filip , 12.10.2015, 10:29
Dobrý den, uvažuji o vylepšení své originální aparatury ve Škoda Octavia 2 FL a chtěl bych se zeptat jaké reproduktory by jste mi doporučili při použití OEM rádia(rádio SWING)? A dále bych se chtěl zeptat jak poté komplnentní reproduktory připojit? Musí se tahat nova kabeláž přímo od rádia nebo se výhybka připojí na originální přívod k středobasovým reproduktorům a poté se na nové středobasy a výškové repro tahá už z nové připojené výhybky? Auto bych zavezl nejraději k vám, ale bohužel jsem až od Plzně a není možné k vám dojet. Děkuji za doporučení a rady.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.10.2015 10:41
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory GLADEN M 165 V2 jsou velmi dobrou volbou, díky velmi slušné citlivosti lze použít na samotné, originální autorádio. Kabeláž lze použít originální. Frekvenční vyhýbka se používá, v tomto případě, pouze pro výškový reproduktor. Připojuje se na středobasový reproduktor a kabeláž je součástí.
51|Patrik , 12.09.2015, 15:03
Zdravím mám tyto reproduktory v passatu celkem 3 páry, chtěl bych se zeptat které výškové reproduktory z vašeho obchodu by byly vhodné jako náhrada za stávající nebo mám vyladěnu hudbu přesně na jejich bezpečné hranici možností a potřeboval bych nahradit výškové za lepší model nebo myslím si že už jsem je trochu načnul a není to jak bylo. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 14.09.2015 10:53
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud hledáte výškáče s vyšším výkonem, tak můj Tip jsou výškové reproduktory od Sinus Live: http://www.ahifi.cz/reproduktory-sinus-live-neo-25s.html
50|Jan , 10.09.2015, 17:25
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné nějaký čas středo-bas reproduktory provozovat bez zapojených výškových reproduktorů.Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.09.2015 09:04
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, je to možné.
49|Honza , 01.09.2015, 19:54
Dobrý den, budu tyto reproduktory montovat do automobilu Kia Ceed rv. 2008 a chtěl bych se zeptat, jaké podložky pod repro budu potřebovat. Děkuji.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 02.09.2015 11:23
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji použít MDF podložky D.14.
48|Ivan , 28.08.2015, 12:49
Dobrý den,chel by som poprosit o vaš názor aký je rozdiel v kvalite zvuku medzi tymito repro. a repro.Gladen RS165 V2.ci sa oplati si priplatit,chcel by som ich do každych dverí+zosilovač.Dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 28.08.2015 13:54
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory Gladen RS 165 V2 jsou vyšší řada, tudíž i zvukově jsou zajímavější. Při zapojení na zesilovač určitě doporučuji sáhnout po řadě RS.
47|Luboš , 21.08.2015, 14:49
Dobrý den, zakoupil jsem tyto repro. A mám problém s výměnou tweetru. Nemáte nějaký trik jak ho vyměnit za seriový u Passata B5,5. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 21.08.2015 15:21
Dobrý den Vážený zákazníku, nahlédněte do galeriie našich montáží, určitě najdete foto, jak na to.
46|Lukáš , 16.08.2015, 01:23
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, vejdou se mi tyto reproduktory do Škody Felicie? jestli ne tak popřípadě které? vím že k tomu bude potřeba redukce ale nevím jestli se tam vejde. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.08.2015 08:16
Dobrý den Vážený zákazníku, ve voze Škoda Felicia jsou standardně reproduktory o průměru 130mm, lze zvětšit otvor na 165mm, což se provádí celkem běžně. Pokud budete chtít zachovat rozměr 130mm, doporučuji GLADEN M130 V2.
45|Luboš , 11.08.2015, 23:34
Dobrý den, ohledně toho Passata B 5,5. Jaké byste doporučil utlumení dveří. Chtěl jsem zvolit levnou variantu a dveře i plech polepit takovou šedivou samolepicí páskou co se používá na odhlučnění sadrokartonovych příček. Chtěl bych to co nejlevnější. Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.08.2015 10:57
Dobrý den Vážený zákazníku, bohužel šedivou samolepící pásku neznám a obávám se, že efekt tohoto tlumení bude prakticky nulový. Pro správné tlumení je třeba použít butylový materiál. Levnější varianta může být například s materiálem STP ANTICOR L.
44|Marek , 11.08.2015, 14:42
Zdravím Vás, mám Chevrolet Orlando, je možné tieto reproduktory použiť aj do zadných dverí, kde sú momentálne len koaxiálne reproduktory. Posiela tam rádio zvuk rovnako ako do predných dverí? Sammozrejme pre výškový by som musel niekde nájsť miesto a osadiť, alebo mám radšej voliť istotu a dať tam GLADEN MC 165? Nedávajú komponentné GLADEN M 165 V2 leší zvuk? Ďakujem za odpoveď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.08.2015 15:54
