Můj účet

Reproduktory Hertz K 170

komponentní reproduktory, Ø 165 mm, 70 W RMS, 4 Ω, 93,5 dB (2,83V/1m), montážní hloubka 45 mm
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Reproduktory Hertz K 170

Komponentní 2pásmové reproduktory Hertz K 170

Reproduktory Hertz Uno K 170 jsou vybaveny 24 mm neodymovým výškovým reproduktorem s PEI kalotou, která zajišťuje vynikající reprodukci vysokých frekvencí v kompaktní velikosti s montážní hloubkou středobasu pouhých 45 mm. Papírová membrána typu V-Cone je optimalizována pro výjimečný výkon i mimo osu vyzařování, což zajišťuje přesný stereofonní zvuk, vysoký výkon a pevné basy. 25 mm kmitací cívka, poháněná feritovým magnetem s vysokou hustotou toku, nabízí dynamické ovládání výkonu pro silný a nezkreslený zvuk. Výhybka 6 dB / Oct je integrována v těle výškového reproduktoru pro rychlou instalaci do vozidla.

Hlavní vlastnosti výškových reproduktorů Hertz T 24

 • Ø kaloty 24 mm.
 • Integrované výhybky 6 dB / Oct.
 • Montážní příslušenství pro povrchovou nebo vestavěnou montáž je součástí balení.

Hlavní vlastnosti středobasových reproduktorů Hertz V 170

 • V-cone® design pro nejlepší odezvu mimo osu, jasný detail s vysokou frekvencí a silné basy.
 • Vysoká citlivost a hluboká basová odezva.
 • Nízká montážní hloubka 45 mm.
 • Měděná 25 mm kmitací cívka.
 • Feritový magnet s vysokou hustotou toku 80 mm (3,15") pro silný a nezkreslený zvuk.
 • Koš chráněný lakováním odolným proti otěru a rzi.
Katalogové čísloK 170
ZnačkaHertz
OdkazyOficiální webová prezentace
Typ reproduktorůKoaxiální reproduktory:
Koaxiální reproduktory se vyznačují konstrukcí tzv. vše v jednom. Výškový a středobasový reproduktor jsou v jednom koši. Výhodou je jednodušší montáž, ale díky spojení resp. blízkosti pásem v jednom reproduktoru, se obvykle sníží kvalita zvuku. Zpravidla uprostřed středobasového reproduktoru, je výškový reproduktor, jehož kmitací cívka pracuje ve druhé vzduchové mezeře společného magnatického obvodu. Třípásmový koaxiální reproduktor se skládá ze středobasového reproduktoru, ve předu na zvláštním nosníku je středový reproduktor a samostatný výškový.

Komponentní reproduktory:
Komponentní reproduktory se vyznačují rozdělením na jednotlivá frekvenční pásma, výškové + středobasové + popř. basové pásmo. Jednotlivé reproduktory se dají umístit zcela odděleně, což má za výsledek lepší zvukový i akustický projev. V drtivé většině případů komponentních reproduktorů je dodávaná i externí výhybka, která rozděluje výškové, středové / středobasové a u třípásma i basové pásmo popř. umožňuje nastavení decibelové úrovně u výškového reproduktoru (např. +2 dB, 0 dB, -2 dB), strmosti (např. 6dB/Okt. 12dB/Okt.) či aktivní nebo bi-amp zapojení.
Komponentní 2 pásmové
Výkon RMSRMS výkon reproduktorů je stálý výkon celého systému, ne pouze jednoho reproduktoru nebo jedné strany. Jedná se také o výkon nepřetržitého používání reproduktorů. Pokud se RMS výkon překročí na delší dobu, může dojít k nevratnému poškození reproduktorů! 70 W
Výkon MAXŠpičkovy výkon, který dokáže reproduktor zahrát chvilkově (cca 0,5 s), například při úderu bicích nástrojů ve skladbě. Pokud se max. výkon překročí, obvykle dojde k poškození reproduktorů! 280 W
Citlivost (2,83V/1m)Citlivost, senzitivita neboli účinnost reproduktoru.

