Košík0
Způsoby doručení
Přepravce79 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma
Doprava zdarma od 1500 Kč

Light - základní zvýhodněný balíček odhlučnění

Light – základní zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla s ohledem na váhu a dostupnou cenu

První základní balíček odhlučnění vozidla střední třídy (např. ŠkodaOctavia III). Zvýhodněná cena základního balíčku odhlučnění je 11.390,- vč. DPH (sleva -6,3%) (cena před zvýhodněním 12.165,-). V případě, že je vozidlo výrazně menší nebo naopak větší, bude cena individuálně upravena podle počtu tlumení a hodin práce.

Co obsahuje balíček Light?

  1. Vytlumení 4 bočních dveří – použité tlumící materiály: 4x Profidamp Alubutyl 18 V2 (zadní stěna dveří – 1. vrstva), 4x Profidamp Neoprene 6 (2. vrstva zadní strany dveří), 8x Profidamp Alubutyl 18 V2 (prostřední část dveří)
  2. Vytlumení zavazadlového prostoru – zde použijeme 18x Profidamp Alubutyl 18 V2

Jak dlouho montáž trvá?

Light odhlučnění trvá zpravidla 11 hodin práce. Na vozidle budou vždy dělat 2 technici a časová náročnost je pak maximálně 6 hodin od začátku do konce montáže. Montáž tedy zvládneme vždy v rámci 1 pracovního dne.

Účinnost vytlumení Light

Základní balíček odhlučnění vozidla Light je vhodný pro majitele aut, kteří chtějí odhlučnit vozidlo za dostupnou cenu. Odhlučnění dveří a zavazadlového prostoru dokáže znatelně snížit hluk a rozhodně má smysl. Váha použitého tlumení: 19,40 kg.

Naše reference – více jak 500 odhlučněných vozidel

Tlumením vozidel se zabýváme od roku 2013 a v ČR jsme dokázali vytlumit už přes 500 vozidel, díky čemuž jsme nasbírali velké množství zkušeností a to jak co se týče aut, tak použitých materiálů a o jejich správném rozmístění při aplikaci. Naše montáže odhlučnění vozidel.

Jak a kde můžu balíček odhlučnění objednat?

Objednávky na odhlučnění vozidla nám můžete posílat na e-mail montaze@ahifi.cz nebo se na nás obraťte na telefonní číslo 602 547 648. Montáže provádíme v Brně.
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Medium odhlučnění vozidla
zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla, zlatá střední cesta
Celý článek
Professional odhlučnění vozidla
zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla bez kompromisů
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.