Dobrý den Vážený zákazníku, komponentní reproduktory jsou samozřejmě lepší volbou a lze je použít i do zadních dveří, pokud vymyslíte umístění výškových reproduktorů.
43|Luboš , 11.08.2015, 10:08
Dobrý den,Vybral jsem si tyto repro do svého Passata variant B5,5 2001. A chtěl bych se zeptat jestli hraji lépe než jejich OEM verze. A ještě bych potřeboval poradit jaké radio by jste mi k nim doporucili. Do ted jsem mel vždy jen Sony ale ty prý uz nejsou tak dobry. Melo by mít CD výstup na subwoofer a popř. Bluetooth. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.08.2015 11:17
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji zakoupit klasickou verzi GLADEN M 165 V2. Rádio s CD mechanikou a BT bych doporučil například KENWOOD KDC-BT35U.
42|Karel , 04.08.2015, 09:27
Dobrý den. Chtěl bych se Vás zeptat, jaký zesilovač byste mi doporučil na tyto reproduktory? moc se neorientuju ve správné volbě výkonu a danných parametrů. Dále jsem uvažoval i o připojení subwooferu, poradíte mi, který by byl také dobrý pro danný zesilovač? a kdybych tohle vše koupil, za jakých podmínek si to u Vás mohu nechat nainstalovat? děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.08.2015 11:07
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud budete připojovat jeden pár reproduktorů a subwoofer, doporučuji pořídit 4-kanálový zesilovač, kde dva kanály využijete pro reproduktory a dva zbývající zmůstkovat pro subwoofer. Velmi dobrou volbou by mohl nýt například zesilovač MAC AUDIO ZXS 4000, ke kterému bych volil subwoofer JBL GT5-1204BR. Montáž samozřejmě není problém, je nutné se pouze předem objednat. Montážní dílnu máme zaplněnou zhruba na 10 dní dopředu, stačí se telefonicky objednat.
41|Anonym , 03.08.2015, 10:49
Dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.08.2015 11:19
Dobrý den Vážený zákazníku, rádo se stalo.
40|Peter , 01.08.2015, 00:02
Este som sa zabudol spytat ake keby som dal do prednych dveri tieto kompo. ake by ste mi odporucili do zadnych dveri ...Dakujem
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.08.2015 10:12
Dobrý den Vážený zákazníku, do zadních dveří lze osadit například koaxiální variantu, tedy GLADEN MC 165.
39|Peter , 31.07.2015, 23:46
Dobry denChcel by som sa informovat ci pasuju tieto repraky aj do mitsubishi lancer 2014
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.08.2015 10:10
Dobrý den Vážený zákazníku, dle dostupných informací ano.
38|Petra , 27.06.2015, 19:54
Dobry den, prosim, jsou tyto repraky vhodne do Fordu Focus I ? Dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.06.2015 11:44
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, při použití MDF podložek pro Ford Focus.
37|tomáš Kupčák , 27.06.2015, 19:09
Dobrý den. Mám dotaz ohledně výběru repro. Přemýšlím nad reproduktory MAC AUDIO STAR X 2.16 nebo o třídu výš FOCAL PERFORMANCE PS 165V a chtěl jsem se zeptat na srovnání s GLADEN M 165 V2. Co by jste mi doporučil? Samozřejmě chci zatlumit dveře STP anticor folií. Jedná se o vozidlo VW Passat B 5,5. Neuvažuji o zesilovači jen autorádio. Děkuji za odpověd.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 29.06.2015 11:29
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych volil z těchto variant právě reproduktory FOCAL PERFORMANCE PS 165V. Zvukově jsou opravdu velice dobré, doporučuji.
36|Pavel Horák , 19.06.2015, 20:06
Dobrý den. Ještě jeden dotaz - Píšete, že vyšší citlivost mají Gladen M 165. Když se však dívám, vidím u 165 90,74 dB a u 130 92dB. Jsem tedy zmaten, možná za to může jen má nezkušenost v tomto oboru. Dále bych se chtěl zeptat zda-li vadí, když si objednám 3ohmový reproduktor, když mám rádio na 4-8ohmů. Ještě jednou díky za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.06.2015 10:08
Dobrý den Vážený zákazníku, oboje repro má velmi slušnou citlivost a není problém, je zapojit na samotné autorádio. Doporučil bych osadit  M 165 V2, které díky větší ploše membrány budou mít také více basů a celkově lepší zvuk.
35|Pavel Horák , 18.06.2015, 16:36