Citlivost reproduktorů se udává v decibelech (dB) a zjednodušeně řečeno znamená, čím vyšší hodnota, tím menší nároky na výkon zesilovače. Jedná se defacto o hodnocení, jak reproduktor převádí watty na zvuk. Hodnocení citlivosti jsou v úrovní hluku měřené na 1 metr od reproduktoru pomocí 1 W (watt energie) nebo pomocí 2,83 voltu na zdroji na 1 metr.

Vyšší decibelová úroveň znamená, že reproduktor je hlasitější s nižším výkonem. Pro každý nárůst o 3 dB citlivosti, reproduktor vyžaduje poloviční sílu pro reprodukci stejné hlasitosti. Například, pokud 88 dB reproduktor potřebuje 100 Wattů k výrobě určité hlasitosti, pak reproduktor s 91dB citlivostí potřebuje jen 50 wattů, aby se dostal na stejnou hlasitost.
93,5 dB
ImpedanceImpedance - měření elektrického odporu. Při nákupu reproduktorů, je důležité, aby se každý ujistil, že impedance je v souladu se zesilovačem nebo autorádiem, který používáte.

Příklad:
2 Ohmový reproduktor nelze připojit na zesilovač, který je stabilní pouze do 4 Ohmů! 4 Ohmový reproduktor lze bez problémů použít na zesilovač, který je stabilní do 2 Ohmů. Nejběžnější impedance reproduktorů je dnes 3 - 4 Ohm.
4 Ω
Průměr středobasového reproduktoruPrůměr reproduktoru uvádíme jako průměr celého reproduktoru, nikoliv včetně uchycení, kdy u menších reproduktorů (87, 100, 130 mm) vyčnívají ještě navíc úchyty. Některé reproduktory jsou oválné a tam se uvádí rozměr v palcích, vždy nejkratší strana k nejdelší straně. Jeden palce je cca. 2,5 cm. 165 mm
Montážní hloubka středobasového reproduktoruMontážní hloubka reproduktoru se měří od nejspodnější hrany magnetu až po spodní okraj plechového, plastového nebo litého koše reproduktoru, resp. dosedací plochy reproduktoru. 45 mm
Materiál membrány středobasového reproduktoruMateriál, který byl použit u membrány reproduktoru. Nebojte se papíru, má kupodivu velmi přirozený a kvalitní zvuk a díky povrchové úpravě vydrží bezproblémů i vlhkost. Vodoodpudivý lisovaný papír
Frekvenční výhybka součástí baleníFrekvenční výhybka je důležitou součástí defacto všech reproduktorů. Výhybka obvykle obsahuje různé hodnoty odporů, velikosti cívek a typy kondenzátorů, které zcela zásadně upravují zvuk. K čemu výhybky slouží popisujeme níže.

Komponentní reproduktory:
Součástí každého kvalitní komponentního reprosystému je výhybka. Jejím úkolem je zajistit rozdělení frekvencí, které zesilovač produkuje v celém akustickém spektru kmitočtů tak, aby každý z reproduktorů dostal jen tu část pásma, kterou může optimálně zahrát z hlediska účinnosti a minimálního zkreslení.

Koaxiální reproduktory:
U koaxiálních reproduktorů bývá z většiny případů jednoduchá výhybka (6dB/Okt.) tvořená kondenzátorem u výškového reproduktoru.
Ano (kondenzátor)
Krycí mřížky součástí baleníOriginální krycí mřížky v balení reproduktorů. Ne
Cena zaPokud je uvedena cena za pár tak součástí balení bývá vždy vše po 2 kusech, např. 2x středobas, 2x výškový reproduktor a 2x frekvenční výhybka. Pár

