Můj účet
Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Novinky ve svítidlech Unilite

Pokud jste někdy pracovali na svém autě (např při výměně reproduktorů, leštění, při čištění interiéru... jak se dnes říká - při detailingu), určitě se vám stalo, že doma v garáži vypadalo vše v pořádku, ale druhý den venku na slunci, nebo večer pod lampami např. na benzince, jste zaznamenali, že výsledek není zdaleka tak dobrý, jaký se zdál být uvnitř v garáži. Abyste se vyvarovali situací, kdy vám nezbývá než práci znovu zopakovat, doporučujeme vám pořídit si kvalitní pracovní světlo a při práci si profesionálně svítit. Naši technici používají při práci v dílně zásadně čelovky, což je určitě výborný pomocník při každé práci. Anglická firma Unilite je specialista na pracovní a detailingové osvětlení a pro rok 2021 do své nabídky zařadila 6 novinek:
  • Čelovka Unilite HL-8R - dobíjecí čelovka, která nabízí maximální výkon 475 lumenů ze dvou SMD LED diod a velkou centrální SMD LED diodu s 250 lumeny, kterou lze použít samostatně.
  • Inspekční světlo Unilite IL-375R - skládací kompaktní nabíjecí světlo s maximálním výkonem 375 lumenů z hlavního bílého COB LED světlometu. Kromě hlavního světlometu má zadní sekundární bílé světlo COB s výkonem 250 lumenů a třetí světlo v horní části s maximálním výkonem 100 lumenů bílého světla z SMD LED diod.
  • Pracovní světlo Unilite CRI-1900 - vysoce výkonné CRI světlo, které má schopnost být napájeno ze sítě, nebo používat vestavěnou dobíjecí baterii, + nabízí 2 A powerbanku pro dobíjení jiných zařízení. Má výkon 1900 lumenů z 15,6 W COB LED diody při maximálním nastavení a má čtyři výstupní úrovně (eco, nízkou, střední a vysokou), ze kterých si můžete vybrat, a také výběr ze čtyř barevných teplot 2700 K, 3500 K, 4500 K a 6500 K.
  • Pracovní světlo Unilite CRI-3250 - kvalitní CRI pracovní světlo, které je součástí řady CRI dobíjecích LED světel Unilite a má schopnost být napájeno ze sítě nebo používáno díky dobíjecí baterii, + nabízí 2 A powerbanku. CRI-3250 má variabilní výkon s maximem 3250 lumenů při nejvyšším nastavení a minimálně 200 lumenů při nejnižším nastavení z 30 W COB LED, stejně jako možnost variabilní barevné teploty mezi 2700 K a 6500 K.
  • Pracovní světlo Unilite CRI-1650R - zahrnuje jak výkon, tak kompaktní design. Je pracovním světlem za dostupnou cenu. Díky 1650 lumenové COB LED diodě s vysokým výstupem CRI 96+ poskytuje vynikající jasnost paprsku. Pro zvýraznění nedokonalostí barvy a hologramů lze zvolit rozsah barevných teplot 2700 K / 3500 K / 4500 K / 6500 K. Lze jej také použít k nalezení dokonalého odstínu světla pro vaši práci. Mimořádně odolný nylon a hliníková konstrukce ji udržují v bezpečí. Zadní magnety a otvor se závitem v základně poskytují praktické použití bez držení. Jeho lithium-iontová baterie USB typu C 13500mAh má výdrž až 149 hodin.
  • Ruční svítilna Unilite RA-700R - úhlové pracovní světlo Unilite, které má maximální výstup 700 lumenů z vysoce výkonné diody typu CRI COB LED, s barevnou teplotou 6500 K a je také vybaveno červeným konstantním a červeným blikajícím výstupem. Velmi užitečnou vlastností této svítilny je, že hlava je otočná v úhlu 130°, takže světlo lze snadno nasměrovat tam, kde je to žádoucí pro pohodlné a všestranné použití. Pro práci bez použití rukou má RA-700R na základně silný magnet, který lze připevnit na magnetický povrch, a na zadní straně má také odnímatelný závěsný háček na karabinu otočný o 140°.
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Komentáře k článku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.