Můj účet

Co použít na montáž reproduktorů ve Škoda Octavia 3

Na výměnu předních reproduktorů ve Škodě Octavia 3 použijte

Průměr původních reproduktorů ve Škoda Octavia 3 je 165 mm, jedná se zde o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na nové přední reproduktory pro Škoda Octavia 3 jsou špičkové německé reproduktory Gladen M 165 V2. Nové výškové reproduktory je třeba uchytit, např. pomocí tavné pistole. S uchycením na původní místo je třeba si chvíli pohrát a plasty poupravit tak, aby nový výškáč hezky dosedl. Kabely můžete ponechat původní. Při demontáži dveřní výplně si dávejte velký pozor při odmontovávání ovládání oken, může dojít k poškození plastových pacek. Abyste si hudbu v autě užili opravdu naplno, doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Škoda Octavia 3. Naleznete zde více variant námi otestovaných a často montovaných reproduktorů v několika možných cenových kategoriích.

Tlumení předních dveří Škoda Octavia 3

Na výměnu zadních reproduktorů Škoda Octavia 3 použijte

Velikost (průměr) zadních reproduktorů ve Škodě Octavia 3 je 165 mm a jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na zadní reproduktory do Škoda Octavia 3 jsou ověřené Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Opět doporučujeme i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Tlumení zadních dveří Škoda Octavia 3

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Škoda Octavia 3 namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku