Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Odhlučnění vozidel / tlumení aut


Postupně vám začíná vadit hluk od kol, z kufru či tlukot dieselového motoru? Nechcete auto prodávat, ale chcete si zvýšit komfort cestování a užít si klidu a ticha i v autě? Fenoménem 21. století se v této oblasti stalo odhlučnění a tlumení vozidel, se kterým máme reálné a dlouhodobé zkušenosti (odhlučnili jsme již více jak 100 vozidel). Pro měření hluku používáme profesionální hlukoměr TESTO 816. Na přání jsme schopni změřit dB úroveň hluku před a po odhlučnění auta.

Na naší kamenné prodejně v Brně máme všechny tlumící materiály, se kterými na dílně pracujeme a rádi vám je předvedeme. Na prodejně máme speciální nerezovou konstrukci, na které máme zavěšeny 2 dveře ze Škody Octavia 1, jedny jsou vytlumené a druhé nevytlumené a můžete tak během sekundy porovnat jaký je v nich rozdíl. Rozdíl je obrovský, přijďte se o tom přesvědčit, dveře jsou plně aktivní.
 

Hyundai ix20


 

Mazda 6 Skyactiv


 

Honda Civic


 

Mazda 6 Skyactiv


 

VW Golf III GTI


 

Škoda Superb 2


 

Toyota Auris


 

Audi A5


 

Opel Vivaro
Váš nákupní košík0 ks, cena 0
Vyberte měnu:


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz
Proč nakoupit u nás
Další výhody nákupu