Komentáře k produktu

10|Josef Křivánek , 06.11.2023, 09:28
Zdravím, rozhodují se nad repro do předních dveří u fabie 1 a zajímá mě, jestli bude rozdíl mezi těmito sadami znatelný Hertz DSK 170.3,Hertz K 170. Zatím tam mám originální výškové reproduktory a JVC CS J620X.V zadních dveřích mám reproduktory Mac Audio Mac Mobil Street T19U zadního plata mám JBL stage2 424 a subwoofer Alpine SWE-815Děkuji za odpověď Zdravím, rozhodují se nad repro do předních dveří u fabie 1 a zajímá mě, jestli bude rozdíl mezi těmito sadami znatelný Hertz DSK 170.3,Hertz K 170. Zatím tam mám originální výškové reproduktory a JVC CS J620X.V zadních dveřích mám reproduktory Mac Audio Mac Mobil Street T19U zadního plata mám JBL stage2 424 a subwoofer Alpine SWE-815Děkuji za odpověď
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 07.11.2023 15:45
Dobrý den Vážený zákazníku. Doporučil bych spíše DSK 170, zvukově se jedná o kvalitnější reproduktory jak po basové složce, tak i kvalitou výškových reproduktorů.
9|Lukáš , 23.02.2023, 12:07
Dobrý den, chci se zeptat, jaké kroužky/redukce k těmto reproduktorům byste mě doporučili k montáži do Škoda Fabia 1 s manuálními okny? Nebo je nebudu potřebovat? Děkuji.
Odpověď: Marek Holub - AHIFI.CZ, 23.02.2023 15:31
Dobrý deň Váženy zákzaník, v tomto prípade potrebujete podložky Fabia 1.
8|Aleš , 02.03.2022, 20:10
Dobrý den , chtěl jsem se zeptat jestli bych mohl použít repro které jsem koupil do golfa lV, - HERTZ 165 , nyní je přendat do fabia l kde jsou psané HERTZ 170.Je tam jiná montážní hloubka. Děkuji za odpověd.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 03.03.2022 09:49
Dobrý den Vážený zákazníku, Fabie první generace má bohužel problém s montážní hloubkou reproduktorů. Za reproduktory je mechanizmus stahování okna a nelze tak osadit repro, které má montážní hloubku vyšší jak 59mm. - pak se magnet reproduktoru opře. Obávám se tak, že pokud bylo zakoupeno repro Hertz K 165, nebude možné je osadit. Řešení je použití reproduktorů se sníženou montážní hloubkou, jako jsou právě zmíněné Hertz K 170.
7|Zdenek , 20.02.2020, 15:20
Dobrý den, lze k reproduktorům K 170 dokoupit krycí mřížky. Popř. jaké ?Děkuji za info
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.02.2020 16:02
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, mřížky lze dokoupit, použít lze například HERTZ CG 165.
6|Jiří , 08.12.2019, 17:00
Dobrý den, aktuálně mám v Octavii 1(sedan) tyto reproduktory: Pioneer TS-G1342R, které jsou v předních dveřích. Jsou lepší, popřípadě o kolik, tyto reproduktory než zmíněné Pioneer? Chci použít tyto nižší reproduktory z důvodu, že se mi moc nelíbí ohýbání stahování okna. Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.12.2019 12:12
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, reproduktory jsou lepší než Pioneer, vyjádřit v číslech bohužel neumím, omlouvám se. Základem je ve Vašem případě vytlumení dveří, pokud není vytlumeno, rozhodně doporučuji vytlumit. Pokud není v plánu tlumit, je zbytečné repro měnit.
5|Pavel , 09.09.2019, 14:02
Dobrý den,jak jsou na tom po zvukové stránce oproti Hertz DSK 170.3. Chci použít do Fabia 1 . Poslouchám převážně rock metal. Děkuji za váš názor, popřípadě jinou alternativu s hloubkou max 54mm.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.09.2019 14:39
Dobrý den Vážený zákazníku, osobně si myslím, že řada K hraje všeobecně lépe, přeci jen jedná se o zcela novou řadu reproduktorů, která má za sebou dlouhý vývoj. Řada DSK bude zanedlouho končit.
4|Vlastimil , 19.08.2019, 11:07
Dobrý den, mám Lagunu III coupe (Bose) a chtěl bych poradit jake reproduktory do předních dveří v cenové relaci do dvou tis. Děkuji
Odpověď: Robert Čech - AHIFI.CZ, 20.08.2019 15:53
Dobrý den Vážený zákazníku. V dané ceně bolil bych Hertz K 165.
3|Ondřej , 20.05.2019, 16:06
Dobrý den, je nějaký rozdíl ve zvuku mezi těmito repro a Hertz K 165, nebo tyhle mají pouze menší montážní hloubku a o 5W méně?
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 20.05.2019 16:21
Dobrý den Vážený zákazníku, K 170 jsou konstrukčně řešeny jako SLIM, tedy pro vozidla, která mají limitovanou montážní hloubku. Na zvuku je to bohužel také malinko znát a pokud to instalace dovolí, doporučuji použít spíše K 165.
2|Golik , 28.04.2019, 19:13
Dobrý den, je možno těmihle repro nahradit ask 9635014780 citroen jumpy
Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 29.04.2019 12:26
Dobrý den, číslo mě bohužel nic neprozradí, ale pokud by jste nám sdělil rok výroby, dokáži poradit. Děkuji za doplnění.
1|Haban , 12.07.2017, 18:09
Dobry den budou pasovat tyto rapra do bmw e46 323 coupe namisto orig repro? Pokud ano je treba nejakych redukcnich ramecku? Diky
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 13.07.2017 13:57
Dobrý den Vážený zákazníku, ano, lze osadit. Pro instalaci lze použít plastové redukce BMW.

