Můj účet

Mercedes-Benz GLE - kompletní ozvučení s DSP procesorem

Mercedes-Benz GLE Coupe
  • Druh instalaceInstalace reproduktorů, subwooferu a zesilovače s DSP procesorem
  • VozidloMercedes-Benz GLE Coupe
  • Datum realizace19.05.2021
  • Časová náročnost18 hodin (1 pracovní den pro 2 techniky)
  • Cena instalace67 412 Kč s DPH
Mám zájem o podobnou montáž
Cena: 67 412 Kč s DPH
Montáž nového ozvučení do vozu Mercedes-Benz GLE Coupe, které mělo ve výbavě pouze základní ozvučení. A to je bohužel u Mercedesu na velmi nízké úrovni. I proto se majitel tohoto vozu rozhodl pro změnu a požádal nás o výrazné vylepšení aparatury. Po konzultaci s klientem jsme se rozhodli pro kompletní ozvučení od italského výrobce Audison, které zahrnuje výměnu továrních reproduktorů ve předních a zadních dveřích a instalaci špičkového zesilovače s DSP procesorem stejného výrobce. Co se týče reproduktorů, tak jsme zvolili organizací EISA Award oceněné komponentní reproduktory z druhé nejvyšší řady Voce, které poskytnou vysoce kvalitní zvuk při zachování nadstandardního výkonu. Srdcem nového ozvučení bude 8kanálový zesilovač stejného výrobce, na kterém díky integrovanému DSP procesoru detailně nastavíme zvuk určený na míru nejen tomuto vozu, ale i našemu klientovi. Výsledkem je špičkový zvuk výrazně překonávající příplatkový systém Burmester, který můžete najít ve vozech Mercedes-Benz.Zobrazit produkty >Skrýt produkty >

Podobné montážeProhlédněte si podobné realizace z naší montážní dílny

10 let zkušeností

S montážemi ozvučení a odhlučnění vozidel jsme začali již v roce 2013 a za tu dobu naší dílnou prošlo několik tisíc vozů. Díky tomu jsme získali velké množství nenahraditelných zkušeností, které uplatňujeme i při instalaci do vašeho vozidla.

Trhem prověřené značky

Pracujeme výhradně s produkty výrobců, kteří představují aktuální světovou špičku v daném oboru. Můžete se tedy spolehnout na velmi vysokou kvalitu, bezproblémovou funkčnost, skladovou dostupnost i rychlý záruční a pozáruční servis.

4 zkušení montážní technici

Máme stabilní team 4 zkušených techniků, kteří mohou všichni zároveň pracovat na vašem autě. Díky tomu zvládneme většinu instalací během 1 pracovního dne. Auto nám tedy v 8 hodin ráno přistavíte a v 17 hodin odjíždíte.

Moderní montážní dílna

Na naší montážní dílně o rozloze 120 m2 mohou být ve stejnou dobu až 4 vozidla, což nám umožňuje pracovat na několika instalacích denně a zkrátit čekací lhůtu na montáž. Špičkové vybavení dílny zaručuje tu nejlepší péči o váš vůz.

Náhradní vůz VW Golf VII

Po dobu montáže si můžete zapůjčit naše firemní vozidlo Volkswagen Golf VII a využít vůz dle vašich potřeb. Můžete si například udělat na výlet po okolí Brna. Zapůjčení a pohonné hmoty jsou zcela zdarma a platíte pouze za ujeté kilometry.

Záruka na naši instalaci

U nás se nemusíte obávat reklamací ani po zákonné záruční době. Námi dováženým instalovaným produktům natolik důvěřujeme, že na ně poskytujeme pětiletou záruku. Instalací tedy naše služby zdaleka nekončí.

Potřebujete se na něco zeptat?

Zavolejte nám na naši zákaznickou linku, napište email, nebo využijte online formulář.

+420 607 383 838dotazy@ahifi.cz