Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů ve Volkswagen Golf VI

Na výměnu předních reproduktorů ve Volkswagen Golf VI použijte

VW Golf VI má z výroby osazený třípásmový audio systém, který se skládá z basového reproduktoru o průměru 185mm, středového reproduktoru o průměru 100mm a výškového reproduktoru. Základní verze audio systému nedisponují středovým reproduktorem. My doporučujeme pro výborný zvuk naše přověřené reproduktory Gladen M 165 V2 nebo levnější reproduktory Gladen Alpha 165. Aby byl výsledný zvuk co nejlepší tak doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Abychom vám výběr co nejvíce usnadnili, vytvořili jsme pro vás sety reproduktorů do Volkswagen Golf VI. Zde najdete mnoho variant námi otestovaných a často montovaných reproduktorů v různých cenových kategoriích.

Při použítí Gladen OEM reproduktorů pro Golf VI nebo Focal OEM reproduktorů pro Golf VI není potřeba MDF podložky.

Na výměnu zadních reproduktorů ve Volkswagen Golf VI použijte

Zadní dveře u automobilu Golf VI jsou osazeny 165mm komponentními reproduktory. Jako zadní reproduktory do VW Golf VI doporučujeme ověřené Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Opět bude nejlepší i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Volkswagen Golf VI namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

VW Golf VI
VW Golf VI - ozvučení
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.