Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Má originální autorádio RCA výstupy na zesilovač?

Originální autorádio nemá RCA výstupy na externí zesilovač. Automobilky nepočítají s tím, že majitel vozu bude ještě připojovat další zesilovač. Pokud ovšem chcete zesilovač na originální autorádio přeci jen připojit, řešením je adaptér HIGH/LOW, který se napojuje buď za samotné autorádio paralelně k reproduktorovým kabelům a nebo přímo k jakémukoliv reproduktoru. Připojením high/low adaptéru neztratíte nic na kvalitě reproduktorů a budou Vám hrát ve stejném počtu i po připojení high/low adaptéru, který si vezme pouze signál.

Kvalita high/low adaptéru ovlivňuje výslednou kvalitu zvuku resp. kvalitu samotného signálu. Pokud doplňujete tovární ozvučení o subwoofer, zvolte klasický high/low adaptér typu Sinus Live HL-406. Pokud měníte reproduktory a instalujete i kvalitní zesilovače, zvolte i kvalitní high/low převodník, který Vám převodem z nízkoúrovňového signálu vytvoří vysokoúrovňový signál v odpovídající kvalitě.
 
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Můžu zapojit subwoofer na samotné autorádio?
Celý článek
Jak zapojit zesilovač na originální autorádio?
Celý článek
Nevíte, jak vybrat ten správný zesilovač? Poradíme Vám!
Při nákupu zesilovače do auta je potřeba vědět, na co se bude zapojovat, jaký je jeho výkon a počet kanálů. Pokud byste potřebovali odbornou montáž, obraťte se na naši brněnskou dílnu.
Celý článek
Nevíte, jak vybrat to správné autorádio? Poradíme Vám!
Plánujete nákup autorádia? Poradíme Vám, na co si dát pozor a jak úspěšně zvládnout zapojení autorádia.
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.