Dobrý denV manuálu autorádia mám napsáno "Maximální výstupní výkon - 50W x 4", tím pádem se ptám, zda-li jsou repro "GLADEN M 165 V2" vhodné pro tohle rádio.Jestli ano, chtěl bych se zeptat jestli za této situace - (výstupní výkon 50W x 4) poznám rozdíl mezi "GLADEN M 165 V2" a "GLADEN M 130 V2", které si liší "dle mého" pouze ve výkonu. Má tedy smysl kupovat repro s vyšším výkonem?DěkujiPavel Horák.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 19.06.2015 09:23
Dobrý den Vážený zákazníku, my zcela běžně tyto reproduktory zapojujeme na samotné rádio, mají vysokou citlivost, což je nejdůležitější aspekt při výběru reproduktorů na rádio. Gladen M 165 mají lepší zvuk i citlivost oproti M 130.
34|Petr N , 12.06.2015, 08:58
Dobry den uvažuju o koupit těchto repro. Zajimalo by me jestli pujdou namontovat do BMW e39 sedan na zadni plato bez nejakych vetsich uprav..a jestli výškove pujdou dat namisto originalnich do zadnich dveri. Pokud ne tak co doporucujete do 4000kč .Děkuju
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 12.06.2015 12:51
Dobrý den Vážený zákazníku, nejsem si zcela jistý, ale řekl bych, že v zadním platě jsou osazeny reproduktory 130mm. Doporučuji oměřit jak průměr, tak montážní hloubku.
33|Radek , 08.06.2015, 18:30
Dobrý den. Měl jsem dnes u vás auto Fabii2 na výměnu a lehčí vytlumeni předních dveří za tydle repro GLADEN M165 V2 a i výměna autorádio za KENWOOD s BT a jsem naprosto spokojen. A mohu jedině doporučit tuhle kombinaci a tendle obchod se servisem. Děkuji vám jste nejlepší :-)
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.06.2015 09:01
Dobrý den Vážený zákazníku, velice děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen :)
32|Petr , 25.05.2015, 11:58
Dobrý den, mám VW Golf V a OEM rádio RCD500, bude nějaký problém v kombinaci rádia s těmito reproduktory? Moje současné reproduktory nehrají špatně ale i když mám na rádiu basy na maximum, jsou slabé, rádio nemá žádnou funkci LOUD, pouze nastavení basy/středy/výšky. Polepším si nějak nebo bude potřeba i nové rádio? Předem děkuji za odpověď.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.05.2015 13:13
Dobrý den Vážený zákazníku, výměnou reproduktorů si v každém případě polepšíte, doporučuji dveře také vytlumit. Samozřejmě limitován pak budete nízkým výkonem originálního autorádia a takřka nulovým nastavením. Funkce LOUD a korekce basů na maximum, pouze zhorší kvalitu výsledného zvuku. 
31|Libor , 25.05.2015, 00:12
Dobrý den, chystám se pořídit škodu fabia 3 ale když jsem zkoušel u prodejce ve vystaveném voze rádio tak mi přišel zvuk dost špatný. Předpokládám že originální rádio už z důvodu jiných funkcí které se týkají vozidla nebude možné vyměnit a tak se chci zeptat jestli jen výměnou repro dosáhnu výrazně lepšího zvuku (tyto repro doporučujete do fabie 3). Nyní mám ve starém autě komponentní repro mac audio amp fire 2.16, rádio kenwood v ceně asi 3 tisíce kč a jsem spokojený.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 25.05.2015 13:06
Dobrý den Vážený zákazníku, výměnou reproduktorů za GLADEN M165 V2 a důkladným vytlumením dveří, dosáhnete velmi slušného zlepšení zvuku, i při zachování originálního autorádia.
30|Althax , 21.05.2015, 18:32
Dobrý den, hodlám si pořídit repro cca do 3000tis. Jaký typ by jste mi doporučil tento nebo" AUDIO SYSTEM MX 165 PLUS V2"a jdou výšky dát do originál kapliček V passat b5. Díky za odpověď
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.05.2015 09:01
Dobrý den Vážený zákazníku, výškové reproduktory lze namontovat do originálních pozic. Reproduktory bych volil GLADEN M 165 V2.
29|Vojtěch , 10.05.2015, 21:13
Dobrý den, vážně uvažuji o koupi těchto repro a to hlavně kvůli vaší neustálé chvále jejich zvuku. Chtěl bych se zeptat jestli se tyto gladeny m 165 vejdou do předních i zadních dveří Suzuki SX4 2007. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.05.2015 14:17
Dobrý den Vážený zákazníku, dle dostupných informací lze osadit 165mm repro jak vepředu, tak v zadních dveřích.
28|Henry , 03.05.2015, 21:27
Dobrý den, budou tyto repro gladen m 165 v2 hrát s originálními radiem funky montovaným do škody citigo?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.05.2015 14:53
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, díky vysoké citlivosti jsou vhodné i pro zapojení na samotné autorádio.
27|Karel , 23.04.2015, 23:40
Zdravím, na vyhýbce pro výšky je červený drát , který po přestřižení má utlumit výšky .Je tento dodaný výškáč moc dominantní ?Doporučujete toto přestřižení , nebo většinou necháváte tak ? ( výšk. repro by bylo na palubce )
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.04.2015 11:54
