Můj účet

Ford Mondeo MK4 - ozvučení

Ford Mondeo
  • Druh instalaceMontáž autorádia, reproduktorů a subwooferu v OEM ozvučnici
  • VozidloFord Mondeo
  • Datum realizace17.09.2020
  • Časová náročnost13 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace62 108 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 62 108 Kč s DPH

Ozvučení vozu Ford Mondeo MK4. Do předních i zadních dveří jsme nainstalovali ručně vyráběné komponentní reproduktory německého výrobce German Maestro, které poskytují velmi kvalitní zvuk i reálnou vysokou citlivost při zapojení bez externího zesilovače. Pro zvýraznění basové složky jsme do bočnice kufru instalovali subwoofer Audison, který jsme umístili do OEM ozvučnice vyrobené na míru do tohoto vozu. Tento subwoofer vyniká kromě kvalitního přednesu i možností instalace do ozvučnice s malým objemem. Takové řešení nezabírá žádné místo v kufru a výrazně zvýší dynamiku nového ozvučení. Nová je i hlavní jednotka v podobě 2DIN multimediálního autorádia Kenwood s dotykovou obrazovkou, DAB tunerem, WiFi, Apple CarPlay, apod. Tlačítka na volantu pro ovládání autorádia jsme zachovali díky vhodnému adaptéru. Došlo samozřejmě i na tlumení dveří prémiovým antivibračním materiálem Comfortmat řady Dark.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz