Můj účet

Ozvučení Audison do BMW 2 (F45, F46) s Hi-Fi Sound System

ozvučení Audison do BMW 4 Gran Coupe (F36) s výbavou Hi-Fi Sound System
Více o produktu
Pomůžeme vám s nákupem
 • Využijte naši poradnu
 • Zboží nám můžete vrátit do 14 dnů
 • Vyzkoušejte si produkt u nás na prodejně
Ozvučení Audison do BMW 2 (F45, F46) s Hi-Fi Sound System
-4 %

Ozvučení Audison do BMW 2 (F45, F46) s výbavou Hi-Fi Sound System

Set obsahující ozvučení do vozidla BMW 2 (F45, F46) od roku výroby 2014. Tento set reproduktorů se vyznačuje totožným tvarem i velikostí jako mají tovární reproduktory BMW, proto je jejich instalace bez jakéhokoliv zásahu do interiéru nebo elektroinstalace vozidla. Reproduktory disponují špičkovým zvukem, zpracováním i citlivostí a jsou vhodné pro zapojení na tovární hlavní jednotku. Součástí tohoto setu jsou následující produkty:

Hlavní vlastnosti

 • Špičkové reproduktory renomovaného italského výrobce Audison.
 • Výrazné zlepšení zvuku i výkonu oproti původnímu továrnímu ozvučení.  
 • Stejný tvar, uchycení i konektory jako u továrních reproduktorů, není potřeba žádné příslušenství.
 • Jednoduchá montáž a zachování původního vzhledu interiéru bez jakýchkoliv úprav.
 • Reproduktory i subwoofery jsou díky vysoké citlivosti vhodné pro zapojení na tovární zesilovač.
 • Úplná integrace na tovární systém a žádný zásah do původní elektroinstalace vozidla.
 • Neriskujete ztrátu záruky nového vozu, nic se nepájí a nestříhá, možnost kdykoliv systém demontovat.
 • Možnost instalace špičkového zesilovače s DSP procesorem Audison bez zásahu do elektroinstalace vozu.

Set obsahuje

 • 2 ks výškových reproduktorů do A sloupku.
 • 2 ks středových reproduktorů do předních dveří.
 • 2 ks koaxiálních reproduktorů do zadních dveří.
 • 1 ks výškového reproduktoru do palubní desky.
 • 1 ks středového reproduktoru do palubní desky.
 • 2 ks subwooferů pod přední sedačky.

Původní BMW ozvučení

 • Tento set je vhodný pro vozidla s výbavou Hi-Fi Sound System.
 • Není nutné žádné další příslušenství, reproduktory stačí vyměnit za původní.
 • Nevíte jaká je výbava ve vašem voze? V našem článku vám poradíme.

Důležité upozornění

Tento set je určený výhradně pro vozidla s továrním ozvučením Hi-Fi Sound System (S676A), které mají ve výbavě výškové reproduktory a tovární zesilovač. Pro zapojení na tovární autorádio základního systému zvolte prosím alternativní set z naší nabídky. Při zapojení na tovární zesilovač ihned poznáte zvýšenou kvalitu zvuku i reprodukce basové složky a díky vysoké citlivosti i výrazně vyšší výkon a hlasitost. Přesto pro maximální využití potenciálu reproduktorů a zejména subwooferů doporučujeme instalaci odpovídajícího zesilovače. 

Instalace reproduktorů do vozidel BMW

Audison nenabízí pouze reproduktory a subwoofery vyrobené speciálně do vozidel BMW, ale i špičkové digitální zesilovače s DSP procesorem, které posunou ozvučení vozidel BMW na zcela jinou úroveň. Audison jako jediný výrobce na světě nabízí kompletní integraci na stávající systém BMW všech stupňů výbav (včetně základního ozvučení) bez jakéhokoliv zásahu do původní elektroinstalace vozu. Díky speciálním kabelům a Plug & Play konektorům je montáž rychlá, snadná a bez nutnosti pájení, stříhání nebo jiných úprav. Instalace je bez rizika ztráty záruky nového vozu a všechny instalované produkty můžete kdykoliv demontovat a instalovat například do jiného vozu. V našem článku "jak na špičkové ozvučení BMW" se dozvíte jaké výhody a možnosti nabízí instalace ozvučení Audison, které zvukově i výkonově výrazně předčí příplatkový systém od Harman Kardon. Podívejte se na montáže do BMW z naší brněnské montážní dílny, ve kterých najdete produkty z tohoto setu. Audison umožňuje velmi variabilní možnosti montáže, lze například zvolit čtyřkanálový zesilovač a na něj zapojit pouze přední reproduktory a subwoofery, případně instalovat monoblok pouze pro subwoofery a výrazně tak snížit částku za instalaci. V případě jakéhokoliv dotazu nebo zájmu o montáž nás kontaktujte.

Proč zvolit ozvučení právě od Audison?

Italský renomovaný výrobce Audison je součástí společnosti Elettromedia, do které spadají i další populární italské značky Hertz a Connection. Audison byl založen v roce 1979 a od té doby rychle získal na oblibě zejména díky svým legendárním zesilovačům. I dnes patří zesilovače Audison, které jsou mimochodem ručně vyráběny v Itálii, k těm nejlepším na světě, získávají každoročně ocenění EISA a v nabídce najdete i nejdražší zesilovač na světě HV Venti. Audison ale nejsou pouze zesilovače a high-endové DSP procesory, ale i špičkové reproduktory, subwoofery a zejména unikátní řešení ozvučení nejen do vozidel BMW, které je bez jakéhokoliv zásahu do elektroinstalace vozu a zvukově vyladěné na maximum díky digitálnímu zesilovači s DSP procesorem. Audison je synonymem nejvyšší možné kvality zvuku, perfektního zpracování, designu a spolehlivosti. Nejen z toho důvodu, ale i na základě mnohaletých zkušeností s montážemi do vozidel BMW jsme pro naše reproduktorové sety a montáže zvolili právě Audison. Během posledních let jsme postupně na naší dílně vyzkoušeli specifické reproduktory do BMW od značek Gladen, Match, Steg nebo Rockford Fosgate a zvuk reproduktorů Audison je jednoznačně nejvyspělejší. Nejen zvuk, ale i zpracování a spolehlivost reproduktorů Audison je na špičkové úrovni a výrazně převyšuje produkty ostatních výrobců. Proto věříme, že budete s ozvučením Audison maximálně spokojeni.
Katalogové čísloREPROSET1273
ZnačkaAudison
OdkazyOficiální webová prezentace

Komentáře k produktu

Hodnocení

Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
Ohodnoťte produkt:
Zeptejte se nás
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.