Dobrý den Vážený zákazníku, záleží na pozici a umístění výškových reproduktorů a akustice vozu. Doporučuji vyzkoušet než se bude stříhat.
26|Lukáš , 23.04.2015, 20:17
Ďakujem za odpoveď, uprednostním teda pôvodný držiak a vytlmím ho ešte. Prosím ešte mám jednu otázku, ako zapojiť výšky? Je podstatné vymeniť výhybku? Mám originály na palubovke a najradšej by som nechal kabeláž, len vymenil repro za repro, no netuším kde majú výhybku, vo dverách som žiadnu nenašiel.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 24.04.2015 11:50
Dobrý den Vážený zákazníku, originální výškový reproduktor bude mít pouze kondenzátor, vyhýbku lze zapojit na přívodní kabel v palubní desce.
25|Lukáš , 22.04.2015, 16:21
Dobrý deň prajem, plánujem vymeniť pôvodné repro v Peugeot 407SW (verzia bez JBL). Som rozhodnutý pre tieto + verziu MC dozadu.Nie som si len istý montážou, teraz sú repro osadené v plastových držiakoch, ktoré sú prinitované o plech dverí. Aké riešenie bude najlepšie? Univerzálne MDF podložky, alebo niektorá z tých pre Peugeot? Alebo ich osadiť do pôvodných? (sú celkom pevné a neklepú).Dvere som už komplet vytlmil STP AnticorG + Gladen Wave a Foam.Vopred pekne ďakujem za odpoveď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.04.2015 21:06
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně bych použil originální pokud jsou pevné a oblepil je tlumením, čím je zpevníte a zamezíte tak akustickému zkratu, kdyby někde byla mezera. Na tlumení jste použil výborné tlumení, čili očekávám skvělý výsledek.
24|Kamil , 20.04.2015, 17:15
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kolik by mě vyšla montáž těchto reproduktorů do jednickove Octavií RS plus vy tlumení dveří od vás a zda si výrazně pomohu od sériových reproduktorů? Děláte montáže po domluvě i na počkání? Rádio bych použil Sony XAV-64BT viz. Předchozí můj dotaz. Dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 20.04.2015 17:44
Dobrý den Vážený zákazníku, montáž je otázka cca. 1800,- za vytlumení předních dveří a montáž reproduktorů čistě za práci. Tlumení na jedny dveře vychází 500 - 600 CZK. Rozdíl oproti originálům je výrazný a pokud se domluvíme na termínu, není problém na montáž počkat u nás na prodejně.
23|Michal Smat , 13.04.2015, 13:32
Dobry den mam skoda superb 1 a resim idealni reseni hudby do nej.necham si od vas rad porsdit zaujali me gladen potrebuji kabelaz repro predek zadek vysky zesik 2 din dvd radio a vse potrebne krytky popripade jestli mi to nejak muzete poslat co vse by byla treba.moc dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.04.2015 16:21
Vyřešeno emailem.
22|Alchemix , 22.03.2015, 20:33
Dobrý den, jak byste porovnal tyto repro s AUDISON APK 165? Vim, ze to bude subjektivní porovnání, ale mám to k vám dost daleko na to abych si jel poslechnout. Jde mi o dynamiku, čistý přednes a solidní pevný bas. Montáž do OIIRS, na radio Bolero, dveře zatím netlumene.Cena Audisonu je ted +- stejná jako těchto Gladenu.Díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.03.2015 20:49
Dobrý den Vážený zákazníku, mé doporučení by směřovalo jednoznačně na repro GLADEN M165 V2. Po zvukové stránce jsou pro mne zajímavější.
21|Honza , 22.03.2015, 00:26
Zdravim, mám Audi A6 2007 a audio od Bose ...myslíte že tyhle repro zahrajou lépe? díky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 22.03.2015 19:44
Dobrý den Vážený zákazníku, dle mého názoru nebude rozdíl nějak výrazný. 
20|Dolejší , 16.03.2015, 20:22
Dobrý den, dnes jsem si nainstaloval vámi doporučené repro do škody octavia 1, použil jsem MDF podložky, dveře zevnitř opatřil vrstvou stp gold, za repro gladem M 165 v2 nalepeno Gladem aerofoam. Na vnitřní stranu dveří také stp gold. Rozdíl mezi továrními "papíráky" v platovém kroužku a teď je uplně parádní +1000%. Díky za rady a za postupy v poradně.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 17.03.2015 09:12
Dobrý den Vážený zákazníku, děkujeme za kladnou recenzi :-)
19|Martin , 13.03.2015, 18:39
Dobry den, chtel bych tyhle repro do fabia 1 a chci se zeptat zda tam pujdou a esi potrebuji mdf podlozku a nejsem si jist zda tam bude pasovat vyskovi reproduktor do origo krytu nebo je potreba udelat pruchod skrz?Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 16.03.2015 15:05
Dobrý den Vážený zakazníku, Fabie první generace má bohužel limitovanou montážní hloubku a repro GLADEN M165 V2 je již dost na hraně. S trochou šikovnosti tam dostat půjdou, ale volil bych raději repro s nižší montážní hloubkou. MDF podložky je nutno osadit v každém případě a to tyto. Výškový reproduktor lze osadit do originálního místa, je třeba samozřejmě demontovat originální výškový reproduktor.
