Můj účet

Kartáč na kůži Gyeon Q2M LeatherBrush

kartáč na kožené povrchy
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Kartáč na kůži Gyeon Q2M LeatherBrush
Tip

Kartáč na kůži Gyeon Q2M LeatherBrush

Gyeon Q²M LeatherBrush je jemný, přírodní malý kartáček z koňských žíní, který je vhodný pro čištění kožených povrchů v automobilu. Je navržený pro šetrné a zároveň účinné čištění všech druhů kůží. Štětiny z pravých koňských žíní účinně odstraňují nečistoty ze struktury kůže nebo čalounění. Přírodní dřevěná rukojeť a ergonomický tvar nabízejí bezpečnou a pohodlnou manipulaci.

Bezpečný a ergonomický

Kartáč Q²M LeatherBrush je navržen tak, aby byl co nejbezpečnější a nejúčinnější na všech typech kůže. Přírodní kartáč z koňských žíní účinně odstraňuje nečistoty ze struktury čalounění. Ergonomická dřevěná rukojeť má zaoblené hrany, aby nedošlo k poškození povrchu a zajišťuje dobrou přilnavost i při čištění za mokra.
Katalogové číslo:G31735
ZnačkaGyeon
Odkazy:Oficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

1|Martin Hrubý , 26.02.2021, 08:03
Dobrý den,je tento kartáč vhodný také na čistění alcantary? Případně jaký byste z kategorie \"Kartáče na kůži\" doporučili?DěkujiMH
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 26.02.2021 15:53
Dobrý den Vážený zákazníku. Na alcantaru nedoporučuji používat kartáček. Je to velice choulostivý materiál. používejte pouze mikrovláknové utěrky.

Hodnocení

Celkové hodnocení
92 %
45 zákazníků hodnotilo
33×
VH
19. 6. 2022

Nekupovat. Stačily dvě vcelku čisté přední sedačky a kartáč začal ve velkém pouštět vlákna, takže jsou uplně všude. V záhybech sedaček, na zemi, všude. Dále, dřevené hrany mohou jednoduše sedačky v určitých místech poškrábat. Po čištění jsem kartáč vyhodil a na další koupím rozhodně jiný.

Odpověď: Lukáš Zemánek - AHIFI.CZ, 20.06.2022 12:44
Dobrý den, mrzí nás, že máte s tímto výrobkem takto negativní zkušenosti avšak zatím jsme sním takovou zkušenost neměli čemuž odpovídá také jeho hodnocení u nás, ale i jiných eshopech . Co se týče poškrábání kůže dřevem k tomu mohl dojít pouze neopatrným zacházením a příliš velkým tlakem kladeným na kartáč . Pokud máte zájem o náhradu mohu doporučit : Poka kartáč , a při samotném čištění méně tačit. 
Lukáš Friedl
6. 3. 2022

Krásný, jemný a za pár korun :-)

Pavel Polák
24. 10. 2020

Super tvar, díky rádiusům se dostane fakt na každé místo sedačky

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.