Můj účet
Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Co použít na montáž reproduktorů ve Škoda Yeti

Na výměnu předních reproduktorů ve Škoda Yeti použijte

Velikost resp. průměr předních reproduktorů ve Škoda Yeti je 180 mm a dají se zredukovat na rozměr 165 mm, jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na přední reproduktory pro Škoda Yeti jsou německé reproduktory Gladen M 165 V2. Nové výškové reproduktory je třeba uchytit, např. pomocí tavné pistole. Středobas se našroubuje do MDF podložky. Při demontáži dveřního panelu je problém s demontáží madla dveří, musí se složitě vycvakávat zespodu pomocí háčku. Kabely můžete ponechat originální. Abyste si hudbu v autě užili opravdu naplno, doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3-4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Škoda Yeti. Naleznete zde více variant námi otestovaných a často montovaných reproduktorů v několika cenových kategoriích. V ceně setů jsou zahrnuty nutné redukce pro montáž reproduktorů.

Tlumení předních dveří Škoda Yeti

Na výměnu zadních reproduktorů Škoda Yeti použijte

Velikost (průměr) zadních reproduktorů u Škoda Yeti je 165 mm a jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Náš Tip na zadní reproduktory do Škoda Yeti jsou ověřené Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Opět doporučujeme i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Tlumení zadních dveří Škoda Yeti

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Škoda Yeti namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Autor: Alžběta Mareková
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.