18|Václav , 28.02.2015, 23:26
Dobrý den, tak dnes jsem tyto reproduktory namontoval do Mondea mk4. Musel jsem si s tím trochu pohrát (o kousek neseděly otvory pro šrouby, kterými jsou připevněny podložky pod repro ke dveřím a také jsem musel upravit otvory pro výškové reproduktory), ale vše nakonec dobře dopadlo a reproduktory jsou na svém místě. Dal jsem na Vaše rady a všechny dveře jsem alespoň částečně vytlumil pomocí STP ANTICOR + GLADEN AERO WAVE. Repro jsem připojil přes adaptér k repro konektoru ford na stávající kabeláž a musím uznat, že i bez použití zesilovače hrají oproti originálům mnohem čistěji a zřetelněji. Dle mého názoru i dostatečně hlasitě. Všem zájemcům vřele doporučuji a týmu AHIFI děkuji za rady a celkově skvělé stránky. Moc mi pomohly v rozhodování, které repro si pořídit. Václav Šejn
17|zachy , 23.02.2015, 15:17
Originál vw golf iv repro stihaly zas až tak moc nahlas to neni , autorádio jvc kw70bt 2din.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.02.2015 16:32
Originální reproduktory vždy budou stíhat trošku více resp. zahrají jakoby hlasitěji ikdyž neposlouchatelně, ale kvalita zvuku je nesrovnatelná a zcela upřímně s tím zatím neměl nikdo problém čili doporočuji kontrolu provedené instalace, zdali je opravdu vše správně zapojeno a uchyceno, tak jak má být.
16|Vaclav S. , 22.02.2015, 20:23
Zdravim,mam nově tyto reproduktory nainstalovane v Mitsubishi Carisma v komblinaci s autoradiem Alpine CDE-9880R, přední dveře jsem vytlumil pomoci SINUS LIVE ADM. Původně jsem měl v plánu zapojit je přes zesilovač, ale myslim, že nebude potřeba. Samozdřejmě, že na plné vybuzení radio nestíhá, ale při rozumném nastavení hlasitosti hrají repro čiště a dostatečně hlasitě. Opravdu doporučuji!!!
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 23.02.2015 10:00
Dobrý den Vážený zákazníku, jsme rádi, že patříte k velké množině nadšených zákazníků.
15|zachy , 20.02.2015, 15:02
Dobrý den, zakoupil sem u vás reproduktory gladen, když reproduktory hrají na nízké volume tak je to parádní zvuk ale když dám větší volume začne v nich nepravidelné praskat... Nevíte co stim?
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.02.2015 18:43
Dobrý den Vážený zákazníku, na 99% je to autorádiem, které máte příliš nahlas a posílá do reproduktorů zkreslený signál. Zkrátka je autorádio nestačí vybudit. Podle mě už je pouštíte moc nahlas, autorádio má totiž svoje limity.
14|Václav , 16.02.2015, 19:54
Dobrý den, prosím o info.Výše už jsem se dočetl, že tyto reproduktory pasují ,při použití redukčních podložek, do Mondea mk4 (super). Také jsem se dočetl, že pokud chci měnit zadní repro, tak je lepší vyměnit rovnou i přední repro. Chtěl bych se jen dotázat, jestli budu moci připojit tyto reproduktory na stávající kabeláž (včetně původních konektorů) nebo zda budu potřebovat ještě jiný montážní materiál (očka,konektory, vidličky, kabely).Předem moc děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 17.02.2015 11:39
Dobrý den Vážený zákazníku, je třeba použít i konektory na repro, ale nedokáži dopředu říct, které tam budou pasovat. Pokud máte možnost konektor vyfotit a poslat mě ho, pokusím se dohledat. Každopádně lze konektory ucvaknout a kabel napájet na nové repro.
13|Jiří , 15.02.2015, 17:15
pokud dám HPF na 125Hz, hrají APM Fire ok, ale bez basů..
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.02.2015 21:03
To je nastavením HPF, logicky, 125 Hz už nejsou moc basy, spíše středobasy a vyšší basy.
12|Jiří , 15.02.2015, 17:14
Dobrý den, mám Audi A3 Sportback, pouze s předními repro. Jsou tyto repro vhodné do předních a zadních dveří na amp Carpower HPB-604? Jaký bude zvuk? Kupoval jsem u vás do předních dveří 01 APM Fire 2.16 na radio Pioneer 4x50W a bez vypnuté HPF při vyšších hlasitostech hodně zkreslují. Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.02.2015 21:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ano vhodné jsou a myslím, že si výrazně polepšíte.
11|Lukáš , 15.02.2015, 01:54
A ještě jsem úplně zapomněl se zeptat jestli se mi do peugeotu 306 break vejdou do předních dveří ročník 2001
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.02.2015 20:59
Ano, vejdou, zde je celkem dost místa na hloubku.
10|Lukáš , 15.02.2015, 01:32
Dobrý den Chtěl bych se zeptat jestli reproduktory gladen M 165V2 nečeká modernizace v blízské době..reproduktory podle recenzí lidí hrají výborně o tom žádna,ale jestli náhodou výrobce nechystá ještě o něco lepší pecku kolem těch 3000kč děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 15.02.2015 20:58
Dobrý den Vážený zákazníku, žádná modernizace se nechystá v blízké budoucnosti.
9|Luděk , 13.02.2015, 09:21
Seat Cordoba 6k2 R.v 2000Děkuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.02.2015 09:58
Pokud použijete potřebné MDF redukce: http://www.ahifi.cz/mdf-podlozky-pro-seat-cordoba-ibiza.html a adaptér na připojení repro: http://www.ahifi.cz/adaptery-k-reproduktorovemu-konektoru-seat-skoda-vw.html tak se Vám je podaří nainstalovat. Ohledně tlumení bych použil 4 x StP Anticor S + 1 x Gladen Aero Wave, které dáte za středobas, stačí 1/2 plátu na jedny dveře.
8|Luděk , 12.02.2015, 23:37
Dobrý den,Prosím o info, zda se vejdou do předních dveří Seat Cordoba 6k2.A co k nim dále potřebuji? Redukce, konektory, popř. ideální tlumící materiál. A počet plátů na dveře.Děkuji za info.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 13.02.2015 09:10
Dobrý den Vážený zákazníku, prosím o rok výroby, děkuji.
7|Tony , 05.02.2015, 22:04
Dobrý den, uvažuji nad koupí těchto reproduktorů, abych je mohl vyměnit za originální v octavii 2. Počítám i s vytlumenim všech dveří. Má smysl dát tyto reproduktory i do zadních dveří, když chci zachovat originální autoradio Stream? Nebo postačí jiné, levnější? Poslouchám hlavně taneční hudbu (house, trance... ) Děkuji.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 06.02.2015 10:16
Dobrý den Vážený zákazníku, smysl to má a pokud je dáte i do dveří zadních, zvuk se Vám zlepší ještě více. Pokud necháte tovární tak zadní reproduktory budou lehce kazit zvuk a pokud dáte nějaké levnější tak to bude stejný problém. Osobně bych je dal i do zadních dveří, navíc jsou ve velmi výhodné akci čili proč si neudělat radost.
6|robo , 04.02.2015, 22:59
Dobrý deň, chcem sa opýtať aký tlmiaci materiál a kolko ho budem potrebovať na predne dvere. Je nutné použiť aj nejaké podložky na hondu civic 5d 2007? Ďakujem.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 05.02.2015 10:52
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji 4 x StP Anticor S a 1 x Gladen Aero Wave (1/2). Redukce na reproduktory: http://www.ahifi.cz/plastovy-adapter-pod-reproduktor-honda-acura.html
5|Milan H. , 03.02.2015, 09:57
Dobrý den,prosím o info, zda se vejdou do předních dveří Peugeotu 206 RV 2002. Nebudou potřeba nějaké podložky?Děkuji předem za odpověď.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.02.2015 12:54
Dobrý den Vážený zákazníku, reproduktory Gladen M165 V2 by se tam měli vejít, redukce nejsou zapotřebí.
4|josef , 02.02.2015, 18:27
Dobrý den, chci se zeptat co znamená výkon rms 2x85 Watt a, jestli jsou lepší než powerbass s-6c.Děkuji za odpověď
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 04.02.2015 12:43
Dobrý den Vážený zákazníku, výrobce to takto udává a můžete to brát jako výkon jedné strany nebo si to sečíst a brát to jako výkon celé sady. Gladen M 165 V2 hraje výrazně lépe než Powerbass S-6C, ano.
3|hanak , 30.01.2015, 00:28
Dobry den jaky biste mi doporučil zesilovač na tyhle reproduktory ? dekuji
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 30.01.2015 11:00
Dobrý den Vážený zákazníku, pokud chcete tyto reproduktory pohánět přes zesilovač, doporučil bych např. tento 2-kanálový zesilovač: http://www.ahifi.cz/zesilovac-mac-audio-zxs-2000.html
2|Jaromír , 24.01.2015, 19:22
Dobrý den,rád bych tímto setem upgradoval zvuk v Opel Astra H - originální repro zvukově nestojí za moc. Jaké byste k těmto předním repro doporučil 130mm koaxiální do zadu? Zůstat u Gladenu (MC130) nebo zkusit i jinou značku (např. jinde chválené MAC Audio Perf. X13.2)? Díky za radu
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 27.01.2015 12:09
Dobrý den Vážený zákazníku, doporučuji se držet jedné značky a zvolit vše od Gladenu. Pokud reproduktory dobře zainstalujete, budete se zvukem spokojený.
1|Tomáš , 21.01.2015, 16:48
Dobrý den, bude stačit na plný výkon autorádio Sony CDX-GT410U? Pokud ne, co byste doporučil? Díky, Tomáš.
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.01.2015 16:42
Dobrý den Vážený zákazníku, na plné vybuzení reproduktorů Gladen je třeba externí zesilovač. Autorádio samotné dokáže repro vybudit odhadem na 50 - 70%, což na běžný poslech bohatě postačuje.

Hodnocení

Celkové hodnocení
97 %
79 zákazníků hodnotilo
69×
10×
Miroslav Škrašek
21. 9. 2023

Dáno do Octavia 2 do předních dveří. Naprostá spokojenost. Hned jak to půjde, dám je i do zadních dveří. Dveře jsem jak to šlo odhlučnil sadou z tohoto obchodu a hraje to nad očekávání dobře.

Matěj Kubejka
16. 9. 2023

Nehrají špatně, nicméně, na originální repro to nemá.

Petr Dolejš
9. 1. 2023

kupuji podruhé, doporučuji

Zdenek
14. 12. 2022

Tak to je velmi milé překvapení 😁 za ty peníze to je neskutečně dobrý.

Zdeněk Valach
30. 7. 2021

Zakoupeno do předních dveří VW California . Po výměně velký rozdíl oproti originál repro, takže naprostá spokojenost !!!

Martin Kolouš
31. 5. 2021

Zdravím, chtěl bych zhodnotit po dlouhodobém používání tyto reproduktory, které jsem montoval místo původních špatně hrajících papírových reproduktorů (jsou vpředu i vzadu) v mém případě se jedná o Škoda Superb 2 Facelift bez soundsystemu (rádio Amundsen+). Upozorňuji, že dveře jsem kompletně vytlumil abych dosáhl největšího efektu použil jsem materiály 2x Comfortmat D2 700x500(na jedny dveře dohromady na všechny 8x) a 3x Comfortmat Soft Wave 15 XL . Za sebe mohu říct, že po prvním puštění proběhlo celkem zklamání, protože jsem očekával mohutné basy, super středy a čisté výšky. Nemohu říct, že by nehrály lépe než původní ale nebylo to to pravé. Každopádně jsem se s tím smířil a říkám si, že to třeba časem bude jiné. Po druhém týdnu co jsem měl repro namontované jsem zkusil znovu naladit a mohu říct že jsem byl kur.... překvapenej jak hrajou. Reproduktory se musely nechat rozehrát což jsem předtím nevěděl. Nyní po pořádném nastavení (podle mejch uší) mohu repro jenom doporučit. Jsem opravdu nadšený a překvapený co dokážou tyto repra zahrát a jak si člověk tu muziku užije úplně jinak a více. Mohutné basy, super středy a čisté výšky jsou dokonalé. Vůbec nelituju toho, že jsem do toho dal takové peníze protože se mi hned cestuje lépe a s chutí. Mohu si pustit svoje oblíbené skladby a nemusím kroutit ksichtem co to je a jak to hraje (Rock, Metal, Rap). Vybíral jsem na základě recenzí všude kde jsem je našel a musím říct OPRAVDU NELITUJI!!! samozřejmě jsem dal i na doporučení Ahifi a všichni měli pravdu. Myslím, že pokud se rozhodnete pro tyto reproduktory neuděláte chybu. Jenom taková rada na závěr: pokud se chcete do toho všeho pustit samy jako já tak budete absolutně vyřízený a musíte mít schopného mechanika jako já jinak budete absolutně v prd... namontovat repro není nic easy a pro každého. Jakože příště bych to nechal odborníkům kteří vědí co dělají a nebudou jim trvat dvoje dveře 8 hodin a nebudou mít pořezaný ruce od plechů :))

Filip Z
1. 12. 2020

Výborný upgrade k originálnímu radiu bez externího zesilovače. Mám je v Octavii 3 facelift už skoro rok s radiem Bolero a ten výkon oproti standardu je perfektní. I při vyšší hlasitosti si zachovávají hluboké basy, výšky jsem musel trošku utlumit v nastavení, ale každému vyhovuje něco jiného. Určitě doporučuji před výměnou vytlumení dveří. Zmizí pak nepříjemné drnčení plastů při vyšší hlasitosti a člověka tak nějak víc těší ta změna kvality zvuku...

Jiří Novotný
27. 9. 2018

Oproti konkurenci výrazně lepší ,plastické příjemné basy doporučuji

Miroslav Toman
31. 8. 2018

Měnil jsem místo HERTZ DSK 165.3 a musím říct že i tam je znát rozdíl.Lepší výšky, neřežou do uší, krásné hedvábné vysoké tóny až se nechce jit s auta ven.Středové pásmo je super asi dáno tím, že do nich jde vše co pustíte z rádia. (bez filtru) osobně mám nastaveno\" through\".Basové pásmo taky super, ale jak jsem četl chce jim dát čas na rozhýbání. Myslím si, že se jim zatím moc dopředu nechce.Děkuji za doporučení.Pokud chcete něco lepšího berte je!!! A určitě doporučuji u Octavia I TLUMIT DVEŘE!!!