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
11 zákazníků hodnotilo
10×
Tomáš
21. 10. 2023

Vzhledem k určení (kei shitbox za pár korun a požadavek na malou instalační hloubku) dobrý. Jen při instalaci výškových repro směrovaných k posluchači jsem ho musel zatlumit, 6R2, a ještě stáhnout EQ kolem 7kHz, pak se to dá v pohodě poslouchat.

Milhaus
23. 10. 2022

Namontováno do fabie do předních dveří a o proti předchozím Pioneer hrají o poznání lépe do zadu se vešly k 165 oboje jsem vybral kvůli výši citlivostí pro připojení na samotné radio.

Milhaus
21. 10. 2022

S Michalem nemohu souhlasit z vlastní zkušenosti vím že ten samý reproduktor když namontuji do několika aut tak v každém autě hraje úplně jinak a hlavně se jedná o basovou složku v golfu a fabia hrajou dobře ale zažil jsem u japonce že to hrálo blbě a nedělal to ani tak reproduktor ale igelit na plechu pod tapcem.

Michal
22. 6. 2020

Čekal jsem od nich daleko více. Co se basů týče nejsou moc hluboké a při vyšších hlasitostech již dost rozonujou... Kdybych vybíral znovu, koupil bych jiné... Velké zklamání pro mě.

Odpověď: Ing. Karel Šudák - AHIFI.CZ, 22.06.2020 16:51
Dobrý den, pořídil jste si flat reproduktory s montážní hloubkou 45 mm a to se musí někde projevit. Nelze totiž očekávat, že ultra nízké reproduktory zahrají stejně jako klasické středobasy s montážní hloubkou +- 60 mm. Většina flat reproduktorů mají fyzikálně omezenou možnost zabasovat a s tím je potřeba počítat. Tohle není rozhodně vada reproduktorů Hertz, ale jedná se o vlastnost plochých středobasů. Za nás to určitě velké zklamání není, spíše naopak, v dané ceně jsou tyto ploché reproduktory jedny z nejlepších. Zvuk se neurčuje jen podle basů, ale také máme ve zvuku výšky a středy. :o)
Dominik Heger
11. 10. 2019

Nádherný zvuk

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.