Můj účet
Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Jak zapojit externí zesilovač na originální autorádio

Originální autorádia nemají RCA výstupy na externí zesilovač, automobilky nepočítají dnes s tím, že majitel vozu bude ještě připojovat další zesilovač. Pokud ovšem chcete zesilovač na originální autorádio přeci jen připojit a vylepšit ozvučení vozidla, řešením je adaptér HIGH/LOW, který se napojuje buď za samotné autorádio paralelně k reproduktorovým kabelům, nebo přímo k jakémukoliv reproduktoru. Připojením high/low adaptéru neztratíte nic na kvalitě reproduktorů a budou vám hrát ve stejném počtu i po připojení high/low adaptéru, který si vezme pouze signál.

Kvalita high/low adaptéru ovlivňuje výslednou kvalitu zvuku, resp. kvalitu samotného signálu. Pokud doplňujete tovární ozvučení o subwoofer, zvolte klasický high/low adaptér typu Sinus Live HL-406. Pokud měníte reproduktory a instalujete i kvalitní zesilovače, zvolte i kvalitní high/low převodník, který vám převodem z nízkoúrovňového signálu vytvoří vysokoúrovňový signál v odpovídající kvalitě.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Nevíte, jak vybrat ten správný zesilovač? Poradíme Vám!
Při nákupu zesilovače do auta je potřeba vědět, na co se bude zapojovat, jaký je jeho výkon a počet kanálů. Pokud byste potřebovali odbornou montáž, obraťte se na naši brněnskou dílnu.
Celý článek
Můžu zapojit subwoofer na samotné autorádio?
Rady, jak postupovat v případě nejasností ohledně připojení subwooferu k autorádiu.
Celý článek
Má originální autorádio RCA výstupy na zesilovač?
Zodpovězení otázek týkajících se možnosti připojení zesilovače na originální autorádio.
Celý článek
Jak se zapojuje high/low adaptér a k čemu slouží
Ukážeme vám teoreticky, jak se zapojuje high/low adaptér.
Celý článek

Komentáře k článku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.