Vladimír
23. 8. 2018

Montovano do prednich dveri Golfu VI s kompletnim vytlumenim dveri. Radio original RCD-510. Po prvotnim rozcarovani kdy trvalo asi mesic az dva nez se poradne rozehrali, nyni muzu s klidnym svedomim vrele doporucit. Oproti tovarnim repro je to vyrazny rozdil. Hraji proste skvele :-)

Václav
27. 1. 2018

Velmi spokojený, super zvuk

lubos pavucek
23. 12. 2017

Ještě je nemám namontované ale jistě budou v pohodě

Adam Staško
8. 12. 2017

Oproti papírovým repro (superb2) je rozdíl značný,ale bohužel originál autorádio neposkytuje dostatečný výkon tak to budu muset dokrmit zesákem :))) jediná negativní věc byla že byl špatně nalisován faston konektor na výškovém repro a vypadl..,musel jsem ho pořádně scvaknout kleštěma

Ověřený uživatel
1. 10. 2017

Bohužel nemohu soudit, jelikož teprve teď jsem je namontoval. Ale dle rádce a vůbec všickni je doporučujou. Za mne pět! :) Tedy jako doplnek ke RS165Speed do zadních dveří.

Petr Dostalek
30. 9. 2017

Perfektni !

Ověřený uživatel
17. 6. 2017

Perfektni

Jolana Vráblová
4. 6. 2017

Hrají opravdu pěkně, jen to chtělo tak cca 3 měsíce na to, aby se rozehrály. Výšky byly moc hlučné, mám je ve sloupcích, ale daly se zkorigovat. Jen středové pásmo je trošku slabší. Vyhrávát na nich taneční hudbu místo metalu, tak by byly pro tento styl ideální. Po rozehrání jsem s nimi i tak spokojená.

Václav Eder
2. 6. 2017

Za tu cenu dost muziky.

O. Kroupa
29. 5. 2017

Repra hraji pekne, prokreslena basova slozka. Trosicku slabsi stredu, ale staci poladit EQ.Instaloval jsem spolecne s kompletnim odhlucnenim prednich dveri do OCT1 RS.Zmena proti tovarnim repro podobna pocitu z jizdy pri presednuti z O1 1.6 74kw do 01 RS :-D

Přemysl Voda
9. 5. 2017

Tyto Gladeny patří ve své třídě ke špičce. Nesmírnou výhodou je jejich vysoká citlivost a tím pádem možnost zapojení na OEM rádio bez zesilovače.

Ladislav Popelář
16. 2. 2017

perfektní repro za slušnou cenu. vyměněno za origo repro v SAABu a kvalita zvuku vzrostla o 100% :-)

Vašek
31. 1. 2017

Tyto repro jsem vymenil za STD repro z octavie I a musim rict ze je to jako nebe a dudy! Vysky i basy jsou super a zvuk je krasne cisty..myslim ze v teto cenove kategorii je to nejlepsi volba

Petr Lebeda
2. 1. 2017

Nainstalovane do Octavie combi (1. generace) na MDF podlozky zakoupene zde, hraji na original Skoda Symphony autoradio, predni dvere vytlumene. Zvuk je proti originalnim repro nekde uplne jinde, otazkou je do jake miry by po vytlumeni dveri hraly originalni reproduktory. Subjektivne reproduktory postradaji stredni pasmo. Radio je treba mit o trochu vice zesilene, s nejvetsi pravdepodobnosti k nim dodam jeste zesilovac. Celkove spokojenost, pouze mirne zklamani ze stredniho pasma.

Miloslav Wastl
2. 12. 2016

Krmím je autorádiem JVC KD-X330BT (50W na kanál), FLAC soubory. Kvalita zvuku o třídu lepší než tovární repro Škoda Octavie I. (přibylo ovšem i vytlumení dveří, STP ANTICOR L + GLADEN AERO WAVE). Jediné na co dát pozor, při montáži musíte ohnout plech který je za reproduktorem, protože jsou o pár mm hlubší!Při vyšší hlasitosti hlasitosti jde kvalita dolů (vyšší hlasitost myslím na plný pecky :-D), podle mě nestíhá autorádio. Do budoucna přibude asi zesík :-). Při rozumném zesílení, kvalita zvuku super. Basy ne nijak oslnivé, ale za mě dostačující, pěkné, úderné, žádné dunění jedné hluboké frekvence jak u továrních repro. Středy trochu horší, honím je equalizerem - poté OK. Výšky super, nádherně jdou rozeznat typy činelů které zní, až hedvábně čisté bych řekl. Montováno s MDF podložky Škoda Octavia 1.Celkové hodnocení 85%. Cena/výkon super. Doporučuji.

Vít Liška
18. 11. 2016

Hrají perfektně.

Michal Koždoň
7. 10. 2016

Super cena

Martin Holub
5. 10. 2016

Paráda, hrají kvalitně. Jen škoda že tam nejsou šrouby které pasují do originálních rámečku daných aut, ale to je můj problem. Vše super :)

Ověřený uživatel
26. 9. 2016

Instalace do prednich dveri bmw e39 a hraji tam suprove.

Ověřený uživatel
26. 7. 2016

Na doporučení p. Fleka jsem zvolil tento typ reproduktorů, jakožto náhradu původních (odcházejících) reproduktorů k sériovému rádiu.Fantastická změna. (Ještě dodáno tlumení STP)

Roman Rajf
15. 7. 2016

Naprostá spokojenost, hodně dobře utracené peníze :)

miroslav lhotka
28. 6. 2016

velka spokojenost

peter haulis
14. 6. 2016

jsem velice spokojen

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.