Můj účet
Košík0
Způsoby doručení
Přepravce93 Kč
Osobní odběr BrnoZdarma

Leštěnka na skla Meguiar's Perfect Clarity Glass Polishing Compound (236 ml)

leštěnka na skla
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu
  • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
  • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Leštěnka na skla Meguiar's Perfect Clarity Glass Polishing Compound (236 ml)
-10 %

Leštěnka na skla Meguiar's Perfect Clarity Glass Polishing Compound (236 ml)

Meguiar's Perfect Clarity Glass Polishing Compound je leštěnka na skla, díky které dosáhnete průzračně čistých skel a oken bez vodního kamene, skvrn a šmouh. Přinášíme vám skvělý způsob jak odstranit všechnu odolnou nečistotu, povlak, který na skle ulpíval po dlouhou dobu, stejně jako šmouhy od starých gumiček stěračů, skvrn od vodního kamene a kontaminantů a řešení pro obnovení průzračné čistoty skel a oken. Použití této leštěnky také výborně připravuje sklo pro aplikaci tekutých stěračů - G8504 Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealantu - pro fantastickou ochranu a odpuzování vody.

Leštěnka na skla G8408 Meguiar's Perfect Clarity Glass Polishing Compound je fantastické řešení pro všechny nečistoty, se kterými si běžné čističe skel neporadí. Odstraňuje kontaminanty, olejový a mastný film, skvrny od vodního kamene, šmouhy od stěračů a dlouhodobě působící nečistoty, které je obtížné odstranit běžným čištěním. Zároveň obnovuje průzračný a dokonale jasný povrch skla. Ideální také pro přípravu skla před aplikací G8504 Meguiar's Perfect Clarity Glass Sealantu pro dlouhodobou ochranu extrémní hydrofobní efekt (tzv. "tekuté stěrače").

Postup aplikace

Metody aplikace: ručně, DA Power System, orbitální leštička

Katalogové číslo:G8408
ZnačkaMeguiar's

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
96 %
5 zákazníků hodnotilo
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.