Můj účet

Několik novinek od Infinity Wax

Infinity Wax je uznávaná a inovativní značka, která na trh uvádí produkty, které dlouhodobě testuje, a se kterými vnáší do světa detailingu vždy něco nového. Se značkou Infinity Wax spolupracujeme již 3 roky a byl tedy nejvyšší čas "zapracovat" na sortimentu, který si u nás každý zákazník může zakoupit. Na podzim letošního roku jsme tedy do našich virtuálních poliček na e-shopu zařadili sedm novinek této značky. Při doplňování nových produktů jsme vyměnili fotky produktů za lepší, a také jsme přidali do detailu video s popisem, jak se daný přípravek správně používá. Novinky jsou již na cestě do našeho skladu a brzo budou dostupné. (Při aktualizaci jsme také plošně zlevnili všechny produkty, a to řádově od 1 do 12% !!!)

O značce Infinity Wax

Tato značka vznikla v roce 2013 v Edinburgu, ve městě, kde se natáčel kultovní film Trainspotting. Zakladatelem značky je Michael Cipriani, který prožívá svůj americký sen, a jak on sám říká: „Nikdy bych nevěřil, že je možné vybudovat v dnešní době autokosmetikou přesyceného trhu novou značku a prorazit s ní." Značku založil díky vlastní potřebě kvalitních vosků, které mu na tehdejším trhu chyběly. Proto si je sám začal vyrábět a testovat. Po překvapivě výborných výsledcích se rozhodl "jít do toho naplno" a do světa autokosmetiky přinést něco nového, vysoce kvalitního a s nadstavbou netradičních výsledků. No řekněte sami, už jste někdy viděli vosk, který je složen z pěti druhů přírodních vosků a k tomu navíc s příměsí SiO2? Dá se říct, že Infinity Wax Primo je v podstatě bezkonkurenční vosk.

Představení novinek od Infinity Wax

  • Dekontaminační autošampon Infinity Wax WAX OFF Shampoo - silný alkalický šampon určený k odstranění vosků a sealantů z vozidla. Tento produkt se používá buď k odstranění starých vosků nebo jiných ochranných produktů, nebo k obnovení funkčnosti dříve aplikovaných keramických povlaků. Můžete ho zakoupit v 500ml nebo 5litrovém balení.
  • Mytí bez vody Infinity Wax Zero Water - bezvodný čisticí přípravek 3 v 1, který umožňuje "bezpečně" čistit a chránit vaše vozidlo v oblastech s omezením přítoku vody nebo zákazem používání vody na mytí aut. Produkt lze použít třemi různými způsoby, díky čemuž je zcela unikátní! Nabízí se v 500ml nebo 5litrovém balení.
  • Šampon na ALU kola Infinity Wax Wheel Shampoo - vysoce koncentrovaný alkalický šampon navržený speciálně k bezpečnému rozkladu brzdového prachu a nečistot, které zůstávají na ALU kolech. Stačí nalít pouze 25 až 50 ml šamponu do kbelíku se studenou vodou, abyste vytvořili skutečně napěněný roztok a mohli jste kola mýt rychle a efektivně. Šampon na kola je vhodný pro citlivé laky kol a je ideálním produktem pro použití na vozech s keramickými brzdami. Možno zakoupot v 500ml nebo 5litrovém balení.
  • Povlak na pneumatiky Infinity Wax Tyre Candy - super hustý, ochranný povlak na pneumatiky s vůní sladkého pamlsku. Tyre Candy je vhodný také na nelakované plasty a gumu jako krátkodobá ochrana. Po aplikaci zasychá do lesklého, nemastného povrchu, který nelepí. Na pneumatice dokáže vydržet až 6 týdnů.
  • Keramická ochrana laku Infinity Wax Synergy 2 Year Coating Kit - povlak, který navazuje na Lite, což je jednoletý stříkací ochranný povlak. Synergy 2 zvyšuje ale výkon ve všech oblastech! Dvakrát odolnější, ještě snazší aplikace, neuvěřitelný lesk a samozřejmě legendární kapičkování a špičková ochrana laku. Pokud hledáte vysoce výkonný keramický povlak, který můžete aplikovat doma, pak už dál nehledejte. Tento set je dodáván v praktické aplikační sadě, která obsahuje 1 x 30 ml ochranný povlak a oboustranný aplikátor. Set je schopen pokrýt 2 vozidla průměrné velikosti nebo 1 větší vozidlo plus ALU kola, což z něj dělá jeden z nejvýhodnějších povlaků na trhu.
  • Vosk ve spreji Infinity Wax Supergloss+ Spray Wax - pokračování původního vosku SuperGloss, který poprvé zaznamenal popularitu již v roce 2013. Jeho obrovskou výhodou je vynikající lesk, snadná aplikace a výborné hydrofobní vlastnosti. Výdrž je díky obsaženým polymerům 6 až 8 měsíců s maximálním efektem. To je to, co ze SuperGloss+ dělá jasnou volbu při výběru vosku.
  • Čistič kůže Infinity Wax Leather Cleanser - bezpečný čistič kůže s luxusní toskánskou vůní kůže, která provoní celý interiér vašeho vozu. Leather Cleanser je prémiový sprej na čištění automobilové kůže, který je navržen speciálně pro práci s pigmentovanými a umělými koženými povrchy, které se obvykle vyskytují v dnešních vozidlech. Není ale vhodný pro alcantaru, semiš/nubuk. Kombinací modifikovaných, povrchově aktivních složek s inovativními polymery se Infinity Wax podařilo vyvinout novou generaci čisticích prostředků na kůži. Leather Cleanser nastavuje nový standard a zvyšuje účinnost čištění minimálně o 20 % ve srovnání se stávajícími přípravky na čištění kůže na trhu. Leather Cleanser neobsahuje APEO, je biologicky odbouratelný a chrání životní prostředí. Můžete ho pořídit v 500ml lahvi s rozprašovačem nebo ekonomickém 5litrovém kanystru.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Aqua Car Cosmetics nově na Ahifi
Novinkou v naší nabídce je sortiment Aqua Car Cosmetics, ve kterém najdete zejména špičkové keramické ochrany pro začínající i profesionální detailery. Více info v článku.
Celý článek
Pojďme vyzkoušet nové produkty od Cleantle
Přišel čas na nové, svěží značky z kategorie péče o auto. Jedna z dalších nových značek u nás je Cleantle. Značka, která vzešla z velmi známé značky Cleantech. Brzo skladem!
Celý článek
Italská kouzla se značkou RUPES
Rozšiřujeme nabídku produktů značky RUPES a zároveň snižujeme ceny. Pojďte s námi objevovat kouzelné možnosti renovace laku.
Celý článek
Ewocar - autokosmetika (nejen) pro profesionály
Nově na našem eshopu najdete autokosmetiku Ewocar, která je zaměřena zejména na vysoce odolnou keramickou ochranu, přípravky na leštění laku a bohaté příslušenství.
Celý článek

Komentáře k článku