Můj účet

Hyundai i30 N - nové ozvučení od Zapco a ESB Audio

Hyundai i30 N
  • Druh instalaceOzvučení s měřením a nastavením zvuku na DSP procesoru
  • VozidloHyundai i30 N
  • Datum realizace21.03.2023
  • Časová náročnost23 hodin (2 pracovní dny pro 2 techniky)
  • Cena instalace104 126 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 104 126 Kč s DPH

Hyundai i30 N a zajímavý upgrade audio systému se zaměřením na vysokou kvalitu zvuku. V rámci daného rozpočtu jsme vybrali komponentní reproduktory italského výrobce ESB Audio modelové řady Cinquemila, které zaujmou zejména svým pokročilým zvukem, ale i příkladným zpracováním a použitím luxusních materiálů včele s karbonovými membránami středobasových i výškových reproduktorů. Reproduktory jsme zapojili v aktivním režimu na analogový sound quality zesilovač amerického výrobce Zapco, který se postará i o zadní reproduktory taktéž od ESB. O dynamiku nebude nikdy nouze díky aktivnímu subwooferu JL Audio, jenž dodá ozvučení důležitou porci nízkých kmitočtů. Na závěr samozřejmě přišel čas i na měření a nastavení zvuku na DSP procesoru. K tomu nám pomáhá profesionální měřící systém JL Audio Max s 5 mikrofony, který umožní změřit všechny nedostatky a překážky ve zvuku v interiéru daného vozu. Změřené výsledky poté nastavíme v programu DSP procesoru, zvuk detailně doladíme podle našich preferencí a následně nás čeká ještě finální úprava s naším klientem. Výsledkem úspěšného nastavení je vysoce kvalitní a věrný zvuk přizpůsobený řidiči i tomuto konkrétnímu vozu.

Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz