Můj účet

Rychlý vosk v rozprašovači Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Quik Wax (473 ml)

rychlý vosk v rozprašovači
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Rychlý vosk v rozprašovači Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Quik Wax (473 ml)
-12 %
Lepší produkt je na dosah

Rychlý vosk v rozprašovači Meguiar's Gold Class Carnauba Plus Premium Quik Wax (473 ml)

"Rychlé vosky" jsou nejrychlejší metodou, jak dodat karoserii vašeho vozu ochranu, která vydrží týdny! Vosk Gold Class je prémiovým voskem z nabídky Meguiar's, navíc s obsahem přírodní karnauby. Perfektní ochrana, odpuzování vody i podpora lesku je přesně to, co od tohoto vosku můžete očekávat. Přírodní karnauba dodává lakům extrémní hloubku lesku, který je nejlépe patrný na tmavém a černém laku. Prvotřídní kvalitu vosku Gold Class potvrdil nezávislý test v laboratořích Vysokého učení technického v Liberci, který byl zveřejněn v pořadu Autosalon na televizní stanici Prima. Rychlé vosky v rozprašovači můžete použít i na matné laky. Prvotřídní vosk z řady Gold Class oceníte zejména tehdy, pokud potřebujete rychle a bez jakékoliv námahy vytvořit ochrannou vrstvu na vašem voze nebo jednotlivých dílech. Vosk je vhodný pro všechny vozy, zejména pak na tmavé laky, kterým dodává hloubku lesku. Tímto "rychlým" voskem snadno docílíte perfektní hloubky laku s atraktivním "mokrým" vzhledem.

Tipy pro voskování a ochranu laku

 • Karoserie by měla být chladná na dotek a ve stínu.
 • Povrch laku by měl být čistý a suchý. Pokud je třeba, dekontaminujte povrch laku pomocí Meguiar's claye - docílíte tím povrchu laku hladkého jako sklo, na kterém bude déle držet ochranná vrstva.
 • Je-li to třeba, odstraňte defekty laku (škrábance, skvrny, oxidaci apod.) a dosáhněte maximálního lesku pomocí některé z účinných a šetrných leštěnek Meguiar's.
 • Používejte jen velmi malé množství!
 • "Rychlý vosk" představuje nejrychlejší a nejjednodušší variantu jak lak ochránit.
 • Vosky mohou podpořit a zvýraznit lesk a hloubku laku, kterých jste dosáhli předchozím leštěním. Nejsou však určeny k tomu, aby na zašlém a zoxidovaném laku lesk samy vytvořily. Toho docílíte pouze leštěním!
 • Používejte jen velmi malé množství - čím větší vrstva vosku, tím složitější stírání a rychlejší spotřeba. Větší množství nezvýší ochranu!
 • Při aplikaci se vyhněte všem gumovým a plastovým povrchům, na kterých by mohl vosk zanechat bílé stopy.
 • Trvanlivost voskové vrstvy a efekt odpuzování či "korálkování vody" (tzv. hydrofobní efekt) můžete výrazně prodloužit pravidelným používáním šamponů Meguiar's. Mezi pravidelným mytím vám tu nejlepší údržbu zajistí používání detailerů Meguiar's.
 • Nepoužívejte pro mytí vozu agresivní a detergentní přípravky, odmašťovače (typicky přpravky na nádobí apod.) ani aktivní čističe a pěny - tyto přípravky nejsou šetrné k voskové vrstvě a velmi významně ji oslabují, v některých případech mohou vosk z povrchu laku zcela odstranit, stejně jako lešticí oleje, které lak vyživují. Výsledkem bude vysušený a odhalený lak, který začne velmi rychle povrchově degradovat a je snadné jej mechanicky i chemicky poškodit, dokud lak opět neochráníte novou vrstvou vosku nebo jiné vhodné ochrany.

Postup voskování automobilu

Katalogové čísloG7716
ZnačkaMeguiar's
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
16 zákazníků hodnotilo
13×
Miksa Abel
1. 8. 2020

Super na černý lak. Auto se krásně leskne. Rychlá a jednoduchá aplikace.

Miroslav Plánka
24. 5. 2019

Maximální spokojenost doporučuji

Marek
3. 2. 2018

Rychlé a efektní. Krásně zušlechtí i černé plasty.

Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.