Můj účet

MDF redukce pod reproduktory pro Opel Astra II, Calibra, Omega, Vectra B, Vivaro, Zafira

Astra II (98->), Calibra (98->), Omega (98->), Vectra B (95->), Vivaro (01->), Zafira (01->)
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
MDF redukce pod reproduktory pro Opel Astra II, Calibra, Omega, Vectra B, Vivaro, Zafira

MDF redukce pod reproduktory pro Opel Astra II, Calibra, Omega, Vectra B, Vivaro, Zafira

MDF podložky pod reproduktory vám umožní nahradit původní tovární reproduktory novými a kvalitnějšími. Originální reproduktory mají často atypický tvar nebo uchycení, které neodpovídá normě DIN. Pomocí MDF adaptérů pod repro lze nové reproduktory snadno nainstalovat i do vašeho vozidla. Pozor, součástí balení nejsou upevňovací šroubky. U vozidel, kde je ve dveřích vysoká vlhkost, doporučujeme použít raději plastové kroužky ACV. MDF kroužky jsou ekologické a dají se v případě potřeby upravovat.

Vozidla, pro která jsou MDF redukce určené:

 • Opel Astra II (1998->) - umístění přední dveře
 • Opel Calibra (1998->) - umístění přední dveře
 • Opel Omega (1998->) - umístění přední dveře
 • Opel Vectra B (1995->) - umístění přední dveře
 • Opel Vivaro (2001->) - umístění přední dveře
 • Opel Zafira (2001->) - umístění přední dveře

Technické parametry a rozměry MDF redukčních kroužků:

 • průměr reproduktoru, který je určený do redukce: 165 mm
 • vnitřní průměr redukce: 144 mm
 • vnější průměr redukce: neuvádí se
 • výška podložky: 26 mm
 • přesná výroba na CNC
 • impregnované, zalakované
 • cena za 1 pár (2 kusy)
Katalogové čísloD.MDF.OPEL01
ZnačkaBasser

Komentáře k produktu

5|Jan Krsek , 11.03.2020, 14:03
Vážený Marku, ještě jednou mi to nedá a musím reagovat.Nerozumím absolutně vašemu přístupu a vyjádření. Jak jsem psal, pokud si objednávám typizované rámečky pro daný typ auta, očekávám montáž do původních otvorů a tak tomu i ve všech případech je! Mám ověřeno!Je velmi smutné, že dokonce i v komentářích pro daný výrobek radíte lidem a nabádáte je k řezání a vrtání do karoserie vozu místo toho abyste se zamysleli, znali produkty, které nabízíte a nabídli jim SPRÁVNÝ produkt z vašeho portfolia!Vaše předešlé vyjádření není pravda. TYTO rámečky opravdu nejsou vhodné pro montáž do ZAFIRA B! (můj předpoklad je že jsou pro variantu ZAFIRA A). Pro Zafira B jsou určeny jiné podložky a to ty samé co pro model ASTRA H (modelově stejná auta) a to: D.MDF.OPEL02. Věřím, že by pasovala i druhá varianta MDF.D.48- ty však nemám vyzkoušené ani změřené. Na vašich stránkách máte špatně zařazené produkty v kategoriích vozů a tím pádem je vše matoucí! Kompletní rozbor a správné použití modelů MDF podložek pro Zafira B jsem vám zaslal v průvodním dopise balíčku, kde jsem vracel předešlý set! Prosím nastudujte si ať již nedochází ke zbytečnému matení zákazníka.děkujiJK
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.03.2020 14:49
Dobrý den Vážený zákazníku, již řadu let provádíme instalace autohifi, přes naši dílnu prošlo několik tisíc vozů a vždy se podložky pod reproduktory uchytili a nadále uchycují pomocí samořezných šroubů, mimo původní otvory - tedy tak, jak jsem psal v minulých komentářích. Netuším, kde se podařilo ověřit, že je tomu jinak, ale je to bohužel špatná informace. Děkuji také za Vaše doporučení, ale mohu Vás ubezpečit, že nabízené produkty a postupy mám nastudované a znám je. Pokud máte i nadále pochybnosti, zastvate se u nás, technici na dílně Vám rádi předvedou správný postup instalace zakoupených podložek a reproduktorů. Váš kompletní rozbor, přiložený v balíčku, si rád nastuduji, každopádně je to první případ matení zákazníka, který jsem zaznamenal.
4|Jan Krsek , 03.03.2020, 21:37
Vážený Marku, teď nevím zda zcela správně rozumím vaší odpovědi. Dnes mi došli druhé Vaše rámečky (žluté) a montážní rozteče obou produktu jsou stejné. Tedy oboje stejně špatné. Pokud si kupuji MDF rámečky typizovane na auto předpokládá se že do karoserie vozu nebudete muset vrtat novou díru (narušení, koroze,...). Pochopil jsem tedy vaší odpověď špatně nebo opravdu pro roztece montáže rovnostranneho trojúhelníku o straně 16.2cm nabízíte produkt s roztečí rovnoramenneho trojuhelniku, což znamená že pasovat budou vždy jen dva šrouby a třetí se musí vrtat do karoserie hned 2mm vedle původní díry???Můžete prosím prověřit rozteče a rovnostrannost opsaneho trojuhelniku u MDF podložek určených pro Astra H? Jsou to totiž totožné modely vozu se stejnými díly a něco mi říká že by mohli odpovídat Zafire B?Děkuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 04.03.2020 10:48
Dobrý den Vážený zákazníku, viz moje předešlá odpověď - rámečky se uchycují pomocí samořezných šroubů, mimo původní otvory. Je tedy opravdu zcela jedno jaká je rozteč původních děr, do těch se již nová podložka neuchycuje. Provádí se to takto naprosto běžně u všech modelů vozů a prozatím jsme nezaznamenali žádný problém.
3|Jan Krsek , 02.03.2020, 10:11
Včera jsem zkoušel zamontovat tyto rámečky do předních dveří Opel Zafira B (2010). Rámečky NELZE do tohoto auta zamontovat, protože rozteče neodpovídají dírám ve dveřích.Prověřte si u Vás. Rámečky jsem koupil v kompletním audio setu který nabízíte na OPEL Zafira.
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 11.03.2020 14:40
Dobrý den Vážený zákazníku, rámečky se uchycují pomocí samořezných šroubů, mimo původní otvory a LZE je do vozu namontovat, máme ověřeno.
2|samohrd , 08.07.2015, 18:52
tak jsem to kontroloval a kdyz je vyndam ty origo tak je za potrebi nejaka ta podlozka, kdzy tam koupim nove tak to neni kam prichytit
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 09.07.2015 08:59
Dobrý den Vážený zákazníku, pak bude třeba použít univerzální podložky. Doporučuji oměřit potřebnou výšku podložky, tedy vzdálenost plechu od dveřní výplně a dle toho zvolit.
1|samohrd , 29.06.2015, 19:20
dobry den a mate taky nejake podlozky do opla vectry b rv 98 do zadnich dveri dekuji
Odpověď: Odborný prodejce - AHIFI.CZ, 30.06.2015 12:33
Dobrý den Vážený zákazníku, podložky pro zadní dveře jsem v naší nabídce nenalezl. Je možné, že nejsou třeba. Doporučuji zkontrolovat přímo ve voze.

Hodnocení

Celkové hodnocení
90 %
10 zákazníků hodnotilo
Jan
2. 3. 2020

Snaha o montáž do Opel Zafira B (2010) - NELZE - rozteče šroubů neodpovídají dírám ve dveřích.

Ověřený uživatel
12. 8. 2016

Instalováno do Astry G a naprosto bez problémů.

Ohodnoťte produkt:

Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.