Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Medium – zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla, zlatá střední cesta

Medium – zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla, zlatá střední cesta

Střední odhlučnění vozidla je nejvíce prováděná montáž v naší dílně a také zlatá střední cesta v případě zájmu o odhlučnění vozidla střední třídy (Škoda Octavia III). Zvýhodněná cena Medium balíčku odhlučnění je 16.490,- vč. DPH (sleva -6,3%) (cena bez zvýhodnění by byla 17.578,-). V případě, že je vozidlo výrazně menší nebo naopak větší bude cena individuálně upravena podle počtu tlumení a hodin práce.

Co obsahuje balíček Medium?

Jak dlouho trvá montáž odhlučnění?

Medium odhlučnění trvá zpravidla 14 hodin. Na vozidle budou pracovat 2 technici. Časová náročnost je pak 7 hodin od začátku do konce montáže. Montáž tedy zvládneme vždy v rámci 1 pracovního dne.

Účinnost vytlumení Medium

Střední balíček odhlučnění vozidla Medium je vhodný pro většinu majitelů aut, kteří chtějí radikálně snížit hladinu hluku na palubě vozidla a při tom myslí na dobrý poměr cena/účinnost. Odhlučnění dveří, zavazadlového prostoru a předních podběhů výrazným způsobem omezí hluk, při použití a správném rozvržení ověřených tlumících materiálů. Váha použitého tlumení: 22 kg.

Naše reference – více jak 500 odhlučněných vozidel

Tlumením vozidel se zabýváme od roku 2013 a v ČR jsme dokázali vytlumit už přes 500 vozidel. Nasbírali jsme tak velké množství zkušeností a to jak co se týče aut, tak použitých materiálů a o jejich správném rozmístění při aplikaci. Naše montáže odhlučnění vozidel.

Jak a kde můžu balíček odhlučnění objednat?

Objednávky na odhlučnění vozidla nám můžete posílat na email montaze@ahifi.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 602 547 648. Montáže provádíme v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Light odhlučnění vozidla
základní zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla s ohledem na váhu a nízkou cenu
Celý článek
Professional odhlučnění vozidla
zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla bez kompromisů
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.