Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Co použít na montáž reproduktorů ve VW Passat B8

Na výměnu předních reproduktorů ve Volkswagen Passat B8 použijte

Volkswagen Passat B8 je vybavený třípásmovým audio systémem. Tento systém se skládá z basového reproduktoru o průměru 185mm, který je umístěný na vnitřním plechu dveří. Dále je to pak středový reproduktor o průměru 100mm který je umístěný na čalounění dveří a výškový reproduktor který je v domečku u kliky dveří. Základní audio systémy v tomto voze je bez středového reproduktoru. Jako nové reproduktory pro tento vůz doporučujeme Gladen M 165 V2 a nebo pak dražší variantu German Maestro Concept CS 6508 IV. Pro maximální využití reproduktorů doporučujeme tlumení dveří. Na vytlumení 1 dveří použijte 3 až 4 pláty tlumení Profidamp Alubutyl 18 V2 a 1 plát akustického gumomolitanu Gladen Aero Wave, který si nastříháte na 1/4 nebo ještě lépe na 1/2 a nalepíte jako druhou vrstvu přímo za středobas.

Na výměnu zadních reproduktorů Volkswagen Passat B8 použijte

Ve voze Volkswagen Passat B8 jsou v zadních dveřích 2-pásmové komponentní reproduktory. Jsou to reproduktory o průměru 165mm. Jako nové reproduktory pro tento vůz doporučujeme Gladen M 165 V2 a nebo pak dražší variantu German Maestro Concept CS 6508 IV. Pro maximální využití reproduktorů doporučujeme tlumení dveří.

Odborná montážní dílna autohifi v Brně

Máte obavy, že montáž nezvládnete nebo nemáte kde nové reproduktory do Volkswagen Passat B8 namontovat? Využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Brně a sjednejte si termín na montáž reproduktorů. Montáž můžete objednat telefonicky na 602 547648, na emailu montaze@ahifi.cz nebo osobně na prodejně v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

VW Passat B8
VW Passat B8 - montáž výškových reproduktorů a subwooferu, tlumení dveří
Celý článek
VW Passat B8
VW Passat B8 - montáž reproduktorů a zesilovače
Celý článek
VW Passat B8
VW Passat B8 - tlumení dveří
Celý článek
VW Passat B8
vytlumení dveří
Celý článek
VW Passat B8
odhlučnění, montáž zesilovače a výškových reproduktorů
Celý článek
VW Passat B8
výměna reproduktorů, tlumení dveří
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.