Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Light - základní ekonomický balíček odhlučnění

Základní ekonomický balíček odhlučnění "Light"

Při výpočtu použitých tlumících materiálů vycházíme z velikosti auta nižší střední až střední třídy (Škoda Octavia, VW Passat). Při měření profesionálním hlukoměrem Testo 816 jsme zaznamenali u tohoto balíčku decibelový pokles hluku v rozmezí 1 až 1,5 dB při rychlosti 90 km/hod. Jedná se o orientační balíček, rozsah samotného odhlučnění i zvolené materiály je možné individuálně měnit dle vašich preferencí. Pokud je velikost vozidla odlišná oproti střední třídě, mírně se může změnit i finální cena. Vytlumení dveří výrazně zlepší dynamiku reproduktorů v autě. Celková hmotnost použitých tlumících materiálů v tomto balíčku je cca 9,3 kg.


Jaké tlumící materiály používáme a které části tlumíme?

Tlumení předních dveří - na jedny dveře použijeme následující tlumící materiál (tlumíme 4 vrstvami):
  • 2 ks Profidamp Alubutyl 18 V2 na vnější plech dveří pro plošné zpevnění dveří a zamezení nežádoucích vibrací.
  • 1 ks Gladen Aero Wave pro odhlučnění dveří (bez tohoto typu materiálu jsou výsledky odhlučnění výrazně slabší!).
  • 2 ks Profidamp Alubutyl 18 V2 na prostřední, vnitřní plech pro zpevnění a akustické uzavření dveří.
  • 1 ks Gladen Aero Foam pro částečné zpevnění a odhlučnění dveřní výplně.
Tlumení kapoty
  • 2 ks Profidamp Alubutyl 18 V2 na zpevnění kapoty a zamezení vibrací od motoru. Původní tlumící kryt kapoty nenahrazujeme a vracíme jej na originální pozici. Pokud kapota kryt z výroby nemá, nebo je poškozený, je možné po dohodě aplikovat na kapotu vhodný tlumící materiál. 
Tlumení předních plastových podběhů
  • 2 ks Gladen Aero Multi na oba dva podběhy. Podběhy tlumíme třívrstvým materiálem odolným vůči vodě i vysokým teplotám, který je složený z butylové vrstvy s hliníkovou folií a neoprenové vrstvy. Nepoužíváme dva na sebe nalepené materiály, protože ty se jednak mohou vlivem povětrnostních podmínek časem odlepit, ale především není u většiny aut prostor pro vyšší vrstvu tlumení než je cca 5 mm. Plastové podběhy pak správně nesedí a mohly by se za jízdy vycvaknout.

Kolik za balíček odhlučnění vozidla "Light" zaplatíte?

Cena za materiál a práci v rámci zvýhodněného balíčku odhlučnění "Light" je 5 898 Kč (6 890 Kč) vč. DPH. V ceně jsou zahrnuty veškeré čistící prostředky a přípravky potřebné pro aplikaci tlumících materiálů. Objednat vozidlo na montáž je možné e-mailem: montaze@ahifi.cz, nebo telefonicky: 607 38 38 38. Odhlučnění vozidel provádíme v Brně a montáž zvládneme realizovat v rámci jednoho dne. Rádi vám za výhodných podmínek zapůjčíme po dobu montáže náhradní vozidlo VW Golf VII ve firemních barvách.

Více než 600 odhlučněných vozidel odjelo z naší dílny

Odhlučněním se zabýváme od počátku roku 2013 a do dnešního dne jsme dokázali odhlučnit přes 600 vozidel. Díky tomu jsme nasbírali velké množství zkušeností, které uplatňujeme při rozdělávání aut i správném zvolení a umístění tlumících materiálů. Podívejte se na již hotové realizace odhlučnění vozidel, které provádějí naši tři zkušení montážní technici přistupující ke každému autu s maximální péči a profesionalitou. 
Autor: Ing. Karel Šudák
Kopírování fotografií nebo textu je zakázáno! Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Medium odhlučnění vozidla
Zvýhodněný balíček odhlučnění vozidla, nejčastěji volený balíček odhlučnění auta
Celý článek
Professional odhlučnění vozidla
Nejúčinnější balíček odhlučnění auta, balíček tlumení auta Professional
Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.