Můj účet

Co použít na montáž reproduktorů ve Škoda Superb 3

Na výměnu předních reproduktorů ve Škodě Superb 3 použijte

Průměr sériových reproduktorů ve Škoda Superb 3 je 165 mm, jedná se zde o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na nové přední repráky pro Škoda Superb 3 jsou výborné německé reproduktory German Maestro CS 6508 IV. Nové výškové reproduktory je třeba uchytit, např. pomocí tavné pistole. S uchycením na původní místo je třeba si trošku pohrát a plasty poupravit tak, aby nový výškáč hezky dosedl. Při demontáži dveřní výplně si dávejte pozor na světlovody (ambientní osvětlení), aby nedošlo k vytržení kabeláže. Kabely nechejte původní. Abyste si hudbu v autě užili opravdu naplno, doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Abychom vám výběr co nejvíce ulehčili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Škoda Superb 3. Najdete u nás více variant námi otestovaných a často montovaných reproduktorů v několika cenových relacích.

Tlumení předních dveří Škoda Superb 3

Na výměnu zadních reproduktorů Škoda Superb 3 použijte

Velikost (průměr) zadních repráků ve Škodě Superb 3 je stejných 165 mm a jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na zadní reproduktory do Škoda Superb 3 jsou ověřené Gladen M 165 V2 nebo levnější Gladen Alpha 165. Opět doporučujeme i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Tlumení zadních dveří Škoda Superb 3

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Netroufáte si na montáž nebo nemáte kde nové reproduktory do Škoda Superb 3 namontovat? Využijte možnosti montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů už dnes. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Autor: Alžběta Mareková
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku