Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů ve Volkswagen Transporter T6

Na výměnu předních reproduktorů ve Volkswagen Transporter T6 použijte

Originální reproduktory ve voze Volkswagen Transporter T6 mají průměr 185mm a jedná se o 2-pásmové komponentní reproduktory. Jako nové reproduktory doporučujeme naše prověřené, špičkové reproduktory Gladen M 165 V2 nebo levnější Gladen Alpha 165. Výškové reproduktory se umístí na místo původních a uchytí se pomocí tavné pistole. Pro výborný výsledný zvuk doporučujeme tlumení dveří. Na kvalitní vytlumení 1 dveří u vozu Transporter T6 použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si rozstřihnete na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobasový reproduktor. Dále jsme si pro vás také nachystali sety reproduktorů do Volkswagen Transporter T6, které vám pomohou s výběrem.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do VW Transporter T6 namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

VW Transporter T6
VW Transporter T6 - ozvučení
Celý článek
VW Multivan T6
VW Multivan T6 - ozvučení
Celý článek
VW T6 Multivan
VW T6 Multivan - ozvučení
Celý článek
VW Transporter T6
výměna reproduktorů a odhlučnění
Celý článek
VW T6
montáž reproduktorů German Maestro a odhlučnění
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.