Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů ve Volkswagen Golf VII

Na výměnu předních reproduktorů ve Volkswagen Golf VII použijte

Ve vozech Volkswagen Golf VII v předních dveřích jsou originální 165 mm  2-pásmové komponentní reproduktory. Pro vylepšení továrního ozvučení automobilu doporučujeme naše špičkové a prověřené německé reproduktory Gladen M 165 V2 nebo levnější reproduktory Gladen Alpha 165. Pro co možná nejlepší akustiku doporučujeme také tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas. Dále jsme pro vás také vytvořili sety reproduktorů do Volkswagen Golf VII. Zde najdete mnoho variant námi otestovaných a často montovaných reproduktorů v různých cenových kategoriích.

Při použítí Gladen OEM reproduktorů pro Golf VII není potřeba MDF podložky.

Na výměnu zadních reproduktorů ve Volkswagen Golf VII použijte

Zadní dveře u automobilu Golf VII jsou osazeny 165mm komponentními reproduktory. Jako zadní reproduktory do VW Golf VII doporučujeme ověřené Gladen M 165 V2, levnější Gladen Alpha 165 nebo ekonomická varianta v koaxiálním provedení Gladen Alpha 165 coax. Opět bude nejlepší i zadní dveře vytlumit, počet plátů na 1 zadní dveře: 3 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického tlumení Gladen Aero Wave, který nařežete na 1/4 nebo ideálně na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Volkswagen Golf VII namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Související produkty

Podobné články

VW Golf VII
VW Golf VII - výměna reproduktorů
Celý článek
VW Golf VII
VW Golf VII - montáž reproduktorů a zesilovače
Celý článek
VW Golf VII
výměna reproduktorů, odhlučnění
Celý článek
VW Golf VII
montáž reproduktorů German Maestro
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.