Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Professional - velký balíček odhlučnění vozidla

Professional – nejvyšší zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla

Odhlučnění vozidla v nejvyšší verzi Professional. Zvýhodněná cena balíčku Professional je 28.390,- vč. DPH (sleva -7%) (cena bez zvýhodnění by byla 30.514,-). Jedná se o odhlučnění vozidla střední třídy (Škoda Octavia III). V případě, že je vozidlo výrazně menší nebo naopak větší, bude cena individuálně upravena dle počtu tlumení a hodin práce.

Co obsahuje balíček Professional?

Jak dlouho trvá montáž odhlučnění?

Profesionální odhlučnění trvá zpravidla 24 hodin. Na vozidle budou vždy dělat 3 technici současně, takže časová náročnost je pak 8 hodin od začátku do konce montáže. Montáž zvládneme v rámci 1 pracovního dne.

Účinnost vytlumení Professional

Profesionální balíček odhlučnění je pro náročné klienty, kteří požadují maximální účinnost odhlučnění auta. Odhlučnění dveří, zavazadlového prostoru, předních podběhů a podlahy téměř maximálně omezí hluk, při použití a správném rozvržení špičkových tlumících materiálů. Váha použitého tlumení: cca. 41 kg.

Balíček odhlučnění Professional PLUS

Je možné také nabídnout verzi balíčku Professional PLUS, kde je navíc vytlumení stropu auta – 5x Profidamp Alubutyl 18 V2 (1. vrstva na plech) a 10x Gladen Aero Foam (2. vrstva). Zvýhodněná cena tohoto balíčku je 32.790,- vč. DPH. Časově se montáž prodlouží na druhý den.

Naše reference – více jak 500 odhlučněných vozidel

Tlumením vozidel se zabýváme od roku 2013 a v ČR jsme dokázali vytlumit už přes 500 vozidel. Díky tomu jsme nasbírali velké množství zkušeností a to jak co se týče aut, tak použitých materiálů a o jejich správném rozmístění při aplikaci. Naše montáže odhlučnění vozidel.

Jak a kde můžu balíček odhlučnění objednat?

Objednávky na odhlučnění vozidla nám můžete posílat na email montaze@ahifi.cz nebo volejte na telefonní číslo 602 547 648. Montáže provádíme v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Light odhlučnění vozidla
základní zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla s ohledem na váhu a nízkou cenu
Celý článek
Medium odhlučnění vozidla
zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla, zlatá střední cesta
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.